Reklama

Reklama

Vetřelec: Covenant

  • USA Alien: Covenant (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Snímkem Vetřelec: Covenant se režisér Ridley Scott vrací do vesmíru, který sám stvořil ve Vetřelci, prvním filmu věnovaném nejstrašnějšímu mimozemskému monstru filmové historie. V nejnovější a ještě děsivější kapitole se připravuje posádka vesmírné lodi Covenant kolonizovat vzdálenou planetu na druhé straně galaxie. Nový svět, který nečekaně objeví, se jim z počátku zdá být dosud nezmapovaným idylickým rájem. Ve skutečnosti je to ale temný a brutální svět, jehož hrůzy si nikdo z členů posádky nedokázal představit ani v těch nejhorších představách. Když se tito vesmírní poutníci ocitnou tváří v tvář smrtícímu monstru, nezbývá jim nic jiného než se aspoň pokusit o zoufalý únik z tohoto zdánlivého ráje proměněného ve skutečné peklo. (CinemArt)

(více)

Diskuze

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Terepin

Nejspíš.... Já koukal jen na příběh A:I .. hra samotná mě docela nudila, pořád samé pobíhání a schovávání.... nic pro mě.

Ale příběh to má dobrý, téměř filmový potenciál. :)

na příspěvěk reagoval Terepin

SsgtJira

SsgtJira (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Tak ještě jednou.. http://orig05.deviantart.net/059f/f/2015/114/5/0/weyland_yutani_file__xeno_shark_by_bennykusnoto-d8qtz2j.jpg nebohttp://orig05.deviantart.net/59f0/f/2015/119/9/5/weyland_yutani_file__xeno_bat_by_bennykusnoto-d8rhvis.jpg nebohttp://orig07.deviantart.net/44c6/f/2015/112/d/7/weyland_yutani_file__xeno_gorilla_by_bennykusnoto-d8qo01t.jpg tohle jsou dizajny vetřelců co by byly taky schůdný.. ;) litaci vetřelec už se mi zamlouval v komiksu co byl v 92 roce v ABC..

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Uživatel SsgtJira smazal svůj příspěvek.

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

SsgtJira

upřímně.. hledět s blízka do těch Prázných děsivých černých důlku... bych se asi na místě posral.. než se koukal na něco o čem bych začal pochybovat že mě vůbec vidí... :)

na příspěvěk reagoval SsgtJira, SsgtJira

SsgtJira

SsgtJira (hodnocení, recenze)

Duncan66

A právě to je na tom vetřelci to nejkrásnější, že je každej jinej.. Těch verzi bez oči/důlku už tu bylo dost, ale s dulkama\očima ten ve filmovem světě zatim vidět pořádně nebyl, když pominu A1, kde to prakticky až na pár frame/okének není vidět ani poznat a na hybrida z A4.. Bylo by fajn vidět další typ.. Ono ani ty FAN verze na netu, kdy ne třeba sharalien apod by nebylo od věci..

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Duncan66

Duncan66 (hodnocení, recenze)

Prometheus69

A v cem? Kdy je to scifi a objevi se na cizi planete, tak potakji "mimozemstana" ktery po milionte bude podobny cloveku vic nez cemukoli jinemu? Staci se podivat jak neskutecne pestry je zivot na nasi Zemi, tak proc by mel mit Alien lidskou drzku???????? (nezapomente na to, ze v te dobe nebylo nic o Prometheovi atd.)

na příspěvěk reagoval SsgtJira, Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

SsgtJira

Dobrý je že Repleová měla dceru která jí hledá.... a jako na potvoru narazí na loď zamořenou Xenomorfy... schválně jestli to použijí i ve filmu. :)

na příspěvěk reagoval Terepin

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

kkarx

:D

Tak jo, ale na bílého žraloka to třeba nezkoušeli... není žralok jako žralo. 

Prách bolesti... Třeba jako Bulterier... :)

SsgtJira

SsgtJira (hodnocení, recenze)

Sorry za chyby, ale tablet si píše co chce.. :-/ nikdy nekupujte Acer s androidem! :))

SsgtJira

SsgtJira (hodnocení, recenze)

No koukam, že je na čase tohle téma s očima asi ukončit, protože jediný na čem se tu asi shodneme je, že se neshodneme.. Každém to prostě vidí po svém a má k tomu svoje důvody, proto bych tohle téma opustil.. A zároveň načnu jiné.. Jak už jsem se tu ptal asi cca 2 stránky zpět, nevíte někdo o tom, že by postava co ji hraje K.W. měla být matkou Ripleyové? Mě to přijde jako blbost, už jen v tom, že děj A:C by se měl odehrávat 10.let po Prometheovi tzn v R.2104 a alien se odehrával v R 2122, to by už musela bejt RIP na světě, protože v alienovi ní mohlo být reálně už kolem 30.. Za další by mě zajímalo, co se stalo se "smoulou" co se vyklubal z spacejockeye.. To by se taky v následujících dílech mohlo ukázat, v neposlední řadě bych řád viděl opravdové SJ a ne jen inženýry co kopírují jejich technologií, protože dle mě k původnímu SJ z aliena tihle měli dost daleko.. Už jen velikosti a vzhledem.. (Jen můj názor). A pak věc co s tímhle nemá až tak moc společného, protože se odehraje až za dlooouho.. A to co se stalo s kolonií na Acheronu LV426, protože ať byl výbuch sebevětší tak nemohl zničit naprosto vše.. Kus výrobními byl dost hluboko pod zemí, derelict byl cca dva dny cesty od kolonie a poloměr výbuchu měl být cca 30km, takže takovej dosah neměl.. Takze tpza mě námět na A5 bych směřoval tímhle směrem.. A teď do mě.. ;)

na příspěvěk reagoval kkarx, Prometheus69

Duncan66

Duncan66 (hodnocení, recenze)

S tou lidskou lebkou vypada drsneji a zvraceneji, ale jak pisou i jini, nebyl by to vubec "mimozemstan". To mohli natocit horor, ktery se odehrava na Zemi. jsem rad, ze ten puvodni model nepouzili.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

SsgtJira

Doufám.... přiznám se že když jsem poprvé viděl tu verzi z lebkou dost mě zamrazilo.... 

To jsem u Xenomorfa nikdy nepocítil... i když u třetího filmu jsem utekl doslova s kina... :D

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

kkarx

Asi jako hra za Daredevila z prvního pohledu.... :D

 

Jop, rána do čumáku je tutovka, ale, rána pod žábry... je mnohem víc, tak se braní třeba delfíni... kteří dokáží ve dvou si troufnout i na žraloka bílého. :)

 

Takže, když ti žralok rve nohu, vši silou ho řezat a kopat do čumáku... :D

v Bořičích mýtů? Chudák žralok... :]

na příspěvěk reagoval kkarx

kkarx

kkarx (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Tak to by byla drsná hra za Aliena, jenom podle sluchu. Ten žralok se dá fakt odehnat ranou do čumáku, myslím že to testovali i v Mythbusters. :D

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Crytic

Naopak... ta lebka v tom průhledném skeletu... vypadá daleko děsivěji když jí vidět nemá... oči tak jako tak nemá v každém případě. 

Jen si tak říkám.. jak to udělali teda ve hře za Aliena? Když je tedy ALIEN evidentně slepí? :DDDD

 

Žraloka odrovnáš, peckou do ledvin/žaber a řachou do čumáku... Ale neexistuje moc lidí co to mělo šanci zkusit. :DDD

na příspěvěk reagoval kkarx

Crytic

Crytic (hodnocení, recenze)

Alien a oči - to je moje oblíbené téma :D Tak mi to nedá a musím taky přispět :D

Asi se všichni shodneme na tom, že alien nemá, ani mít neměl oční bulvy :) Pokud jde o oční jamky, tak:

- dokážu se stotožnit s tím, že na původních konceptech měl mít alien lebku s očními jamkami.

- dokážu se stotožnit s tím, že při začátku natáčení měl mít alien lebku s očními jamkami.

- dokážu se stotožnit s tím, že kostým, který ve filmu nosí herec měl pod tím podlouhlým krytem lebku s očními jamkami.

- ALE dle mého názoru a výpovědí řežiséra, producentů i Gigra, se nakonec rozhodlo, že alien mít oči nebude, aby vypadal hrůzostrašněji.

Takže pro mě alien oční jamky (dále také oči) nemá a je to dle MÉHO názoru dobře. Ta lebka vypadá jako lebka člověka a to by ho hodně polidšťovalo. Bez očí vypádá jako něco naprosto mimozemského, nelidského a nestvůrného. Pokud má něco oči, můžete poznat jestli se to na Vás dívá, nebo jestli to o Vás neví. Pokud stvůra nemá oči, pak pravděpodobně vyhledává kořist podle zvuku / čichu / vibrací / tepla / echolokace - což znamená, že se takovému tvorovi nemůžete prostě schovat... on si vás stejně najde... Další věcí je, že oči jsou jedno z nejzranitelnějších míst. Pokud na Vás útočí zvíře - třeba žralok - doporučuje se (pokud nemůžete utéct samozřejmě :D ) zranit mu oči. Pokud alien nemá oči - nemůžete mu je poranit, což z něj dělá ještě silnějšího a efektivnějšího lovce. Vzhledem k výše uvedenému jsem rád, že alien nemá oči ani oční jamky a myslím že jejich přidání by bylo krokem zpět. Howg :)

na příspěvěk reagoval Prometheus69, SsgtJira

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

SsgtJira

Jop... první astronaut... Akorát shořel při startu. :) PaKostnice... :D

Chrome my hlásí nebezpečnou stránku, nechce mě to pustit dál... 

na příspěvěk reagoval SsgtJira

SsgtJira

SsgtJira (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Warning k čemu? To jsem nějak nepochopil.. Za podporu samozřejmě díky.. Tady je to jak ve středověku, aby nás ještě neupalili jako mistra Husa.. :)

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

SsgtJira

Však jsem tě i v tom žraním podpořil... :)

nemyslím že Xeni jsou vegetariáni... jako třeba strašilky, i když zuby mají taky. :D

Je taktéž možný jistý druh kanibalizmu... i když spíš jako při počínání porcování Fugu. :D

Divné však bylo třeba... v prometheus ta chobotnička... ta taky vyrostla z ničeho... Ale zase v případě Promethea neřeším nic, Prometheus byl prostě velký omyl... kde nikdo moc nepřemýšlel o tom jak a co se udělá... :)

Související novinky

Fede Alvarez natočí nového Vetřelce

Fede Alvarez natočí nového Vetřelce

05.03.2022

Zatímco plánovaný vetřelčí seriál pro kanál FX je stále v přípravách a jeho natáčení by mělo začít v roce 2023, kolem vzniku nových celovečerních filmů této franšízy panuje složitá situace. Stále se… (více)

RoboCop přišel o režiséra

RoboCop přišel o režiséra

16.08.2019

Režisér filmů Elysium a především chváleného District 9 Neill Blomkamp se té smůly nezbaví. Jeho pokračování Vetřelce se Sigourney Weaver bylo zaříznuto poté, co se Ridley Scott rozhodl pokračovat ve… (více)

Chystá Ridley Scott dalšího Vetřelce?

Chystá Ridley Scott dalšího Vetřelce?

01.06.2019

Vetřelec minulý týden oslavil 40. výročí a v rámci oslav došlo i na rozhovor se samotným tvůrcem ikonického hororu Ridley Scottem (Černý jestřáb sestřelen, Konzultant). V něm pak Scott mimo jiné… (více)

O čem by byl další Vetřelec?

O čem by byl další Vetřelec?

15.11.2018

Pokud jste viděli poslední filmy z vetřelčí série od režiséra Ridleyho Scotta (Marťan, Gladiátor), pak je vám nejspíš jasné, že měl slavný tvůrce pro svoji temnou sci-fi ságu ještě velké plány. V… (více)

Reklama

Reklama