Reklama

Reklama

Reonning maen

(pořad)
Reality-TV / Talk-show / Komedie
Jižní Korea, 2010, 251x60-95 min

Obsahy(1)

Zábavná show o skupině lidí, kteří v každém díle musí splnit předem dané mise, aby nebyli penalizování a vyhráli cenu. K tomu jsou do pořadu přizváni korejské celebrity, aby jim při plnění úkolů pomohly. (mikki089)

Recenze (9)

Eawy 

všechny recenze uživatele

Možno niekomu pripadá Running man a Celkovo Kórejské variety show za primitívne, mne to naopak pripadá ľudské. Celebrity, ktoré by sa mali správať podľa určitých kritérií absolútne zabúdajú na svoje povolanie a menia sa na súťažiacich. Running man je jedna výborná show, hlavne kôli obsadeniu, ktoré je rozmanité a vzťahy jednotlivých súťažiacich sa utužujú. Moji obľubenci Haha, Gary a Jon Kook:D Joong Ki sa neráta, lebo on je úžasný už len v seriáloch,..:D ()

Sykon 

všechny recenze uživatele

Skvělý pořad, u kterého jsou salvy smíchu zaručeny u každého dílu, protože i ty slabší (ne, není jich moc) díly jsou stále mnohem lepší než drtivá většina toho, co se u nás dá na televizní obrazovce shlédnout. Koncept je jednoduchý - parta stálých účastníků si pozve jednoho dva hosty, sejdou se na nějakém zajímavém místě, rozdělí se na týmy a začíná řada misí, které musí týmy splnit, aby se vyhnuly závěrečnému "potrestání" poražených. Funguje to díky vtipnosti jednotlivých úkolů (které se liší v závislosti na lokaci, kde se zrovna natáčí a obměňují se i v dlouhodobějším cyklu, takže stereotyp rozhodně nehrozí) a především díky úžasné interakci stálých členů. A občas člověka potěší i hosté, které zná odjinud. Napětí, humor, zrada, romance - tenhle pořad má prostě všechno, a ještě mnohem víc... ()

Reklama

Ivuse 

všechny recenze uživatele

Naprosto výborná zábavní show. Neobjevil se zatím jediný díl, u kterého bych se nudila. Výborná sestava, kterou jsem si opravdu zamilovala. Člověk má možnost poznat osobnosti účinkujících. A nejlepší je vidět své oblíbence, kteří se tam objevují jako hosté... člověk pozná jejich skutečné osobnosti. :-) Po dílu na zkoušku, jsem ihned začala sledovat pěkně od začátku - díl po dílu... ()

Moiraine 

všechny recenze uživatele

Obvykle se zdráhám hodnotit něco před tím, než to skončí, ale zrovna v případě Running Mana doufám, že neskončí nikdy. Je to to nejlepší, co televizní produkce vytvořila (z toho co je mi známo) a je jen škoda, že na naší obrazovku se to nikdy nedostane. Každý z dílů je zábavou a k oblíbeným se ráda vracím - Champs Elysées v podání Yoo Mae's Orchestra mi bude v hlavě znít ještě dlouho:D ()

Kimm2 

všechny recenze uživatele

Running Man je dokonalou ukázkou televizního pořadu dle mého gusta. Díky nenásilné změně mise v každé epizodě, pořad zůstává neotřelý, nenudí, a přesto si zachovává svojí původní myšlenku. Dokonce jsem kolikrát při plnění misí napnutá a fandím mým favoritům až do konce. Obsazení je skvělé a rozhodně pobaví. ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama