Er je pětadvacetiletý zombie, pohybující se s ostatními oživlými mrtvolami v letištní hale rozděleného velkoměsta. Nepamatuje si své jméno, ani kdy a jak zemřel. Stejně jako ostatní nemá vzpomínky, nespí a živí se lidským masem. Právě proto je ve městě postavena vysoká zeď, oddělující svět živých a nemrtvých. Jedné výpravy dobrovolníků pro léky do prostoru, kde žijí zombie se zúčastní i dcera velitele lidské obranné jednotky Julie. Jsou napadeni zombie a Er ji před ostatními ochrání. Vytvoří se mezi nimi pouto a to ho začne měnit. Začíná plynuleji mluvit, plynuleji se i pohybuje. Přesto že je Julie ve světě lidí, stále na něj myslí. Er se za ní vydá a je jasné, že se víc a víc stává člověkem. Když Julii podruhé zachrání život, ostatním lidem i otci Julie začíná být jasné, že hlavním nebezpečím pro obě skupiny jsou kostňáci - další stadium zombie - a spojí se v boji proti nim. (TV Barrandov)

animaxis

Nejdříve to byli upíři,pak vlkodlaci,pak mimozemské nevím co a ted tohle.Já sám jsem teenager,ale nepotřebuji se dívat,jak současná populární vlna filmografie všem cpe sladáky s mytologickými potvorami a zavinují,že se jich už nikdo nikdy bát nebude a to je docela velký zprznění,ne?!Navíc chápu,že si v českém překladu museli vymyslet "vtipný" název,aby na to vůbec nějaký Čech šel do kina,ale Warm Bodies opravdu nejsou mrtví a neklidní a Chutná těla mě tedy jako název zaujali víc.Opět moc "vtipné"!Jinak jsem si film pustil kvůli kombinací komedie,hororu a romantiky.Vtipné mi to nepřišlo,naopak trapné,horor to nebyl vůbec a navíc toto je jeden z těch filmů,které mají v žánru horor,ale ani teenager se toho nebojí,i když se mi zdá že se mí vrstevníci začínají bát i u Scary Movie.No a romantické to nebylo už vůbec! ()

dresi

Být zombie s větší mozkovou aktivitou než je obvyklé má své nesporné výhody. Můžete bydlet v letadle, poslouchat vinyly a když se vám líbí nějaká holka,prostě ji sežerete přítele. Levinův rukopis jde poznat. Dá se na to, na rozdíl od ostatních podobně zaměřených filmů, dívat bez újmy na zdraví a výběr hudby je jako obvykle bezchybný. Typické cheesy momenty ale nechybí a akční scény hodně bijí do očí. Celkem milý film, ale po 50/50 je to krok dozadu. ()

KajusaK

Rozhodně mě to bavilo více než série Twilight. Nicholas vypadal jako zombie skvěle, konec byl udělaný pěkně, netradičně. Nenudila jsem se, možná si přečtu i knihu. ()

sir-dave

Buď mrtvá... Moc to přeháníš.. Strašně rozporuplný dojmy během sledování. To je tak uhozené až mě překvapuje jak to zafungovalo a po jednodenním rozložení myšlenek musím zvednout ještě o jednu hvězdu. Je to romantika na způsob R-(omea) a Julie (dokonce je tady i M-ercutio) ale není to Shakespeare ani Twilight. Je tam plno zoombies a přestřelek se stříkající krví ale není to žádný Úsvit mrtvých ani Walking Dead. Zároveň to popírá základní fakta o mrtvolách. Skvělé narážky. Napudrujem si "R" za zvuku Pretty Woman od Orbinsona nebo si při poslechu Bruce Springsteena zavzpomínáme na staré fotky. Mimochodem povedený soundtrack. ()

Immortal17

Kam se hrabe stupidní Twilight sága? Tohle je něco zcela jiného, něco, co jste ještě dosud nikdy neviděli, zachvátila mě při filmu silná euforie, radost, která mnou cloumala po celou dobu. Doufám v pokračování, moc se mi to líbilo. :) ()

URBAN

Takový Twillightovský Walking dead / Zombieland , ale v dobrém slova smyslu . Každopádně víc než milé překvápko . Kdybych slyšel před nějákou chvíli že zombie romantika dokáže zaujmout tak bych asi nad tím mávl rukou , ale ted si říkám proč ne a když je to ještě k tomu zajímavé už od začátku kde je promluva v eRově duši a ta byla pozoruhodná po celou dobu filmu a výborně vše nastínila nebýt tohoto prvku tak by to filmu dost ubralo . Romantika tu není podávaná něják surově a to se mi líbí , ale v další polovině začíná tak něják vyplývat na povrch a není to úplně dobré , ale v koncovém důsledku je to i dobře a vše se dobře vyvrbí . ( 3.7.13/MAC/Za nápad a provedení přidávám další hvězdičku ) ()

Sabrewulf

Scénáře k filmům se dají rozdělit do tří základních kategorií, co se týče potenciálu. První je ta, kdy si přečtete nástřel, nebo popisek k filmu a hned víte, že jde o super základ, ze kterého jde vytřískat hromada nápadů a už jen vás, při lehkém přemýšlení, napadá spousta materiálu "co bych tam dal já, když bych to režíroval". Pak je neutrální (asi nejčastější) kategorie, to znamená slušný, neurážející základ, od kterého nevíte úplně přesně, co čekat a necháte to až na filmu "co se z něj vyklube". No a nakonec třetí kategorie: "Zapáchá to už na papíře". A to je přesně tenhle případ. Už při traileru a popiscích, že jde o romantickou hororovou komedii o zombíkovi, který se zamiluje, jsem si říkal: "Proboha, o čem to bude, vždyť to vůbec nemůže fungovat!" A taky že nefunguje. Je to jeden z nejmíň fungujících filmů, jaké jsem kdy viděl, tam prostě nefunguje lautr nic. Komedie to není ani ve srandě, je to skoro bez vtipu (pokud mi nějaké neunikly při rychloposuvu, který jsem po 20timinutovém skřípění zubů počal aplikovat, čemuž ale moc nevěřím) a příliš vážné, jenomže k té vážnosti - ve spojení s romantikou - je to až moc střelené téma, takže nefunguje ani ta romantika a na horor zapomeňte, na to je film příliš heboučký, takže žádných ustřelených zombie hlav se nedočkáte. Jediným faktorem, který mohl aspoň trochu hororově zafungovat, mohli být kosťáci, jenže ti byli tak TRAGICKY(!) animovaní, že film pochovali úplně. No ty vole, rok 2013 a oni dělají CGI postavy BEZ MOTION CAPTURE techniky?!!! Jako fakt?!!! První renderované animačky v PC hrách hadr. Jednu hvězdičku pouze za docela sympatického Houlta a za snahu o něco originálního, což ale nedopadlo vůbec dobře. Být na tom v kině a nemoct překlikávat dopředu, tak se stane zombík ze mě. ()

Estrellita

Opravdu DOBRÝ film. Nelíbí se mi, že dávám romantické komedii plný počet hvězdiček, ale nemůžu najít nic, co by mi tu vadilo... snad trochu ten absolutní happy end. Na druhou stranu mě potěšilo, jak tvůrci elegantně vybruslili ze zombie problému. Nicolas Hoult je pro mě nově objeveným skvostem (nejenže hezky vypadá, ale umí i hrát!) a ostatní herci byli vesměs taky super. Nejvíc ale musím pochválit režiséra a scénáristu v jedné osobě - ještě pár počinů jako Warm Bodies nebo 50/50 a vystoupá ke mně do žebříčku! 90% ()

eye candy

I když vám zombík zbaští jednoho dva kamarády, ještě to nemusí znamenat, že byste si k sobě nakonec nemohli najít cestu (zvlášť když vám neustále pouští analogovou hudbu). Dokonce se do něho zamilovat. Verze, klasického příběhu Romea a Julie, je to každopádně neotřelá a originální a pár lehce morbidních scén (hlavní mrtvý hrdina pojídající v kokpitu mozek bývalého přítele hlavní hrdinky) také. Bohužel takovýchto zábavných nápadů je tu celkem málo, jinak bych řekl, že jestli tam nějaké vtipy byly, tak byly zřejmě určeny někomu jinému než mně. No a jako romantika to na mě bohužel taky nijak velký dopad nemělo, jednoduše proto, že i přes ten zábavný a absurdní nápad, dát zombíkům v lásce šanci, je to stále jenom další teenagerská romantika, ve které jsou všechny postavy příliš povrchní na to, aby dokázaly věrohodně znázornit nějaké hlubší city jako např. lásku. Teresa Palmer je sice kočka, kamera se ale stejně častěji věnuje nalíčenému a trochu otravnému ksichtu Nicholase Houltona, kterého by ještě ze pár hodin kurzů herectví navíc rozhodně nezabilo. ()

SniperG1

Originální a příjemná komedie u které sem se parádně zasmál :D Scénář se teda musí brát s velkou reservou, ale jinak povedená oddychovka ! Nicholas Hoult byl jako zoombík docela sympatický, po proměně už zas tak ne !! Celkově potěšilo...75% ()

Tyny

Film, který dokazuje, že všichni mají šanci, i když se vše zdá být nemožné. Jelikož jsem snílek, tak bych ocenila, kdyby to tak fungovalo i u mně. Že si něco přeji, jsem odlišná než ostatní a nakonec se mi splní vše, po čem jsem kdy toužila. Druhá věc je ta, že Nicholas Hoult je mimořádně skvělý herec, který má talent a podle mně i to charisma, které nemá každý. Je zvláštní co se skrývá v na první pohled obyčejném člověku. Zasloužil by jsi dostávat více rolí, jelikož přesně tenhle film mu strašně sedl. ()

chelseaman22 odpad!

Dosti bylo pohádek o vychladlých a pohybujících se trupech! A obzvláště v kombinaci s romantikou se jedná o něco, co parafrázuje lovestory toho upíra s vybledlou, hloupatou a rozmazlenou princeznou z Vidlákova honosící se prvenstvím v množství srážek na metr čtvereční. Klátitelná absolventka Kolumbijské jde za Zeď, aby skoncovala s Jiným, přičemž právě do Jiného se ta naše Nasťa zamiluje - není nad chladné dotyky a nemytý chrup! A pokud vydržíte až do konce, tak ustrnete znechucením, inu tohle je vyloženě pro ty z Venuše. odpad! Celosvětový výdělek k 25. 2. 2014: $116,980,662, což je 3,34 násobek budgetu a mimo jiné 4. nejvýdělečnější snímek se ZOMBÍ tématikou ()

tatanapope

První půlhodina byla utrpení , nuda kombinovaná z velkou dávkou trapnosti , pak se děj začal pomalým tempem vyvíjet a dokonce jsem se i jednou zasmála bravo , to už jsem vážně nečekala . Nápad možná originální , ale nezajímavý a ke všemu ještě bohužel romantický , čím mě taky dvakrát nepotěšili . Ke všemu to bylo lehce přeslazené / Sežral si mi přítele ? Nevadí si hezký , tak budeme spolu nevadí ani , že jsi mrtvý a vlastně taky kanibal , inu co všechno nedokáže láska že . Nevím no dojmy velmi smíšené . ()

karlik4801

Jsem rád že Warm Bodies není další Stmívání, je to romantický film se vsuvkami vtipu a má zapeklitý příběh. Jak se dokáží zombie měnit zpět v lidi a cítit okolo sebe lásku, moc nejsem na slaďáky, ale je to vážně povedené a originální. Zombie film, který ukazuje, jak nemrtvý myslí, co je uvnitř bolí a co nebolí. Povedl se i make-up.V čele v příjemnými herci. Tedy kromě Analeigh Tipton, která mě zase nesmírně štvala. ()

ivan_drago

Pokus o vnesení určité originality do žánru zombie-movies... Ale pokus značně nedotažený, zaměřený příliš na teen publikum a promrhaná šance... Navíc nám tvůrci milé zombie degradovali na lidi, postižené lehkou demencí, které léčí láska... Pár satirických situací nastane a vy se u nich pousmějete, la to je tak všechno... jinak unylé a opět nedotažené... Všechna pravidla se podřizují žánru romantickému a to se mi nelíbí... I ten posranej Malkovich se nechá přesvědčit příliš rychle a snadno... A akční sekvence na honěnou nesplňují ani ty nejzákladnější pravidla a o horroru může být řeč, jen pokud jste dvouletá holčička, která se bojí tmy a počůrává se... ()

kinghome

Film začíná jako skvělá oddychová komedie se skvělým Nicholasem. Jeho dementní výraz zomíba byl skvělej, ale postupem času se z toho stává až moc sladká a předvídatelná romantika, kterou nezachrání ani pár skvělých scén. Od Warm Bodies jsem čekal ohodně víc a docela mě štve, že z toho udělali tak předvídatelný film, ve kterém není žádná scéna , u které by jste si řekli "to jsem nečekal". Označení horor je naprostá kravina, protože to, že je ve filmu zombie hned neznamená, že to je horor -_-. Nebyla tam ani jedna hororová scéna. A celkem by mě zajímalo, jakej kretén vymýšlí ty Český jména. Né že máme na hovno dabing hraných filmů, ale teď máme na hovno i názvy. Je to hnus. Film je čistý průměr, takže za ***. ()

JimmyII

Warm Bodies je ten nejmilejší zombie film, jaký kdy kdo natočil. Vlastně je to i nejlepším romantická komedie od dob 500 dní se Summer. Nápaditá atmosférická lahůdka, která dominuje (kromě námětu) lehkou režií, výtečným castingem a skvělou hudbou. Celé je to navíc moc pěkně nasnímané, zahrané i napsané, takže spolehlivě potěší a vykouzlí nejeden úsměv na tváři. Skoro by se jeden těšil na (ne)smrt. Kdybych nečetl knižní předlohu, na kterou film přece jen trošku ztrácí, šel bych klidně do plného počtu. Takhle za 80 %.. ()

DJ Rocco iNc odpad!

Ježiš Mária. Tvorcovia nevedeli vytvoriť niečo, čo sme nevideli a tak vytvorili kopiu ,, slávneho,, Twilightu. Otras. Twilight bol otras, no toto je ešte väčší. ()