Reklama

Reklama

Vetřelec: Covenant

  • USA Alien: Covenant (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

Snímkem Vetřelec: Covenant se režisér Ridley Scott vrací do vesmíru, který sám stvořil ve Vetřelci, prvním filmu věnovaném nejstrašnějšímu mimozemskému monstru filmové historie. V nejnovější a ještě děsivější kapitole se připravuje posádka vesmírné lodi Covenant kolonizovat vzdálenou planetu na druhé straně galaxie. Nový svět, který nečekaně objeví, se jim z počátku zdá být dosud nezmapovaným idylickým rájem. Ve skutečnosti je to ale temný a brutální svět, jehož hrůzy si nikdo z členů posádky nedokázal představit ani v těch nejhorších představách. Když se tito vesmírní poutníci ocitnou tváří v tvář smrtícímu monstru, nezbývá jim nic jiného než se aspoň pokusit o zoufalý únik z tohoto zdánlivého ráje proměněného ve skutečné peklo. (Cinemart)

(více)

Diskuze

 (hodnocení, recenze)

Dodávám že ty chyby mi ve Vetřelci a Vetřelcích zas tak nevadí. Ale nejlepší je podle mě 3 (rozšířená verze) pak jedna a pak Vetřelci a pak 4.

 (hodnocení, recenze)

INTELIGENCE VE VETŘELCI 3

Tady se chovaj lidi normálně až na Ripleyovu, ty její kecy že by Vetřelec mohl vyhladit i celý vesmír jsou totálně mimo. Ale já to akceptuju protože její postava je podle mě vysoce paranoidní. a VETŘELEC 4, tam se chovaj více méně normálně, ale zase základní kostra filmu je dementní.

 (hodnocení, recenze)

INTELIGENCE VE VETŘELCÍCH

Tam už je dementní jenom to, že Vetřelci ovládli tu kolonii :)

Karlos8

Karlos8 (hodnocení, recenze)

Navazuje to na Prometheuse z roku 2012 například na začátku nebo vůbec? 

 (hodnocení, recenze)

INTELIGENCE POSTAV V PRVNÍM VETŘELCI

Když se nad tím zamyslím, tak tam vlastně byla ta nejgeniálnější posádka v historii všech filmů. Byli tak chytří, že místo toho aby před vetřelcem utekli, tak si uvědomili, že to nemá cenu, protože by je později stejně zabil a tak jen stáli a kochali se pohledem na vetřelce. To máte jak rady co dělat když vybuchne atomovka: Stát a dívat se. :)

Teď vážně. To připadlo jenom mě tak dementní, že místo toho aby utekli, tak jen čuměli ??? 

https://www.youtube.com/watch?v=NFiLVrux4V8

https://www.youtube.com/watch?v=NZbcLIXhyxA

A ještě musím zmínit ten debilní nápad najít ho ve ventilační šachtě. :)

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Gertrudo

Gertrudo (hodnocení, recenze)

Jerka

To je ok, ze si si nasiel nieco ine kvoli comu ta film bavi. Ale presne ta tema je dovod preco ludia viac riesia nelogickosti, lebo ich taka tema nebavi. A mna tiez to velmi nefascinuje, ked budem chciet rozmyslat nad zmyslom zivota pojdem na nejaku dramu, nie na scifi "horor".

Ale nemyslim ze vela ludi dava nizke hodnotenie len preto lebo su zaujaty(teda su, maju vacsie ocakavania od znacky alien a scott). Keby to bolo nejake scifi becko za par mega s neznamymi heraci a reziserom tak v klude od tych istych ludi dostane za 5*.

Jerka

Jerka (hodnocení, recenze)

Gertrudo

Me naopak treba Prometheus i Covenant prijde mnohem vic zajimavejsi co se tyka myslenky...Prometheus se zabyva myslenkou stvoreni a schopnosti cloveka stvorit umely dokonaly organismus...a co jsem tak pochytil, tak Covenant se bude zabyvat myslenkou ,ze i tupej kavovar "Davd" ktery by mel defakto jen plnit prikazy se po smrti sveho stvoritele sam snazi stvorit dokonaly organismus, ktery by se ridil jen zakladnimi instinkty aniz by byl hnan emocemi. Puvodni dva dily byly pouze honickou..trojka uz mela jaksi hlubsi duchovni podtext a pro me nejlepsi dil...ctyrka je kravina kterou vubec nema smysl resit

na příspěvěk reagoval Gertrudo, Nasher

Xinn

Xinn (hodnocení, recenze)

Žádnou zdrcující kritiku jsem na A:C zatím nečetl, spíše je to všechno takové rozpačité ve stylu: "Není to špatnej film, ale..." Takže jen doufám, že inteligence posádky bude alespoň o kousek převyšovat inteligenci "vědců" z Promethea a jelikož mně osobně Prometheus zas tak nevadil, vyrazím směle do kina :-)

Gertrudo

Gertrudo (hodnocení, recenze)

Jerka

2ka mala logiku(zase nie uplnu ale v ramci toho ze je to film ok). Vsak isli zisit co sa stalo, o ripleyovej tvrdeniach pochybovali. Akonahle ale realne zistili porti comu stoja tak uz chceli zdrhnut, bohuzial buchla im lod, a to bola jedna nelogicka vec(asi ich bolo viac ale tie neboli tak jednoznacne), nechat si na rakete(alebo ako to nazvat) otvorene dvere na planete kde sa pohybuju velmi nebezpecny tvorovia. Pritom mohli tu raketu znicit aj tak zeby jeden z motorov nasal votrelca(ktory predtym by im skocil na predne sklo zeby to bolo efektnejsie) a preto by buchla.

na příspěvěk reagoval Jerka

Deyw

Deyw (hodnocení, recenze)

ty vole, ze to bylo velky jak housenka, ale tak videli, ze nejdriv mu neco skocilo na drzku a pak mu to z hrudniku vystrelilo, ze to nebude jen obycejna housenka..navic kdyz by tohle nekdo videl tak rozhodne nejde nikam sam.. :D jinak marinaci byli zabijaci co zdolaj hordu tak videli hned ze to neni clovek, ze to bude pruser uz kdyz prochazeli utrobama..a proste zase picovina chovani napicu..jinak 3ka veznice samej dement souhlasim.. :D ale podal si to pekne a navic ses rozepsal paradne a obhajil si to coz je super.. o prometheovi a covenantu se tohle pak napsat asi ani nebude moc.. :D

Gertrudo

Gertrudo (hodnocení, recenze)

Pekne zhrunutie a suhlas.

A ako pozeram hodnotenia a kometare tak na tento diel sa do kina oplati ist este menej ako na prometea.

Trailery asi vynimocne neklamali(boli ubohe).

Jerka

Jerka (hodnocení, recenze)

Hodnoceni me zatim vcelku stve a mrzi..Prijde mi ze to snad lidi hodnoti spatne uz z nejakyho zvyku a jen hledaji sama negativa a porad se upinaji k puvodnim filmum, kde musim za sebe rici, ze se mi asi nejvic libila trojka...jednicka byla vcelku prumer a jak tu nekdo zminil ze jak v Prometheovi tak Covenantovi se chovaji postavy nelogicky...ehm no nevim zda v jednicce ci dvojce se chovali postavy nejak logicky...v jednicce se ho snazej chytit na lodi jako krava i kdyz vi, ceho je schopen misto toho aby hnuly prdele do zachraneho mohudu a zmizeli pryc...tak misto toho jeden po druhym ho tupe hledaj a sou postupne povrazdovani...dvojka to same...letej na zachranou misi, kde kdyz vlezou do zajklady a videj ze je to tam rozjebany a nikde nikdo se snazej o nejakou zachranou misi vlastne defakto beze zbrani a je to opet jen honicka a jeste to dosrali tou kralovnou. I tak jsem si to uzil a nepremyslel o nesmyslnejch vecech, ale bral to tak jak je.Prometheus se mi hodne libil i kdyz to spousta lidi odsoudila a hledala na filmu jen chyby misto toho aby s ifilm uzili a na Covenanta se uz tesim a verim, ze to bude audiovizualne i pribehove skvele zvladnute

na příspěvěk reagoval Gertrudo

Příspěvek byl smazán administrátorem.

mm13

mm13 (hodnocení, recenze)

Promethea ešte ospravedlním, bola to posádka zložená z dobrodruhov, ktorí boli ochotní riskovať za pravdepodobne rozprávkovú odmenu. Neboli to špičky vo svojich oboroch, boli to magori. Ale ak sa ako tupci budú správať (a áno, náznaky už sú) aj "profesionálni kolonizátori", tak to bude už bude príliš.

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Deyw

Deyw (hodnocení, recenze)

mm13

jj uz vidim jak se nekomu dostane neco hnusnyho na vesmirnou lod a on si de hledat kocoura..nebo ze mas partu vojaku nekde se neco ozve a sefko tam posle nekoho at se de podivat co to je a on tam de sam primo na porazku misto toho aby sla cela rota to prohlidnout.. :D postavy se chovaj debilne uz 60 let a ted to hrozne vadi vsem.

na příspěvěk reagoval mm13

Příspěvek byl smazán administrátorem.

SsgtJira

SsgtJira (hodnocení, recenze)

Ne tos blbe pochopil, ja to myslel tak, ze pro me zas takovy odbornik neni.. navic u tyhle recenze dost ,"ujel" a na simpanze odbornik fakt nejsem, jen me to v ten moment napadlo.. ;) a film cos psal neposoudim, jelikoz jsem ho nevidel, takze se ani nemuzu urazit :D jak to bylo u V.Buriana.. ja ze sem tajtrlik? Za prvi nevim co to je a za druhe me to urszi.. :)))

Deyw

Deyw (hodnocení, recenze)

jakoby stupidni postavy co chodej jen na porazku...jako nevim jak vam, ale to je blbej nazor, kdyz jak debilove na porazku chodili uz od prvniho dilu.. :D

na příspěvěk reagoval mm13

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Související novinky

Fede Alvarez natočí nového Vetřelce

Fede Alvarez natočí nového Vetřelce

05.03.2022

Zatímco plánovaný vetřelčí seriál pro kanál FX je stále v přípravách a jeho natáčení by mělo začít v roce 2023, kolem vzniku nových celovečerních filmů této franšízy panuje složitá situace. Stále se… (více)

RoboCop přišel o režiséra

RoboCop přišel o režiséra

16.08.2019

Režisér filmů Elysium a především chváleného District 9 Neill Blomkamp se té smůly nezbaví. Jeho pokračování Vetřelce se Sigourney Weaver bylo zaříznuto poté, co se Ridley Scott rozhodl pokračovat ve… (více)

Chystá Ridley Scott dalšího Vetřelce?

Chystá Ridley Scott dalšího Vetřelce?

01.06.2019

Vetřelec minulý týden oslavil 40. výročí a v rámci oslav došlo i na rozhovor se samotným tvůrcem ikonického hororu Ridley Scottem (Černý jestřáb sestřelen, Konzultant). V něm pak Scott mimo jiné… (více)

O čem by byl další Vetřelec?

O čem by byl další Vetřelec?

15.11.2018

Pokud jste viděli poslední filmy z vetřelčí série od režiséra Ridleyho Scotta (Marťan, Gladiátor), pak je vám nejspíš jasné, že měl slavný tvůrce pro svoji temnou sci-fi ságu ještě velké plány. V… (více)

Reklama

Reklama