Er je pětadvacetiletý zombie, pohybující se s ostatními oživlými mrtvolami v letištní hale rozděleného velkoměsta. Nepamatuje si své jméno, ani kdy a jak zemřel. Stejně jako ostatní nemá vzpomínky, nespí a živí se lidským masem. Právě proto je ve městě postavena vysoká zeď, oddělující svět živých a nemrtvých. Jedné výpravy dobrovolníků pro léky do prostoru, kde žijí zombie se zúčastní i dcera velitele lidské obranné jednotky Julie. Jsou napadeni zombie a Er ji před ostatními ochrání. Vytvoří se mezi nimi pouto a to ho začne měnit. Začíná plynuleji mluvit, plynuleji se i pohybuje. Přesto že je Julie ve světě lidí, stále na něj myslí. Er se za ní vydá a je jasné, že se víc a víc stává člověkem. Když Julii podruhé zachrání život, ostatním lidem i otci Julie začíná být jasné, že hlavním nebezpečím pro obě skupiny jsou kostňáci - další stadium zombie - a spojí se v boji proti nim. (TV Barrandov)

ErzebethB

Hahá, tento film jsme si pustili bez toho, aniž bychom věděli o čem je.... Ze začátku si říkám, ježiš marjá co to zase je? A nakonec se z toho vyloupl kvalitně zpracovaný film s příjemnou zaplétkou, akcí a takovým nějakým kouzlem, které mne do děje vtáhlo a čekala jsem, co bude. Doporučuji na nedelní večer, kdy máte kocovinu po víkendu a připadáte si taky tak trošku jako oživlá zombie :D ()

karamelka.

Určitě někteří lidé tento film budou hodnotit tak,jako ,že to je sračk* a proč se míchá love story k hororové postavě jako zombie.Ostatně ono by to nebylo po prvé že?Ano,jsem také názoru,že známá Twilight sága je přímo nehorázně absurdní pitomost,kde z upíra udělají jakéhosi přemejkapovaného a třpytivého upíra a z vlkodlaka sexy model bez trička.Slátanina.Však tento film bych hodnotila ''trochu'' jinak-ano, sice zombie nevypadá jako v mnoha strašidelných filmech a i označení ''Horor'' pro tento film je opravdu nepravdivý,ale nezdá se mi to jako další ''zkažení hororové postavy''.Tento film se mi líbil,měl i vtipné poznámky a scénky a zdá se mi ,že ani nic moc ,co se týče love story nechybělo. :) Ale určitě doporučuju těm co Love story mají rádi ;) ()

Gmisiycs

Příjemné překvapení. Cokoliv, co má v genre Horror za posledních dvacet let je adept na odpad. Tak málo příležitostí mám dát o nějakou tu hvězdu více, objeví-li se film tohoto žánru. ~~~ Kolega Ostravak mi tu robi ostudu... Když tomuhle dáváš dvě hvězdy, jak se vypořádáš s "hororem" ehm, ehm, "Vraždící buldozer"cypě? ;-) ()

exhibit33

Byla to opravdu slátanina snad všech žánrů.Zombie R(Romeo) a jeho živá Julie.No prostě se mi líbila jediná věc na celém filmu a to je Terezka.Doufám že mě ještě potěší nějákým slušným filmem. ()

Caravagio

Komedia? Tak možno na jednu hviezdičku. Horor? Tak maximálne na 1 hviezdičku. Romantika? Áno, tú tam bolo cítiť aj keď v tomto poňatí vyznela zvláštne. Mňa to však vcelku bavilo. ()

karolans

Jako obvykle záleží na tom, jak k filmu přistupujete. Já to od začátku bral jako hororovou komedii a velmi mile mě překvapilo, jak dobře to nakonec funguje jako typická variace na Romea a Julii. Velmi sympatické obsazení a kvalitní provedení, klasika a přitom originální. Nad srovnáním s Twilightem se jen pousmívám, vážně si někdo myslí, že "teenky" budou vlhnout při pohledu na technicky vymakané kostlivce a stříkající krev? ()

klobasa

Velmi dobrý začátek, až si říkám co ty hnidopichové na tom pořád mají.Bohužel se to v půlce začne lámat do konverzační romanťárny s příliš kýčovitými záběry.Nechápu.Musí to bejt asi talent to takhle posrat.... ()

Aresko123 odpad!

Ani horor ani komedia. Asi romanca? neviem .... Ten Nicholas Hoult je naozaj strasny herec... Jeho by som neobsadil ani ako vratnika alebo ako vytahara. ()

Dr_Nai

V době kdy se ze všech stran hrnou zombiemovie a člověk si myslí, že nic nového na toto téma přijít nemůže, se objeví Mrtví a neklidní. Film mě dostal svou originalitou, která se skrývá v opačném pohledem na zombieapokalypsu a to ze strany jednoho zamilovaného zombieka=D ()

snyder89

Lež sa to rozbehlo tak Jirka Bosák by povedal...nuda nuda, šed šed....ale potom to klaplo a pobavilo. Bol to typický na nič sa nehrajúci béčkový film s krásnou Teresou. top moment : Bruce Springsteen - Hungry Heart (môj obľúbenec a zato 1 hviezdička naviac ) ()

dopestMF

Neurazí, ale ani nenadchne...hlavný hrdina s charizmou trúladna Jacka (kto vie ten vie), je viac dement ako zombie, je viac smeišny ako dojemný, ale v konečnom dôsledku si splnil svoju úlohu bez problémov. Námet ako taký je celkom príjemnou variáciou na R&J s kvalitným Malkovichom, príjemným soundtrackom (pretty woman pobavila), ale za to veľmi ´´ teen-friendly´´ spracovaním. V pohode za 55 %. (no zobmie-human sex ? na čom budú hipstery onanovať?) ()

Whyte

(„God, we are so slow!“) Oblíbená teen premisa Twillight prošla evolucí. Přišla apokalypsa a nehledě na to, jestli jste už nemrtví, nesmrtelní a se zářící kůží, jste rozřazeni podle společenské vrstvy, rozdělující “lidstvo“ na mrtváky a živáky. NE, tady nikdo neměl v záměru vytvořit nové Stmívání a místo upírů dosadit nový plakátový trend svalnatých zombie. A nehledě na rozpačité očekávání z trailerů, je výsledný film opravdu zdařilou originální parodií na zombie i love movies, jejichž tvůrci stojí na správné straně barikády a z EMO upírů si dělají šoufky, pecka!... Až na druhou část, která nemá koule, dostatečnou chytrost ani inteligenci a zajíždí do patosů a klišé, kterým se ta první polovina tak posmívala, ale co, dalo se to čekat. Takhle to je zábavná zombie jednohubka s originální romantikou, na kterou se můžete dívat i se svým přítelem. On nebude muset potlačovat svírání žaludku z trapnosti vašeho oblíbeného filmu a vy se budete rozplývat nad osudovou láskou nemrtváka a živačky, plus budete pyšné na svoji statečnost, neboť vám divní CGI kostlivci, po zhlédnutí všech SAW s kamarádkami, nedělají problém. Oba spokojení, oba živí.... zatím. //60%// ()

Shelma

Zombie pohádka, nebo chcete-li love story, i když pohádka je výstižnější. Pohádka o tom, jak se láska a cit stane lékem na Zombie bacily. Začala jsem na to koukat s nedůvěrou, ale hned po prvních záběrech mě ta podívaná těšila víc a víc.... Milé, hřejivé a kupodivu místy i úsměvné. Jiné zpracování, než jsme u těchto typů filmů zvyklí, rozhodně příjemně překvapilo. ()

Edwin44

Můžu říct, že už jsem viděl všechno. Hada srát, koně blejt, letadlo couvat, žábu bušit pěstí do skály a dokonce zombíky, kteří byli vyléčeni láskou jednoho z nich k živé holce. OMFG to jako fakt? Jako super parodická komedie to mělo potencionál fungovat, ale tohle si hrálo na čistou romanci aka Romeo a Julie a to vážně nefungovalo. Nejdřív nám vypráví jak nemůže jako zombie nic dělat, ale jen co uvidí živou holku, tak už umí řídit i auto. Navíc když tam začla hrát písnička Pretty Woman při "zkřášlování zombíka, tak jsem si řekl tak tohle ne. Mno chtěl jsem tomuhle dát odpad, ale řekl jsem si že už jsem viděl mnohem horší filmy a tu hvězdu si zaslouží aspoň sem tam nějaká ta hláška a taky to, že Teresa Palmer je fakt kus. ()

pekos

V súčasnej dobe sme zaplavení filmami o zombie, ktorí akoby boli súčasťou nášho života, povedzme ako žraloky alebo nebezpečné zvieratá džungle či pralesov. Dej týchto filmov je vždy o tom, kto ich zabije viac a nakoniec, či hlavní hrdinovia prežijú. Tento film je však trochu iný a vzhľadom na jeho príbeh je možné hovoriť, že sa jedná o romantický film s akčným pozadím, kde zombie sú pre dej dôležitejší, ako ľudia. ()

arctican

Warm Bodies pozreté na Nový rok :D a zrejme lepší film som si nemohol vybrať :D zasmial som sa, zabavil som sa film bol fakt dobrý a spracovanie zombíkov "osviežujúce", preto si to zaslúži 4/5* ()

Thrakan odpad!

Nemám slov!!! Ne z filmu, ale hodnocení uživatelů na ČSFD. Opravdu jsou tady pouze 16ti leté holky napumpované estrogenem, kterým se takovýhle nesmyslný sračky líbí? Nebo tady snad všichni fetujou a v rauši chodí hodnotit filmy? Nevim... ale 67% nemyslíte vážně!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! V průběhu filmu jsem měl asi 5-6 náběh na blití. NEDOPORUČUJU a těm, kteří dali 3 hvězdičky a víc doporučuji navštívit doktora. ()