Er je pětadvacetiletý zombie, pohybující se s ostatními oživlými mrtvolami v letištní hale rozděleného velkoměsta. Nepamatuje si své jméno, ani kdy a jak zemřel. Stejně jako ostatní nemá vzpomínky, nespí a živí se lidským masem. Právě proto je ve městě postavena vysoká zeď, oddělující svět živých a nemrtvých. Jedné výpravy dobrovolníků pro léky do prostoru, kde žijí zombie se zúčastní i dcera velitele lidské obranné jednotky Julie. Jsou napadeni zombie a Er ji před ostatními ochrání. Vytvoří se mezi nimi pouto a to ho začne měnit. Začíná plynuleji mluvit, plynuleji se i pohybuje. Přesto že je Julie ve světě lidí, stále na něj myslí. Er se za ní vydá a je jasné, že se víc a víc stává člověkem. Když Julii podruhé zachrání život, ostatním lidem i otci Julie začíná být jasné, že hlavním nebezpečím pro obě skupiny jsou kostňáci - další stadium zombie - a spojí se v boji proti nim. (TV Barrandov)

barikhartlik

A já jsem se bavila. Po dlouhé době film, který neuškodil a ještě ke všemu pobavil. Kapánek mi vadila balkónová scéna jako vystřižená ze "Šejkspíííra", ale pak jsem naznala, že se v tom nebudu šňupat a budu to brát jak to leží a běží. Pro fanoušky zombíkáren doporučuji na nedělní odpoledne. ()

RomaS

Nejlepší zombie romanťák! Rozhodně! Sice ve svém žánru pravděpodobně nemá konkurenci, a to doslova, jedná se o příjemnou a vtipnou a hlavně originální nekrolove story. ()

Tomik00

Love story o tom, jak si zombík najde smrtelnici. Nebylo to vůbec ničím překvapivé a já jsem u toho ztrácel jen můj drahocenný čas. Pár vtipů tam bylo, ale ty už byly ohrané. Podle mne zbytečná natahovačka. ()

ludovit14

Tato rozprávka Teplé orgány,alebo keď chcete romanticko paranormálna zombie komédia je dobre pritiahnutá za vlasy.Skoro som pritom zaspal,nuda,pomalé tempo, žiadna krv,zombíci rozprávajú,špeciálne efekty kreácie,nikde. VY tu snívate o nejakom napätí pritom žiadne tu nebolo(také mám aj pri MONKOVI),asi som kukal niečo iné! A ešte aby toho nebolo dosť,musel som sa pozerať na opicu Analeigh Tipton. HOD:40% . PS; čo ma zaujalo bol herecký výkon Nicholasa (tých 35% je zaňho) a dobre sa pozeralo na Palmer(5%) a zbytok _____! Nasledujúci príbeh od Amíkov bude Démon rozpráva príbeh o anjelovi, ktorý sa zamiluje do smrteľníčky !. ()

enter.

Nesmíte ve filmu hledat logiku, protože žádnou nenajdete. Pokud toto splníte, tak si podívanou docela užijete. Když to shrnu, tak celkově je to strašná blbost, ale nějaké kouzlo to v sobě má. Dávám tři hvězdy a to z toho důvodu, že oceňuji originální nápad a nějak zvlášť jsem se nenudil. :-) Dle mého názoru má film však zbytečně promarněný potenciál. Mohlo to být klidně i na pět hvězd. :-) ()

ir.hools

Yes! Po přečtení knihy jsem se klepala na film...a můžu říct, že mě vůbec nezklamal...je to prostě geniální, vtipný, dojemný, maličko strašidelný a fakt dobře udělaný....Oba hlavní hrdinové předvedli obstojné herecké výkony, hlavně Mr. Hoult se v roli zombieka patřičně vyřádil...tleskám a nemohu jinak než 100 % a 5* ()

Hookins86

Celou dobu se ve všech zombie filmech snaží najít vakcínu a hle - je to láska, co dokáže udělat z mrtvol zpět lidi. Zajímavá myšlenka a nějaké ty zábavné scénky, dělají z tohodle filmu něco víc než průměr. Akorát co mi tam vadilo, tak to byli ty kostlivci, ti byli trapní a mohli je vymazat ze scénáře... ()

MiniRecenze

Ze začátku to nevypadalo vůbec zle,ale postupem času začne hodnota filmu slabnout a vy budete odkázaní na konec,který Vás alespoň trochu uspokojí...Řekněme si to na rovinu,chlapi se na to podívají z donucení nebo u toho usnou.Naopak ženský protějšek to zaujme minimálně jako průměrný film.Samozřejmě ,že vsázím na kupu pištících puberťaček,jak budou vykládat: "jaký je to supr film a jak byl ten zombík hezkej" :-) ...dobrý nápad,horší zpracování,pěkná hudba,sečteno podtrženo .Podle mých očí jedná o "chlup" podprůměrnou podívanou. PRO ŽENSKÝ!!! ()

mandella

Svižné, vtipné a dobrý Nicholas Hoult. Zahrát zombíka, který nemluví, se mu povedlo docela přesně. Navíc mezi ním a Teresou Palmer to jiskří, což se poslední dobou v teenage filmech příliš nevyskytuje. Povedená hudba. ()

Tsuki003

Nejlepší post-apo komedie, kterou jsem zatím viděla! Počkat... jediná post-apo komedie, kterou jsem zatím viděla :D Ale vcelku dobrá podívaná. Jenom se to musí brát trochu s rezervou, myslím, že by se to specificky mělo nazývat parodie - protože jako parodie je to super. Nicholas Hoult (pro mě nový ksicht) je pěknej kus zadku, ale to stejně není pod nánosem make-upu vidět. Ovšem přes jeho zombie-walk a chrrr vrrr mňau není poznat jestli jako hraje nebo jestli je tak prkenný i normálně, takže nemohl nic vylepšit, ale ani pokazit :) Teresa Palmer na mě působila trochu Bello-Stewartsky, ale s tím jsem počítala dopředu. Každopádně pár dobrých fórů se tam rozhodně najde a když to neberete smrtelně vážně... Prostě láska lidi ! Ta léčí všechno! :D ()

kuře.gril

Vlastně bych to ohodnotila i lépe, ale nějak mě naštvalo, že film nenaplnil má velká očekávání z traileru. Ten je dobře sestříhaný a je v něm několik vtipů, které jsou ve filmu opravdu velice povedené, nicméně samotný film toho už tolik nenabízí. Přitom potenciál v tom vidím- podle traileru to vypadalo na povedený film s vtipem, velkou nadsázkou, jenže tvůrci se do toho nakonec rozhodli nacpat i napětí i velkou romantiku i rodinné vztahy a ještě cosi kdesi a ve výsledku to moc nefunguje. Nemluvě o tom, že tam byla spousta nelogických věcí (jako, že jednou Julii R protáhne skrz celé letiště zombíků, nikdo ani trochu nezavětří a za chvíli ji už větří na desítky metrpů daleko...). Takže bych prosila- vzít znovu tu stejnou zápletku, podívat se na povedený Zombieland a udělat to znovu a lépe! ()

WoodoX

Veľmi originálne spracovanie. Je to prehnane sladké, ale zombie atmosféra to jemne dolaďuje do správnej frekvencie. Film ma naozaj veľmi prekvapil. Zbožňujem filmy, ktoré sa neberú príliš vážne. ()

Phlame

Zombie Twilight. Konečně originálně pojatý zombie film, bez non-stop gore akce a s normálním dějem, který skutečně baví. Po scenáristické ani technické stránce se sice nejedná o žádný zázrak, nicméně ze zombie tématiky se snad ani nic víc vytřískat nedá. Romantika je docela na úrovni, a tu a tam nějaký ten vtípek taky neurazí. //75%. Život smrtí nekončí.// ()

Ernedar

Tenhle film mě vážně dostal. Čekal jsem málo... Hodně málo... Ale to, že ze Shakespeara někdo udělá zombie komedii vážně ne. Je to vtipné, poetické a scéna s balkonem je tu opravdu výborně zpracovaná. Pokud chcete oddechovku, tohle je docela jasná volba. Obsazení sice není nijak excelentní, ale zahrané je to fakt dobře. ()

david666

Těžko brát takový fillm vážně a tak nějak .... romanticky. Ale na druhou stranu zajímavá myšlenka s tím, kam by se zombíci mohli "vyvinout" pokud by se jim dala šance. ()

Stranger#

Sice love story, ALE -> Zombie filmy mám rád a Warm bodies je svým námětem ve svém žánru naprosto unikátní. Krom chování ,,otce" mi nic nevadilo a toto dílo na mě zapůsobilo, Hodnocení 68% ? Nene... ()

Jessicahamby

Když jsem viděla trailer na tento film, říkala jsem si, co to Levine zase vymyslel za blbost, přesto jsem se na ten film podívala a rozhodně nelituji. Láska, která dokáže změnit úplně vše - zní to sentimentálně (říkala jsem si, proboha ne, další Stmívání?!), k mému nadšení tomu tak naštěstí nebylo. Film je obohacen o velice vtipné monology R (N. Hoult), je plný akce, ale i romantiky. Zkrátka romantická komedie se vším všudy. ()