Reklama

Reklama

Vetřelec: Covenant

  • USA Alien: Covenant (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Snímkem Vetřelec: Covenant se režisér Ridley Scott vrací do vesmíru, který sám stvořil ve Vetřelci, prvním filmu věnovaném nejstrašnějšímu mimozemskému monstru filmové historie. V nejnovější a ještě děsivější kapitole se připravuje posádka vesmírné lodi Covenant kolonizovat vzdálenou planetu na druhé straně galaxie. Nový svět, který nečekaně objeví, se jim z počátku zdá být dosud nezmapovaným idylickým rájem. Ve skutečnosti je to ale temný a brutální svět, jehož hrůzy si nikdo z členů posádky nedokázal představit ani v těch nejhorších představách. Když se tito vesmírní poutníci ocitnou tváří v tvář smrtícímu monstru, nezbývá jim nic jiného než se aspoň pokusit o zoufalý únik z tohoto zdánlivého ráje proměněného ve skutečné peklo. (Cinemart)

(více)

Diskuze

beba789

beba789 (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Zavři držku ty vole... Ty nadáváš lidem do kreténů že nešli na Transformers 5 a tady meleš tohle, prober si to konečně v tom tvém slepičím mozečku, magore. Tohle se už nedá. Buď si totální vypatlanec a nebo na drogách.

na příspěvěk reagoval konvicce, Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

chopper666

Asi nepočítal že bude nějaké pokračování.... po takovém chujovském scénáři... 

Jste fakt blby lidi že jste mu to podpořily a teď zase znova... plác plác... Trojka nebude.

Restart Prometheaa? :D

na příspěvěk reagoval beba789

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

chopper666

To nejsi sám. Já stále doufám,že v Awakening dostaneme(aspoň my 2:) přímé napojení na Aliena. Kvůli tomu na to chodím,že stále čekám. A stále se nic neděje. Připadá mi,že Scott nadobro zešílel,když si myslí,že stihne natočit ještě 2(?) prequely. A pak si vymyslí ještě spin-off sérii k prequelům a k Alienovi se nedostaneme ani za 100 let:-))) Musíme se tomu smát,jinak se zblázníme:)

chopper666

chopper666 (hodnocení, recenze)

Skoda ja cekal vysvetleni a navaznost na jednicku s ripleyovou,jak se tam dostala ta lod s vajicky na planetu lv426.pro me zklamani.vybec nemel tocit dejovou linii pred s takovym zaverem

na příspěvěk reagoval Helo, PKD, Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Duncan66

Ne kurva ne, prostě zapomeňte na ty lasery... jsou i jiný způsoby.... jak někoho"něco zabít... :)

to už je pořád lepší ten plamenomet.... 

Aspoň že v Life mělo jeho použití aspoň nějaký smysl... 8)

na příspěvěk reagoval Duncan66

Duncan66

Duncan66 (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Jsou co? Na nejake bitevni lodi, nebo na 747, protoze jednoduse v malem objemu nedokazes vygenerovat okamzitou dostatecnou energii, aby paprsek rezal aliena, on ani nema energii na to, aby popalil lidskou kuzi. 

na příspěvěk reagoval Prometheus69

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

bobstock

Jj. Trvalo mi dlouho,než jsem to zjistil,ale je to tak. No,recese. Spíš narážka či pocta.

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Helo

Jedno je jisté, neznává ženy... včetně Xenomorfní královny... :)

Ale sám na krále, asi nemá koule... :D

na příspěvěk reagoval Helo

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

Hedy

Já teda doufám, že není :D Ono je to asi trochu složitější, viz to, co Ridley uznává a neuznává :)

na příspěvěk reagoval Prometheus69

aknel1967

aknel1967 (hodnocení, recenze)

Demonic189

U vetřelců nemůžu jinak - ti se snažili, seč jim síly stačily :-) Byli fakt dost povedení. Zbytek zachraňoval Fassbender - toho chlapa mám čím dál tím víc ráda :-) 

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

bobstock

To je Fuck... Predator2.. finální scéna v lodi... tam je čistě náhodně vidět Lebka Xenomorfa.... 

Sakra lidi, přestaňte to hájit... Predátoři nepřilítají z Budoucnosti!!! 

Nj, právě jsem na to kápnul! XD

na příspěvěk reagoval bobstock

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

Btw: Herní AvP se odehrává v čase Alien/Aliens, ne? To jen ten filmovej je opět dojebanej.

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

Hedy

Ne, AvP je samostatnej filmovej vesmír, ten ke Scottovo Alienovi vůbec nepatří, ačkoli používá jeho příšerku. Je ovšem pravda, že i Aliens, A3 a A:R Scott prej taky moc v potaz nebere, páč neuznává například královnu.

na příspěvěk reagoval Hedy

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Hedy

Ano.... tuhle logiku jsem zmiňoval už v AvsP:R a Prometheus.... Pořád to má logický příběh když se Prometheus odehrává... Kde vznikl "první" Xenomorf... Nebo Covenant... ono je to fuck. 

Když se to odehrává skoro o 90! LET POZDĚJI? 

ROFL... 

Související novinky

Fede Alvarez natočí nového Vetřelce

Fede Alvarez natočí nového Vetřelce

05.03.2022

Zatímco plánovaný vetřelčí seriál pro kanál FX je stále v přípravách a jeho natáčení by mělo začít v roce 2023, kolem vzniku nových celovečerních filmů této franšízy panuje složitá situace. Stále se… (více)

RoboCop přišel o režiséra

RoboCop přišel o režiséra

16.08.2019

Režisér filmů Elysium a především chváleného District 9 Neill Blomkamp se té smůly nezbaví. Jeho pokračování Vetřelce se Sigourney Weaver bylo zaříznuto poté, co se Ridley Scott rozhodl pokračovat ve… (více)

Chystá Ridley Scott dalšího Vetřelce?

Chystá Ridley Scott dalšího Vetřelce?

01.06.2019

Vetřelec minulý týden oslavil 40. výročí a v rámci oslav došlo i na rozhovor se samotným tvůrcem ikonického hororu Ridley Scottem (Černý jestřáb sestřelen, Konzultant). V něm pak Scott mimo jiné… (více)

O čem by byl další Vetřelec?

O čem by byl další Vetřelec?

15.11.2018

Pokud jste viděli poslední filmy z vetřelčí série od režiséra Ridleyho Scotta (Marťan, Gladiátor), pak je vám nejspíš jasné, že měl slavný tvůrce pro svoji temnou sci-fi ságu ještě velké plány. V… (více)

Reklama

Reklama