Reklama

Reklama

Vetřelec: Covenant

  • USA Alien: Covenant (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

Snímkem Vetřelec: Covenant se režisér Ridley Scott vrací do vesmíru, který sám stvořil ve Vetřelci, prvním filmu věnovaném nejstrašnějšímu mimozemskému monstru filmové historie. V nejnovější a ještě děsivější kapitole se připravuje posádka vesmírné lodi Covenant kolonizovat vzdálenou planetu na druhé straně galaxie. Nový svět, který nečekaně objeví, se jim z počátku zdá být dosud nezmapovaným idylickým rájem. Ve skutečnosti je to ale temný a brutální svět, jehož hrůzy si nikdo z členů posádky nedokázal představit ani v těch nejhorších představách. Když se tito vesmírní poutníci ocitnou tváří v tvář smrtícímu monstru, nezbývá jim nic jiného než se aspoň pokusit o zoufalý únik z tohoto zdánlivého ráje proměněného ve skutečné peklo. (Cinemart)

(více)

Diskuze

BloodyBeast

BloodyBeast (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Ano Arnold jsou sice svaly, ale mimo to u mě boduje hlavně a především v jeho charizma, ale souhlasím Brodyho postava  se i mě líbila přesně jak píšeš rychlej, taktizoval a hlavně byl dobře vyčůranej :-D

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

BloodyBeast

BloodyBeast (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Jo no Brodyho postava už od začátku působila tak že on jede na vlastní pěst mi přišlo :-) A stejně by mě zajímalo jak by to vypadalo kdyby místo Brodyho nakonec mohl hrát stará škola Arnie :-D

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

BloodyBeast

BloodyBeast (hodnocení, recenze)

Xinn

S tím Dannym souhlasím :-/ to mě taky mrzelo že musel jít jako první, ale jak píše Yoshitsune neměl se oddělit no toho hold potom stálo život.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Xinn

Xinn (hodnocení, recenze)

BloodyBeast

Sračka to určitě nebyla. Akorát mě trochu mrzelo, že Danny Trejo tam zhebnul jako první - od takovéto postavy bych čekal v akční vyvražďovačce přece jen o něco víc :-)

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, BloodyBeast

BloodyBeast

BloodyBeast (hodnocení, recenze)

Xinn

Ano přesně jak píšeš, na P1 to nemá logicky ale určitě to bylo velice dobré a rozhodně to nebyla sračka.

na příspěvěk reagoval Xinn

Xinn

Xinn (hodnocení, recenze)

BloodyBeast

Mně se Predators taky líbili o něco víc, než P2, i když na P1 to samozřejmě nemá. Zajímalo by mě, jestli to byla jen taková nějaká "odbočka od děje", nebo jestli to bude nějak pokračovat.

na příspěvěk reagoval Prometheus69, BloodyBeast

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Rypicong

Nebude hlavní postava... taky bych to tak viděl. 

V podstatě, první a druhý díl ignorovat nemusí... prostě by dělal poradce v případě invaze Predátoru... 

Jako ten jeden voják co to přežil a nejen o tom vyprávěl. Třeba něco jako Expendabless... takový speciální typ jednotky na potírání prudících emzáků... tedy né, něco co si Predi přitáhli na svou planetu aby to mohli lovit.... na férovku bitka tady na zemi rovnou. :)

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

MEGAJOHN

Teprve se zrodí... já nevim jaký zvuky dělá Aliení narozenec.... možná jako ostatní děti BÉÉÉÉ BÉÉÉÉÉÉ WHEEEEEEEHUAAAAAAA!!!  Be.... :)

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Rypicong

Mě ta vadit nebude... Například Predátor2  také trochu toho humoru obsahoval... 

Jednička též" Ta legendární hláška" Ty máš ale hnusnou dršku! :D

na příspěvěk reagoval Rypicong

Rypicong

Rypicong (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Jestli se přidá Arnie, tak to rozhodně nebude vážný film. Všechny jeho postavy z poslední doby jsou hlavně postavený na humoru a dělání si legrace ze sebe sama...

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

kkarx

Jop... bylo tam hodně blbostí a tupích scén které spíše než nadchli.... což tvůrci očekávali.

Jen nasrali... Predators mělo být vzkříšení , a né hrob této slavné Hororové postavy let 80. 

 

Nový Predator má být úplné vzkříšení. Který má naprosto ignorovat vše co již bylo natočeno. 

A kdo ví... třeba se přidá i Arnie... 2 roky není zas tak dlouhá doba. :)

Teď už se jen bojuje o to.... jestli to vzít od píky, tedy od zeleného pekla... nebo se posunout kousek v ději... rovnou jít do Jungle velkoměsta. :)

na příspěvěk reagoval Rypicong

kkarx

kkarx (hodnocení, recenze)

BloodyBeast

P2 si cením pořád víc a víc a to hlavně díky tomu, že jsem už viděl další pokračování. Je to béčko, ale má to svoji atmosféru a uhrančivý vizuál.

kkarx

kkarx (hodnocení, recenze)

Echelon1

No tak ty odkazy jsou asi jediný, co jsem si byl schopnej z filmu zapamatovat a to jenom proto, že jsem si ty scény pamatoval z Predátora. :) 

Související novinky

Fede Alvarez natočí nového Vetřelce

Fede Alvarez natočí nového Vetřelce

05.03.2022

Zatímco plánovaný vetřelčí seriál pro kanál FX je stále v přípravách a jeho natáčení by mělo začít v roce 2023, kolem vzniku nových celovečerních filmů této franšízy panuje složitá situace. Stále se… (více)

RoboCop přišel o režiséra

RoboCop přišel o režiséra

16.08.2019

Režisér filmů Elysium a především chváleného District 9 Neill Blomkamp se té smůly nezbaví. Jeho pokračování Vetřelce se Sigourney Weaver bylo zaříznuto poté, co se Ridley Scott rozhodl pokračovat ve… (více)

Chystá Ridley Scott dalšího Vetřelce?

Chystá Ridley Scott dalšího Vetřelce?

01.06.2019

Vetřelec minulý týden oslavil 40. výročí a v rámci oslav došlo i na rozhovor se samotným tvůrcem ikonického hororu Ridley Scottem (Černý jestřáb sestřelen, Konzultant). V něm pak Scott mimo jiné… (více)

O čem by byl další Vetřelec?

O čem by byl další Vetřelec?

15.11.2018

Pokud jste viděli poslední filmy z vetřelčí série od režiséra Ridleyho Scotta (Marťan, Gladiátor), pak je vám nejspíš jasné, že měl slavný tvůrce pro svoji temnou sci-fi ságu ještě velké plány. V… (více)

Reklama

Reklama