Reonning maen (TV pořad)

Running Man

Reality-TV / Talk-show / Komedie

Jižní Korea, 2010, 251x60-95 min

Účinkují:

Jae-suk Yoo (mod.), Haha (účinkující, mod.), Ji-hyo Song, Joong-ki Song, Kwang-soo Lee, Hara, Ah-ra Go, Dam-bi Son, BoA, T.O.P, Seungyeon, Siwan, Lizzy, Krystal Jung, Muzie, Seolhyun, Sandara Park, Chang-wook Ji, Taeyang, Seung-gi Lee, Chang-ui Song, Jin-hee Ji, Seong Ji, Soo-hyeon Kim, Minah, Min-seok Kim, Bo-yeong Park, Seung-won Cha, Hyeri, Ha-neul Kang, Ji-won Ye, Jin-seo Yoon, Bora, Hyori Lee, Kai, Ye-won Kang, Gyoon-sang Yoon, Je-hoon Lee, Jeong-hoon Yeon, Yoo-ri Lee, Joon-gyoo Park, Suho, Soo-bin Chae, Seong-gi Ahn, Yeo-jin Choi, Wan Lee, Han-na Kang, Yeon-hee Lee, Jin-hee Baek, Seung-yeon Gong, Hye-bin Jeon, Yeon-soo Ha, Jeong-hee Moon, Hyuk, Narsha, Na-eun Son, Tae-gon Lee, Jin-joo Park, So-hyeon Park, Hyung-rae Shim, Ho-dong Kang, Ji-yoon Park, Dong-min Jang, Taemin, Yu-jin Kim, Se-kyung Shin, Yubin, Hang-ho Tae, Kang-joon Seo, Seo-hyeon Yoon, Jessica, Soo-ro Kim, CL, Soo-hyeon Hong, Joo-won Ko, Yoon-ju Jang, Hyeong-don Jeong, Si-kyeong Seong, Kyeong-hwan Heo, So-hyeon Kim, Jong-seok Lee, Tae-joon Choi, Han-byeol Park, Won Joo, Da-eun Shin, Eric Nam, Jin-young Hong, Min-ki Lee, Seung-hyeon Baek, RM, Jennie, Rosé, Jisoo, Lisa, Yo-won Lee, Jinyoung, Seo-hyeong Kim, Seon-gyoon Lee, Ga-yeon Kim, Ravi, Moon-shik Lee, Bobby, Momo, Sojin, Ye-jin Son, Jieun, Mi-seon Jeon, BamBam, Yunho, Da-hee Lee, Bo-yeong Lee, Yugyeom, Ji-hyeon Nam, Ye-ji Seo, Bo-ra Nam, Joohoney, Sang-woo Do, Sehun, Yoo-na Park, Seon Yoo

Zatím jsem viděl pouze pár dílů, ale neskutečně jsem se u nich bavil. I těm nejobyčejnějším momentům se musím smát, protože předcházející vtipné momenty mi tak vystřelí náladu, že už se pak pomalu směju všemu. Navíc vkládané hudební a grafické prvky působí geniálně. Tímto Running Man splňuje svou roli zábavního pořadu na výbornou. Korejské celebrity plní různé úkoly a já jen žasnu jak rodinná atmosféra z nich u toho vyzařuje.(14.1.2016)

Možno niekomu pripadá Running man a Celkovo Kórejské variety show za primitívne, mne to naopak pripadá ľudské. Celebrity, ktoré by sa mali správať podľa určitých kritérií absolútne zabúdajú na svoje povolanie a menia sa na súťažiacich. Running man je jedna výborná show, hlavne kôli obsadeniu, ktoré je rozmanité a vzťahy jednotlivých súťažiacich sa utužujú. Moji obľubenci Haha, Gary a Jon Kook:D Joong Ki sa neráta, lebo on je úžasný už len v seriáloch,..:D(21.2.2013)

To se takhle potká sedm herců a jedna Song Ji-hyo. Running man patří k těm korejským variety show na jejichž geniálnost člověk přijde až časem. Původně zhodnoceno jako primitivní zábavný pořad. Závislost však roste s každým dílem, jak se prohlubuje roleplay základní (nyní sedmičlenné) sestavy moderátorů. Monday couple, Commander & Ace, Dumb Brothers.... Dokoukáno cca 150 epizod, první stovka byla vážně lepší... Ale stále baví, naposledy Sněhurka, živé kuželky a parodie na American Idol. Na pět let trvání stále obstojná variety.(25.7.2015)

Naprosto výborná zábavní show. Neobjevil se zatím jediný díl, u kterého bych se nudila. Výborná sestava, kterou jsem si opravdu zamilovala. Člověk má možnost poznat osobnosti účinkujících. A nejlepší je vidět své oblíbence, kteří se tam objevují jako hosté... člověk pozná jejich skutečné osobnosti. :-) Po dílu na zkoušku, jsem ihned začala sledovat pěkně od začátku - díl po dílu...(26.5.2014)

Running Man je dokonalou ukázkou televizního pořadu dle mého gusta. Díky nenásilné změně mise v každé epizodě, pořad zůstává neotřelý, nenudí, a přesto si zachovává svojí původní myšlenku. Dokonce jsem kolikrát při plnění misí napnutá a fandím mým favoritům až do konce. Obsazení je skvělé a rozhodně pobaví.(30.3.2012)