Reklama

Reklama

Vetřelec: Covenant

  • USA Alien: Covenant (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

Snímkem Vetřelec: Covenant se režisér Ridley Scott vrací do vesmíru, který sám stvořil ve Vetřelci, prvním filmu věnovaném nejstrašnějšímu mimozemskému monstru filmové historie. V nejnovější a ještě děsivější kapitole se připravuje posádka vesmírné lodi Covenant kolonizovat vzdálenou planetu na druhé straně galaxie. Nový svět, který nečekaně objeví, se jim z počátku zdá být dosud nezmapovaným idylickým rájem. Ve skutečnosti je to ale temný a brutální svět, jehož hrůzy si nikdo z členů posádky nedokázal představit ani v těch nejhorších představách. Když se tito vesmírní poutníci ocitnou tváří v tvář smrtícímu monstru, nezbývá jim nic jiného než se aspoň pokusit o zoufalý únik z tohoto zdánlivého ráje proměněného ve skutečné peklo. (Cinemart)

(více)

Diskuze

konvicce

konvicce (hodnocení, recenze)

Prometheus69

ne, ale opici jo v tom novým filmu válka o planetu opic, tam například cézar umře, když mu vystříli rodinu u těch vodopádů jak se tam slaní na lanech, přežije to jenom jeho nejmenší synek, tam jsem ho fakt brečet viděl a pak se rozhodne pro pomstu a oddělí se od tlupy ale mezitím je generál pochytá a dá do koncetráků, ale všechno dobře dopadne, podaří se jim utéct tunely pod základnou. upozornění komentář může obsahovat spoilery.

na příspěvěk reagoval filmfanouch

beba789

beba789 (hodnocení, recenze)

konvicce

Velká švanda, ha ha ha ha .. Čertit se budu, protože jenom korunovanej č*rák může na diskuzi ke Covenant vyspoilovat příběh nové Planety opic a ještě k tomu se ohánět tím, že upozornil na spoiler na konci celého příspěvku. -_-

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

beba789

Tak je to jen o těch 30 korun dražší... to už je pakatel když dáš třeba za lístek 2stovky. :)

Už se těším na IMAX... to snad budou už dobře investovaný korunky. :)

Uživatel filmfanouch smazal svůj příspěvek.

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

konvicce

Taky si v kině občas zapláču... Voják který nepláče, je jen stroj: 

Protože, EMOCE...  a schopnost je projevit nás odlišuje od zvířat a dělá z lidského druhu ten nejhouževnatější přírodní druh na " zemi"

Cítím PROTO JSEM: 

na příspěvěk reagoval konvicce

beba789

beba789 (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Na 3D už kašlu úplně.. Ta cena mi prostě neodpovídá tomu zážitku. :-D Jako malej jsem to miloval a teď jakmile je možnost jít na 2D tak volím to. 

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

filmfanouch

Vypadá... ale jako reinkarnace 5Elementu Luca.B 

A to jest velmi slušně... aj jako 3D především. 

Na to už čekám jak na smilování. 

Dokonce i Transformers byli ve 3D nic moc... a to už je fakt fall.

na příspěvěk reagoval beba789

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

konvicce

Ano, proto jsi to ještě zvýraznil ten článek že? :D

Mno uvažuju že na to půjdu... trailer v kině mě prostě dostal, ale zase bych chtěl vidět i toho VALERIANA  

A moje pravidlo.. víc než dva filmy za měsíc, se mi nechce porušovat. :)

na příspěvěk reagoval konvicce, filmfanouch

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

konvicce

Prosimtě... nesrovnávej mě z tím podřadným druhem... mě jsou lidi úplně ukradený a lhostejní. 

Můžou si za všechno sami... šmejdi. :)

No a co? 

Tak jsme hold takový... Kdyby zvířata byli na naší úrovni byli by na tom stejně. 

Ale já osobně jsem spíš fandil vždycky opicím... neztotožňuji se z lidským druhem tohoto druhu. 

i když bych asi stál na Generálově straně, nezabíjel bych opice pro nenávist... k nim, ale proto že jsem prostě voják a voják hold nepoužívá své zbraně proto aby druhé lechtal.. Ale vím co to je čest a smysl pro spravedlnost. 

Tu bych jim dopřál... není na světě nic horšího než zbytečná promarněná smrt:  

Ta Holka to přežije... ;)

Příspěvek byl smazán administrátorem.

konvicce

konvicce (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Viděl jsi tu novou planetu opic? :D Můžu ti říct, že to je zase emoční masírka jak prase, že jsem se fakt v kině místy smál. Klasická zelená a neomarxistická propaganda, aby jsi vycházel z kina a rovnou objednával nože a žiletky, aby jsi se podřezal páč jsi součástí tak fuj fuj fuj hnusného biologické ble druhu, který všechno ničí a  nenávidí, ble fuj, hnus, chcípni, jsi člověk pšíno, nejpodřadnější druh na planetě zemi. Přesně v tomhle smyslu je to točeno, samozřejmě jsem se dobře chlámal a ještě víc pak tomu, když jsem odcházel jako jedinej hned jak začali titulky, páč zbytek těch diváků byly rozemletý citově a emočně na kaši a nechtěli aby někdo viděl že brečí, říkal jsem si joooo tak s touhle labilní lůzou těžko udělám čtvrtý odboj :D

na příspěvěk reagoval Prometheus69

konvicce

konvicce (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Navíc ten film má jedno důležité poselství a základní filozofickou myšlenku, že negři na co sáhnou to poserou a na vědecké misi nemají co pohledávat.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

konvicce

Taky jsem to nepochopil... Ale zase když to porovnám z kinem, tak Kelvin mi přišel v kině mnohem děsivější... a drsnější. :)

Prostě ty detajli jak se měnil... krásné mrazení doprovázené husí kůží. 

No a Doma... nic. :D

Nebo ta sonda... Jak je honil v té lodi... jako radar ve vetřelci. :)

I když se Skotty zrovna o nějakou metamorfózu moc nepokoušel... 

Tak to je těžký pak něco hodnotit jen z dvd ripu... Nakonec uvažuji i o tom že se Covenantu hodnocení nakonec vzdám.

pač kino je úplně jiná dimenze... pohledu na tu samou věc. :)

Ale zase.. špatná fantazie Trikařů... představivost těch co měli na svědomí návrhy a masky. 

Je polovinou filmu... Takže budu asi nespíš spíš hodnotit scénář samotný, herci mě nezajímaj... :)

na příspěvěk reagoval konvicce, konvicce

konvicce

konvicce (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Parádní film s atmosférou mnohem lepší než Covenant. Strašně se mi líbí jak to všichni z hejtili a pak přišlo tohle...jako alternativa...wtf :D

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

konvicce

Zapalovač a dežodorant.. Super když si chce pak člověk jen připálit... :D

Nejlepší využití... zatím, Plamenometu v LIFE... ;)

Sice ani tak nešlo o běžný plamenomet... či spíš proud zapálené energie.... a moc jim to platný nebylo. :)

Ale to použití je prostě geniální... No rozhodně tam po sobě nestříleli jak pitomci. :D

na příspěvěk reagoval konvicce

Související novinky

Fede Alvarez natočí nového Vetřelce

Fede Alvarez natočí nového Vetřelce

05.03.2022

Zatímco plánovaný vetřelčí seriál pro kanál FX je stále v přípravách a jeho natáčení by mělo začít v roce 2023, kolem vzniku nových celovečerních filmů této franšízy panuje složitá situace. Stále se… (více)

RoboCop přišel o režiséra

RoboCop přišel o režiséra

16.08.2019

Režisér filmů Elysium a především chváleného District 9 Neill Blomkamp se té smůly nezbaví. Jeho pokračování Vetřelce se Sigourney Weaver bylo zaříznuto poté, co se Ridley Scott rozhodl pokračovat ve… (více)

Chystá Ridley Scott dalšího Vetřelce?

Chystá Ridley Scott dalšího Vetřelce?

01.06.2019

Vetřelec minulý týden oslavil 40. výročí a v rámci oslav došlo i na rozhovor se samotným tvůrcem ikonického hororu Ridley Scottem (Černý jestřáb sestřelen, Konzultant). V něm pak Scott mimo jiné… (více)

O čem by byl další Vetřelec?

O čem by byl další Vetřelec?

15.11.2018

Pokud jste viděli poslední filmy z vetřelčí série od režiséra Ridleyho Scotta (Marťan, Gladiátor), pak je vám nejspíš jasné, že měl slavný tvůrce pro svoji temnou sci-fi ságu ještě velké plány. V… (více)

Reklama

Reklama