Reklama

Reklama

Vetřelec: Covenant

  • USA Alien: Covenant (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

Snímkem Vetřelec: Covenant se režisér Ridley Scott vrací do vesmíru, který sám stvořil ve Vetřelci, prvním filmu věnovaném nejstrašnějšímu mimozemskému monstru filmové historie. V nejnovější a ještě děsivější kapitole se připravuje posádka vesmírné lodi Covenant kolonizovat vzdálenou planetu na druhé straně galaxie. Nový svět, který nečekaně objeví, se jim z počátku zdá být dosud nezmapovaným idylickým rájem. Ve skutečnosti je to ale temný a brutální svět, jehož hrůzy si nikdo z členů posádky nedokázal představit ani v těch nejhorších představách. Když se tito vesmírní poutníci ocitnou tváří v tvář smrtícímu monstru, nezbývá jim nic jiného než se aspoň pokusit o zoufalý únik z tohoto zdánlivého ráje proměněného ve skutečné peklo. (CinemArt)

(více)

Diskuze

Eratashi

Eratashi (hodnocení, recenze)

kkarx

Ale no tak! Po bůh ví kolik staletích ji nedopřeješ jedinýho ucházejícího a hlavně živýho chlapa? K čemu jinak by tam jeho role byla, hm? :-P

na příspěvěk reagoval kkarx

Eratashi

Eratashi (hodnocení, recenze)

S.W.A.T

No super (ironicky)...od Neilla Blomkampa se mi zatím nic nelíbilo =(((

Budu aspoň věřit Scottovi, že nás nenechá ve štychu a znovu zapustí kořeny dobrých filmů.

Doufám, že rakvičkárnu dovrší dalším bojem mezi Vetřelci a Predátoři. Mohli by přihodit trochu Terminátorů :-D

kkarx

kkarx (hodnocení, recenze)

S.W.A.T

Vážně? Kéž by ignoroval A3 i A4. To bych možná napravilo dojem z Ripleyové, kterou mi třetí díl zafixoval jako otravnou nyfomanku. :) Hicks a Newt jsou po smrti, hurá do postele s jejich patologem. :-x

na příspěvěk reagoval Eratashi

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Eratashi

Těšil jsem se na obojí, ale na tohle víc - pokud tentokrát bude dobrej scénář, tak Ridley natočí nehorázněj nářez a protože hlavní slabina Promethea je pryč, tak to tak možná bude (a to se mi Prometheus hodně líbil).

 

Blomkamp režírovat umí, se psaním je to horší (vlastně natočil jeden scénář na tři způsoby) a tak z toho mohla bejt pecka a nebo sračka - a ignorování A3 a A4 se mi moc nezamlouvalo

na příspěvěk reagoval kkarx, Eratashi

SsgtJira

SsgtJira (hodnocení, recenze)

S.W.A.T

Spekulace.. Z filmového světa 0 ingo.. Nothing, Nada, nic.. Z knižního, herniho apod by mohla být královna někde v jeskyni pod derelictem..

SsgtJira

SsgtJira (hodnocení, recenze)

Eratashi

A hlavně když tak na to koukam, tak je vlastně ani neznám protože jsem nic v čem třeba hrála KW a BC nebo DB (toho jen v 8hroznych) neviděl, když koukam na filmoteky v čem hráli tak naprosto žánr mimo mě.. :-/ za mě filmy typu odpad..

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Co pak Ridleymu studio utáhlo opasek a aby mu zbylo na triky, tak musel obsadit relativně neznámé herce? Protože mít blockbuster, který má být navíc nekopromisní R-ko a zároveň v něm nemít někoho, kdo přiláká diváky, tak to chce odvahu - nebo si myslí, že to Fassbender stačí. Ale to nic nemění na tom, že se něhorázně těším.

 

Jinak dotaz pro ty co se jenom přece víc vyznají - řeklo se někde co se stalo s tím vetřelcem, který vylezl z toho SJ, kterého najdou v Alien 1 a nebo se to potenciálně dozvíme tady?

na příspěvěk reagoval Eratashi, SsgtJira

kkarx

kkarx (hodnocení, recenze)

Eratashi

Že jo, taky bych jí nebral, alespoň do chvíle dokud se nenaučí běhat do strany. Na place - "Naomi teď běž na stranu!" "Na stranu?"

na příspěvěk reagoval Eratashi

SsgtJira

SsgtJira (hodnocení, recenze)

Eratashi

Asi tak.. Já už jsem to tu psal před pár týdny.. Krom Fasse a Mc Brideho mě tam nikdo z nich nezaujal a upřímně mi ani nejsou nějak povědomí.. Jak moc špatnej casting to je se stejně dozvime až z filmu.. A jak jsem už zmiňoval, stejně tam jsou jen jako munice do srotaku :))

Uživatel SsgtJira smazal svůj příspěvek.

Eratashi

Eratashi (hodnocení, recenze)

Katherine Waterston už jako vetřelec vypadá teď .-D Má stejně temné oči jako Sigourney v A4

na příspěvěk reagoval kkarx

Eratashi

Eratashi (hodnocení, recenze)

SsgtJira

Takže můžu začít jásat? :-D

Pravidlo jednoho přeživšího bude dodrženo.

PS: Co bys chtěl, nebyla jsem tu tři roky ;-)

na příspěvěk reagoval SsgtJira

Xinn

Xinn (hodnocení, recenze)

Eratashi

Prej ne, ale co se s ní stalo, nebo jak se vysvětlí, že ona natáhla brka a půlka Davida přežila, o tom zatím můžeme vést maximálně tak vášnivé diskuse na těchto stránkách :-)

Uživatel Eratashi smazal svůj příspěvek.

Eratashi

Eratashi (hodnocení, recenze)

kkarx

Na tebe si budeme muset počkat ještě pár dílů :-D

Dobře, uznávám hlavu ;-) Ale jestli nám začnou zanechávat po sobě končetiny jako v Terminátorovi, tak z toho budem mít pěknej bordel :-D

na příspěvěk reagoval kkarx

kkarx

kkarx (hodnocení, recenze)

Ahh počkat, byl tam i Bishop, teda přesněji jeho hlava. :)

Související novinky

Fede Alvarez natočí nového Vetřelce

Fede Alvarez natočí nového Vetřelce

05.03.2022

Zatímco plánovaný vetřelčí seriál pro kanál FX je stále v přípravách a jeho natáčení by mělo začít v roce 2023, kolem vzniku nových celovečerních filmů této franšízy panuje složitá situace. Stále se… (více)

RoboCop přišel o režiséra

RoboCop přišel o režiséra

16.08.2019

Režisér filmů Elysium a především chváleného District 9 Neill Blomkamp se té smůly nezbaví. Jeho pokračování Vetřelce se Sigourney Weaver bylo zaříznuto poté, co se Ridley Scott rozhodl pokračovat ve… (více)

Chystá Ridley Scott dalšího Vetřelce?

Chystá Ridley Scott dalšího Vetřelce?

01.06.2019

Vetřelec minulý týden oslavil 40. výročí a v rámci oslav došlo i na rozhovor se samotným tvůrcem ikonického hororu Ridley Scottem (Černý jestřáb sestřelen, Konzultant). V něm pak Scott mimo jiné… (více)

O čem by byl další Vetřelec?

O čem by byl další Vetřelec?

15.11.2018

Pokud jste viděli poslední filmy z vetřelčí série od režiséra Ridleyho Scotta (Marťan, Gladiátor), pak je vám nejspíš jasné, že měl slavný tvůrce pro svoji temnou sci-fi ságu ještě velké plány. V… (více)

Reklama

Reklama