Reklama

Reklama

Reonning maen

(pořad)
Reality-TV / Talk-show / Komedie
Jižní Korea, 2010, 600x80-95 min

Obsahy(1)

Zábavná show o skupině lidí, kteří v každém díle musí splnit předem dané mise, aby nebyli penalizování a vyhráli cenu. K tomu jsou do pořadu přizváni korejské celebrity, aby jim při plnění úkolů pomohly. (mikki089)

Recenze (10)

kdramakmovie 

všechny recenze uživatele

Úžasná reality show! Od misí které jsou na hlavu nebo které jsou o síle, až po strhávání jmen na zádech k výhře zlata či něčeho jiného. Moje oblíbená reality show u které se pobavím. No, škoda, že nejsou české titulky ale tak to se zvládne i když nerozumíš ani té angličtině.  Ale je možný. že časem nějaké udělám. Dám vám vědět! ()

Moiraine 

všechny recenze uživatele

Obvykle se zdráhám hodnotit něco před tím, než to skončí, ale zrovna v případě Running Mana doufám, že neskončí nikdy. Je to to nejlepší, co televizní produkce vytvořila (z toho co je mi známo) a je jen škoda, že na naší obrazovku se to nikdy nedostane. Každý z dílů je zábavou a k oblíbeným se ráda vracím - Champs Elysées v podání Yoo Mae's Orchestra mi bude v hlavě znít ještě dlouho:D ()

Reklama

Ivuse 

všechny recenze uživatele

Naprosto výborná zábavní show. Neobjevil se zatím jediný díl, u kterého bych se nudila. Výborná sestava, kterou jsem si opravdu zamilovala. Člověk má možnost poznat osobnosti účinkujících. A nejlepší je vidět své oblíbence, kteří se tam objevují jako hosté... člověk pozná jejich skutečné osobnosti. :-) Po dílu na zkoušku, jsem ihned začala sledovat pěkně od začátku - díl po dílu... ()

Krysap 

všechny recenze uživatele

Vždycky, když mám blbou náladu, Running Man mi jí na 100% zvedne. Především žirafa Kwang Soo, z toho řvu smíchy, jenom ho vidím. Tahle show je ohromně vtipná, má to švih, jsou tam vynikající disciplíny a nechápu, jak tomu někdo může dát odpad. Asi jedinec, kterej nestíhá anglický titulky. Po tomhle pořadu se na známé korejské osobnosti už nikdy nebudete koukat tak, jako dřív (já třeba nemůžu zapomenout na Jung Woo-Sunga a jeho účinkování ve 151. a 152. díle.). ()

KeskarM 

všechny recenze uživatele

To se takhle potká sedm herců a jedna Song Ji-hyo. Running man patří k těm korejským variety show na jejichž geniálnost člověk přijde až časem. Původně zhodnoceno jako primitivní zábavný pořad. Závislost však roste s každým dílem, jak se prohlubuje roleplay základní (nyní sedmičlenné) sestavy moderátorů. Monday couple, Commander & Ace, Dumb Brothers.... Dokoukáno cca 150 epizod, první stovka byla vážně lepší... Ale stále baví, naposledy Sněhurka, živé kuželky a parodie na American Idol. Na pět let trvání stále obstojná variety. ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama