Reklama

Reklama

Vetřelec: Covenant

  • USA Alien: Covenant (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Snímkem Vetřelec: Covenant se režisér Ridley Scott vrací do vesmíru, který sám stvořil ve Vetřelci, prvním filmu věnovaném nejstrašnějšímu mimozemskému monstru filmové historie. V nejnovější a ještě děsivější kapitole se připravuje posádka vesmírné lodi Covenant kolonizovat vzdálenou planetu na druhé straně galaxie. Nový svět, který nečekaně objeví, se jim z počátku zdá být dosud nezmapovaným idylickým rájem. Ve skutečnosti je to ale temný a brutální svět, jehož hrůzy si nikdo z členů posádky nedokázal představit ani v těch nejhorších představách. Když se tito vesmírní poutníci ocitnou tváří v tvář smrtícímu monstru, nezbývá jim nic jiného než se aspoň pokusit o zoufalý únik z tohoto zdánlivého ráje proměněného ve skutečné peklo. (CinemArt)

(více)

Diskuze

BloodyBeast

BloodyBeast (hodnocení, recenze)

SsgtJira

Nezapomínejme, že to byl pořád naprogramovaný robot a rozkazy plnil stejně tak jako jeho předchůdci a ti co následovali po něm. ;-) Já jenom poukazoval na to, že ze všech androidů byl ten nejvíce přátelský a nejvíce lidský.

SsgtJira

SsgtJira (hodnocení, recenze)

A když už jsme u toho, kde máte jistotu, že v A3 byl jenom jeden facehugger? Viz;http://1.bp.blogspot.com/_CcjaNCJXX34/TMHTQ98GVFI/AAAAAAAABtk/BFIK8-lnQAI/s1600/facehuggercomparison1.jpg nebohttp://4.bp.blogspot.com/_CcjaNCJXX34/TMHrmBa-MbI/AAAAAAAABuA/myqFaYrNBgk/s1600/superfacehugger2.jpg a ještěhttp://vignette2.wikia.nocookie.net/avp/images/b/bd/Vlcsnap-2012-01-17-21h49m41s48_copie.jpg/revision/latest?cb=20120118104130

na příspěvěk reagoval Prometheus69, MEGAJOHN

SsgtJira

SsgtJira (hodnocení, recenze)

Tak Bishop taky nemusel bejt "lidumil" kde se vzal, tu se vzal v Sulacu osminohej Partizán. Kdo ho tam šoupnul? Že by královna..? Nebo..?! Kde člověk může vzít tu jistotu.. Navíc konverzace v A2 ohledně přeživších vzorku, co mu nařídil vzit zpět na Zemi Burke.. Taky chlapec "váhal" či rozkaz plnit..?! Co se A:C týče a Davida.. Tak co vím já, tak Fassbender tam má mít dvojroli a androidi s jeho podobou tam máj být dva.. A za další.. Jméno? Ash, Bishop, Call, David... Ethan..? No uvidíme.. A chlapci, android bude vždycky android, ať bude mít jakejkoliv protokol chce.. Nechá se heknout ne?! ;)

na příspěvěk reagoval BloodyBeast

BloodyBeast

BloodyBeast (hodnocení, recenze)

Crytic

To je pravda. Ovšem nedá se popřít fakt, že Bishop alespoň na mě působil tak že bych mu i jako robotovi nakonec věřil a nejspíš bych mu i dokázal svěřit vlastní život. :-) Hodnotím podle Aliens. A nakonec jedná skvělá hláška z Aliens ''Možná jsem umělý, ale nejsem blbec''

Eratashi

Eratashi (hodnocení, recenze)

Těším se jen proto, že jsem fanda tetralogie. Ale jestli to bude stejná hrůza jako Prometheus...tak potěš pánbů.

Hlasuji pro, aby je Rapace našla, omylem zatáhla na jejich planetu jednoho vetřelce, utekla s vypětím sil a nechala planetu Tvůrců zlikvidovat vetřelčími mrňaty ;-) Pak jsem ochotna vidět Noomi opět na Zemi. :-D

Davida snad v P2 uvidíme, takže nového robůtka nepotřebujeme ;-)

Crytic

Crytic (hodnocení, recenze)

Rypicong

Orientovat se v těch robotech je naprosto polopatický, protože mají jména podle abecedy, hezky v pořadí filmů => A,B,C,D.

A1 = Ash,

A2/A3 = Bishop,

A4 = Call,

Prometheus = David

A:C = Einstein :D

Crytic

Crytic (hodnocení, recenze)

BloodyBeast

Podle mě se žádnému z těch androidů nedalo věřit - jsou to jenom stroje a chovají se tak jak byli naprogramovaní - Ash měl za úkol pomáhat lidem, ale v případě nalezení mimozemského života měl za úkol dostat ho za každou cenu na Zemi a podle toho se choval. Bishop takový skrytý protokol neměl, tak celý film jenom pomáhal, David měl za úkol najít SJ nebo technologii, která by Waylanda udržela naživu (opět za každou cenu). Robotovi holt může věřit jen ten, kdo si ho sám sestaví a naprogramuje :D

na příspěvěk reagoval BloodyBeast, Prometheus69

Rypicong

Rypicong (hodnocení, recenze)

Prometheus69

vůbec nechápu o čem mluvíš... pleteš si Bishopa s Ashem... Bishop byl vynikajicí v tom, že se choval hodně lidsky, ale na jeho mimice bylo stále vidět, že to je android...

na příspěvěk reagoval Prometheus69, Crytic

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

BloodyBeast

Tedy pokud se ještě vrátí... jako že by ta krůta to natankovala rovnou do PROMETHEA2 který se vydává na záchranou výpravu PROMETHEA1 :D

Hele, když můžou vypravit záchranou výpravu pro jednoho pozemšťana na Mars v jiným filmu... proč by nemohli vyslat další loď! která tentokrát doletí trochu dál než ta původní... ? :D

na příspěvěk reagoval BloodyBeast

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

BloodyBeast

Jop.. když nebyl zrovna Pínocchio na drátkách tak vedl svůj vlastní výzkum to je fakt... :D

A jak nakonec dopadl, umlátil svého stvořitele vlastní hlavou a to k tomu nepoužil ani vlastní páteř! :DDD

Vůbec bych se nedivil kdyby byl teď David za klaďase.. :)

na příspěvěk reagoval BloodyBeast

BloodyBeast

BloodyBeast (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Podle mě byl Ash nejšílenější a nejzákeřnější Android, Bishop se zase choval co nejvíce jako člověk a dokázal a chtěl pomáhat a člověk mu opravdu mohl věřit i když to nebyl člověk a taky si myslím že by nikdy nikomu neublížil a David ten byl podle mě prostě jenom moc zvědavěj a taky vychcanej ale především jenom plnil rozkazy starého Waylenda. Ono šlo taky už v Prometheovi jasně vidět, že kdyby nemusel plnit rozkazy, měl by poněkud tak jiné úmysly se vším a kdo ví vlastně jak by se potom choval, i když si myslím že jeho zvědavost by mu nebránila přehlížet životy lidí (tak jak to mimochodem už dokázal v Prometheovi i když to bylo hlavně a především z rozkazu Waylenda ale i tak) tohle všechno věřím jen a pouze pro svůj vlastní sobecký zájem a zvědavost. Prostě vychcanej jak mraky. :-D

na příspěvěk reagoval Prometheus69, Crytic

Uživatel BloodyBeast smazal svůj příspěvek.

BloodyBeast

BloodyBeast (hodnocení, recenze)

O Bishopovi se sice vědělo že je to Android už od začátku, ale řekl bych že byl nejlepší právě v tom, jak se až neuvěřitelně lidsky choval a taky prostě co si budeme říkat, Lance Henriksen je sympaťák a na roli Androida Bishopa se prostě skvěle hodil a podle mě nejvíce ze všech. :-)

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

kkarx

Jop.. Vetřelci mám namysli... nechápu jak mohly totálně vodkurvit ten třetí díl... když měly Vetřelci tak našlápnuto... na dobré pokračování. Namísto toho jsme dostali nízkorozpočtové masochistické MAZE RUN BABY! BX

Související novinky

Fede Alvarez natočí nového Vetřelce

Fede Alvarez natočí nového Vetřelce

05.03.2022

Zatímco plánovaný vetřelčí seriál pro kanál FX je stále v přípravách a jeho natáčení by mělo začít v roce 2023, kolem vzniku nových celovečerních filmů této franšízy panuje složitá situace. Stále se… (více)

RoboCop přišel o režiséra

RoboCop přišel o režiséra

16.08.2019

Režisér filmů Elysium a především chváleného District 9 Neill Blomkamp se té smůly nezbaví. Jeho pokračování Vetřelce se Sigourney Weaver bylo zaříznuto poté, co se Ridley Scott rozhodl pokračovat ve… (více)

Chystá Ridley Scott dalšího Vetřelce?

Chystá Ridley Scott dalšího Vetřelce?

01.06.2019

Vetřelec minulý týden oslavil 40. výročí a v rámci oslav došlo i na rozhovor se samotným tvůrcem ikonického hororu Ridley Scottem (Černý jestřáb sestřelen, Konzultant). V něm pak Scott mimo jiné… (více)

O čem by byl další Vetřelec?

O čem by byl další Vetřelec?

15.11.2018

Pokud jste viděli poslední filmy z vetřelčí série od režiséra Ridleyho Scotta (Marťan, Gladiátor), pak je vám nejspíš jasné, že měl slavný tvůrce pro svoji temnou sci-fi ságu ještě velké plány. V… (více)

Reklama

Reklama