Externí recenze k filmu (9)

 • ČervenýKoberec.cz (Jiří Kábrt) ***

  "Osazenstvo drží nad vodou i solidní Maggie Gyllenhaal jako agentka Finerty a není možné zapomenout ani na malou Joey King, představitelku Caleovy dcery Emily oživující jinak strohé úvodní partie. Emmerich dokázal se svým odlehčenějším a levicovějším provedením podobného příběhu být daleko…" (více)

 • FandimeFilmu.cz (Filip Klouda) ****

  "Roland Emmerich se konečně vzchopil a natočil výborný „buddy“ akčňák s příjemným nadhledem a velkou dávkou sebeparodie. Není sice bez chyb, ale v nařachaných sto třiceti minutách se i sebevětší negativa rozplynou pod parou skvělé akce a fungující ústřední dvojky." (více)

 • FanMovie.cz (Stanislav Antoň) ****

  "White House Down je ve všech směrech zábavnější film než Olympus Has Fallen. Možná není tak krvavý, jeho hrdinové nejsou tak drsní jako Gerard Butler s kulometem, ale ani se o to nesnaží. A zatímco u OHF selhaly scénář a režie, WHD dokazuje, že Emmerich je stále král destrukce." (více)

 • FFFilm.name (František Fuka) ***

  "Protože akční filmy z přelomu 80. a 90. let pamatuji, poměrně rychle jsem se přeladil na nostalgickou vlnu a tudíž mi mnohé debilní podzápletky a trapné hlášky připadaly příjemně retro a zřejmě kvalitnější, než objektivně byly." (více)

 • Filmserver.cz (Vratislav Šálek) **

  "Kdyby Emmerich rezignoval na typický patos a vsadil pouze na hlášky a nadsázku, mohl být White House Down obstojný staromilský akční film. V této podobě je jen příliš dlouhým a nechtěně směšným filmem, který v porovnání s předchozím Pádem Bílého domu odchází, alespoň pro mě, poražen." (více)

 • MovieZone.cz (Matěj Svoboda) ****

  "Celý film doslova řve „jo, je to klišé, my to víme. A víme, že to víte i vy, ale kašlete na to a pojďte si to i užít“. Emmerich s Vanderbiltem se tudíž nevyhýbají těm nejokoukanějším žánrovým zvratům, protože fanoušci tohle zkrátka chtějí. Ovšem schopnost udělat si v ten správný okamžik legraci sám…" (více)

 • Okodivaka.cz (Lukáš Plaček) ***

  "Roland Emmerich a jeho pád... tedy útok na Bílý dům. Obávám se však, že i kdyby Rolandův snímek neměl k porovnání daleko vydařenější "lacinou kopii" v podobě Pádu Bílého domu, obstál by stejně uboze. Kýčovitá přehlídka všemožných klišé, patriotismu a patosu prostě nefunguje lépe, než v hranicích…" (více)

 • Topzine.cz (Pavlína Nouzová) ***

  "Jen málokdy jsem byla u hodnocení nějakého snímku takto na rozpacích. Roland Emmerich umí točit a umí přesně naplnit to, co si na začátku stanoví za cíl. Umí jasně načrtnout charaktery i těch nejvíce vedlejších postav a navigovat diváka v průběhu filmu tak, aby chápal jednotlivé zvraty (např. ukáže…" (více)

 • Totalmag.cz (Jiří Zídek) ****

  "Padající Black Hawk sráží ze stožáru americkou vlajku, černošský prezident USA střílí z raketometu, malá holka pověsila řádění teroristů na You Tube a neprůstřelný hrdina pověsil věnec odjištěných granátů jednomu z kryplů kolem krku. Zní to jako hovadina a je to taky ukrutná hovadina. Ovšem…" (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace