Reklama

Reklama

Reonning maen

(pořad)
Reality-TV / Talk-show / Komedie
Jižní Korea, 2010, 600x80-95 min

Obsahy(1)

Zábavná show o skupině lidí, kteří v každém díle musí splnit předem dané mise, aby nebyli penalizování a vyhráli cenu. K tomu jsou do pořadu přizváni korejské celebrity, aby jim při plnění úkolů pomohly. (mikki089)

Recenze (10)

kdramakmovie 

všechny recenze uživatele

Úžasná reality show! Od misí které jsou na hlavu nebo které jsou o síle, až po strhávání jmen na zádech k výhře zlata či něčeho jiného. Moje oblíbená reality show u které se pobavím. No, škoda, že nejsou české titulky ale tak to se zvládne i když nerozumíš ani té angličtině.  Ale je možný. že časem nějaké udělám. Dám vám vědět! ()

Eawy 

všechny recenze uživatele

Možno niekomu pripadá Running man a Celkovo Kórejské variety show za primitívne, mne to naopak pripadá ľudské. Celebrity, ktoré by sa mali správať podľa určitých kritérií absolútne zabúdajú na svoje povolanie a menia sa na súťažiacich. Running man je jedna výborná show, hlavne kôli obsadeniu, ktoré je rozmanité a vzťahy jednotlivých súťažiacich sa utužujú. Moji obľubenci Haha, Gary a Jon Kook:D Joong Ki sa neráta, lebo on je úžasný už len v seriáloch,..:D ()

Reklama

Ivuse 

všechny recenze uživatele

Naprosto výborná zábavní show. Neobjevil se zatím jediný díl, u kterého bych se nudila. Výborná sestava, kterou jsem si opravdu zamilovala. Člověk má možnost poznat osobnosti účinkujících. A nejlepší je vidět své oblíbence, kteří se tam objevují jako hosté... člověk pozná jejich skutečné osobnosti. :-) Po dílu na zkoušku, jsem ihned začala sledovat pěkně od začátku - díl po dílu... ()

KeskarM 

všechny recenze uživatele

To se takhle potká sedm herců a jedna Song Ji-hyo. Running man patří k těm korejským variety show na jejichž geniálnost člověk přijde až časem. Původně zhodnoceno jako primitivní zábavný pořad. Závislost však roste s každým dílem, jak se prohlubuje roleplay základní (nyní sedmičlenné) sestavy moderátorů. Monday couple, Commander & Ace, Dumb Brothers.... Dokoukáno cca 150 epizod, první stovka byla vážně lepší... Ale stále baví, naposledy Sněhurka, živé kuželky a parodie na American Idol. Na pět let trvání stále obstojná variety. ()

Kimm2 

všechny recenze uživatele

Running Man je dokonalou ukázkou televizního pořadu dle mého gusta. Díky nenásilné změně mise v každé epizodě, pořad zůstává neotřelý, nenudí, a přesto si zachovává svojí původní myšlenku. Dokonce jsem kolikrát při plnění misí napnutá a fandím mým favoritům až do konce. Obsazení je skvělé a rozhodně pobaví. ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama