Reklama

Reklama

Vetřelec: Covenant

  • USA Alien: Covenant (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Snímkem Vetřelec: Covenant se režisér Ridley Scott vrací do vesmíru, který sám stvořil ve Vetřelci, prvním filmu věnovaném nejstrašnějšímu mimozemskému monstru filmové historie. V nejnovější a ještě děsivější kapitole se připravuje posádka vesmírné lodi Covenant kolonizovat vzdálenou planetu na druhé straně galaxie. Nový svět, který nečekaně objeví, se jim z počátku zdá být dosud nezmapovaným idylickým rájem. Ve skutečnosti je to ale temný a brutální svět, jehož hrůzy si nikdo z členů posádky nedokázal představit ani v těch nejhorších představách. Když se tito vesmírní poutníci ocitnou tváří v tvář smrtícímu monstru, nezbývá jim nic jiného než se aspoň pokusit o zoufalý únik z tohoto zdánlivého ráje proměněného ve skutečné peklo. (CinemArt)

(více)

Diskuze

Castrator

Castrator (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Tím chce říct, že ti vidí do hlavy a přesně ví, proč si myslíš co myslíš, proč hodnotíš film jak ho hodnotíš, prostě jsi průhlednej. Nebo on má zjednodušené vidění všeho.

Já se s tebou snažím vést úplně normální diskuzi, trochu poplkat, a ty furt nechceš. Mrzí mě to:-(

martinbucek

martinbucek (hodnocení, recenze)

Spinosaurus

podla tohto sudim, ze mas tak 20-25 rokov a avp sa ti paci na rozdiel od starych votrelcov, lebo maju lepsie nalestene cool efekty.....to ze hodnotis promethea ako sracku, nad tym sa nikto ani len nepozastavil, ale ze das fincher-wheedon skvelej a velmi nedocenej mladymi ludmi 3-ke odpad, tak to ludi tu nasralo a neberu ta vazne....predpokladam, ze aj povodne star wars su odpad, ak si ich samozrejme niekedy videl, neboj je velka sanca, ze vekom zmenis nazor...vyrasties z toho

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Spinosaurus

Spinosaurus

Spinosaurus (hodnocení, recenze)

Všechny Vetřelce a Predatora jsem viděl jako malý v televizi a z videopůjčovny na VHS. Predatora 2 pak o něco později, příliš se mi nelíbil, ale později se mi začal líbit hodně. AvP 1, AvP2 a Predátory jsem viděl v kině. Na Promethea jsem se do kina hodně těšil a zažil jsem jedno z největších zklamání. Od Covenantu jsem toho díky trailerům moc neočekával, protože bylo vidět, že Scott se vůbec nepoučil, ale výsledek ještě více prohloubil mou naštvanost. 

 

Jinak, PC hru AvP2 považuji za jednu z nejlepších her všech dob, AvP (2010), Colonial marines a Isolation mám také velmi rád. Jsem také sběratelem komiksů.

 

Mé názory na poslední Scottovy filmy si konec konců můžete přečíst v mých komentářích.

na příspěvěk reagoval martinbucek, Yoshitsune

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

kl1styr

To je dost zvláštní,když se už před lety zařekl(v době,kdy mu nabídli M:I III),že nebude nikdy dělat žádné pokr.slavné série. A zatím to dodržel. No,mě nezajímá ani 1 a nehodlám(i přes toho Finchera) na tom,nic měnit.

kl1styr

kl1styr (hodnocení, recenze)

PKD

Tak Fincher patri mezi nejlepsi...ted koukam, ze si na starost vzal World war Z 2. V jeho podani by to mohlo byt dost zajimave. :))

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

kl1styr

No bodejť. 29min.navíc,to už je pěkná pálka. Navíc tento majstrštyk obdivuju už jen proto,že dodnes nechápu,jak tohle mohl natočit(přes ty všechny sabotáže),27letý mladík! A to sakra! klobouk dolů.

na příspěvěk reagoval kl1styr

kl1styr

kl1styr (hodnocení, recenze)

PKD

Vesmes vsechny SE filmy vylepsily, ale u A3 to bylo nejcitelnejsi. A3 SE si zaslouzi 5 hvezd a Fincher velkou pochvalu za jeho styl rezie.

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

kl1styr

Já to mám jednoduchý. A3 mám hodnocenou jako nejvyšší kvalitativní vrchol celé ságy. A z vyčerpávajících bonusů,je naprosto jasné to,co zde podotýkáš.

na příspěvěk reagoval kl1styr

kl1styr

kl1styr (hodnocení, recenze)

Je to pouze muj osobni nazor, ale A3 si odpad nezaslouzi. Kazdeho, koho to alespon trochu zajimalo vi, jaky mel Fincher s timhle filmem problemy a jak mu neustale studio hazelo klacky pod nohy. 

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Helo

Asi tak. Též jsem se nad tím pobavil. Hl.nad odpadem u A3. Dát jakémukoli AvP(a to ty filmy mám rád,ovšem jen jako quilty pleasure),plný počet,to chce odvahu:-) Dávám mu řád,Šunky Zlaté:)))))

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

Spinosaurus

tak jo no... když do týhle série nesmyslně řadíš i Predátory (který mám rád) a ještě nesmyslnějc AvP, kterým ale napálíš 5*... asi nemá smysl, se tím zaobírat víc :)

na příspěvěk reagoval PKD

Spinosaurus

Spinosaurus (hodnocení, recenze)

Trhá mi to srdce, ale tuhle sérii jsem prostě musel poslat do odpadu a bojím se, že už z něj nikdy nepovstane. Doposud mé hodnocení celé AvP série bylo následující:

Vetřelec - 5 hvězdiček

Vetřelci - 5 hvězdiček

Vetřelec 3 - odpad (zde menší vysvětlení - rozšířenou verzi bych hodnotil 4 hvězdičkami, ale na to se nehraje, v televizi pořád běží ten foxovský shit)

Vetřelec: Vzkříšení - 3 hvězdičky

Predátor - 5 hvězdiček

Predátor 2 - 5 hvězdiček

Predátoři - 5 hvězdiček

Vetřelec vs. Predátor - 5 hvězdiček

Vetřelci vs. Predátor 2 - 5 hvězdiček (příšerný film, ale srdci neporučíš)

Prometheus - odpad!

Vetřelec: Covenant - odpad!

 

Co bude následovat? :(

na příspěvěk reagoval Helo, Prometheus69, beba789, martinbucek

Xinn

Xinn (hodnocení, recenze)

No, tak od Života jsme asi nikdo nic moc nečekali (a o to příjemnější to bylo překvapení) zatímco od Vetřelce jo :-)

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

beba789

Někdo jo... Nějakej magor se rozhodl že mi jako přes SP mi jako promluví do duše.. A pořat do mě reje, že byl vyžádán.. Řekl jsem že při hodnocení nebudu zaujatý a přesto se ke mě lidi chovají pořat hnusně... Ok, beru to tak že tebe si škrtám.. ;D

na příspěvěk reagoval beba789

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Tak vy jste si na mě najmuli zabijáka? :D Tak to jste teda zabily, maximálně můj zájem... Chtěli jste abych Covenanta popravil? Nuže dobrá. První možná koukatelná verze bude následovat zkutečně KATOVSKÁ rezence. :)

na příspěvěk reagoval beba789

tron

tron (hodnocení, recenze)

kl1styr

Spoiler. Tak potom jedine na planéte. Ale neviem, prečo u kapitána od infikovania po pôrod ubehlo do 10 minút a u Lopea, čo ja viem, hodiny? Spoiler.

tron

tron (hodnocení, recenze)

Spoiler. Teoreticky mohol byť Lope infikovaný injekciou, ktorú mu pichol David, keď pre nich priletel Tennessee. Pre tých, komu sa nepozdáva, že Lope bol infikovaný ešte dole na planéte behom tých pár sekúnd, čo zápasil s facehuggerom.

na příspěvěk reagoval kl1styr

Související novinky

Fede Alvarez natočí nového Vetřelce

Fede Alvarez natočí nového Vetřelce

05.03.2022

Zatímco plánovaný vetřelčí seriál pro kanál FX je stále v přípravách a jeho natáčení by mělo začít v roce 2023, kolem vzniku nových celovečerních filmů této franšízy panuje složitá situace. Stále se… (více)

RoboCop přišel o režiséra

RoboCop přišel o režiséra

16.08.2019

Režisér filmů Elysium a především chváleného District 9 Neill Blomkamp se té smůly nezbaví. Jeho pokračování Vetřelce se Sigourney Weaver bylo zaříznuto poté, co se Ridley Scott rozhodl pokračovat ve… (více)

Chystá Ridley Scott dalšího Vetřelce?

Chystá Ridley Scott dalšího Vetřelce?

01.06.2019

Vetřelec minulý týden oslavil 40. výročí a v rámci oslav došlo i na rozhovor se samotným tvůrcem ikonického hororu Ridley Scottem (Černý jestřáb sestřelen, Konzultant). V něm pak Scott mimo jiné… (více)

O čem by byl další Vetřelec?

O čem by byl další Vetřelec?

15.11.2018

Pokud jste viděli poslední filmy z vetřelčí série od režiséra Ridleyho Scotta (Marťan, Gladiátor), pak je vám nejspíš jasné, že měl slavný tvůrce pro svoji temnou sci-fi ságu ještě velké plány. V… (více)

Reklama

Reklama