Reklama

Reklama

Vetřelec: Covenant

  • USA Alien: Covenant (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

Snímkem Vetřelec: Covenant se režisér Ridley Scott vrací do vesmíru, který sám stvořil ve Vetřelci, prvním filmu věnovaném nejstrašnějšímu mimozemskému monstru filmové historie. V nejnovější a ještě děsivější kapitole se připravuje posádka vesmírné lodi Covenant kolonizovat vzdálenou planetu na druhé straně galaxie. Nový svět, který nečekaně objeví, se jim z počátku zdá být dosud nezmapovaným idylickým rájem. Ve skutečnosti je to ale temný a brutální svět, jehož hrůzy si nikdo z členů posádky nedokázal představit ani v těch nejhorších představách. Když se tito vesmírní poutníci ocitnou tváří v tvář smrtícímu monstru, nezbývá jim nic jiného než se aspoň pokusit o zoufalý únik z tohoto zdánlivého ráje proměněného ve skutečné peklo. (Cinemart)

(více)

Diskuze

BloodyBeast

BloodyBeast (hodnocení, recenze)

Luke189

Mělo by se to blížit Vetřelci a s Promethem by to nemělo mít nic moc společného pokud vím ale možná se pletu a pokud ano tak mě snad někdo moudřejší opraví :-D

kkarx

kkarx (hodnocení, recenze)

Echelon1

To bude podobné jako ve Alienovi 3, koupí to ještě než přistane, nebo jí to vysaje do vesmíru. :-D

ESNYR

ESNYR (hodnocení, recenze)

"V pokračování Promethea, které v kinech najdete jako Alien: Covenant, se nakonec neobjeví Noomi Rapace. Její role byla tak malá, že se nakonec vyškrtla, původní obsazení tak bude zastupovat jen Michael Fassbender jako android David."

 

No podle mě to zas tak malá role nebyla, a myslím že to byla hlavně Noomi Rapace, na které mělo stát pokračování - už proto že přežila a z Davidem odletěla hledat planetu tvůrců.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Readyxx

Readyxx (hodnocení, recenze)

ti v tom maji peknej bordel ,nejprve ctu ze to nema nic spolecneho z alienama takze to bude Prometheus, pak ze je to z jejich vesmiru tak to bude  Paradise Lost.. a potom ze to predchazi alienum 1cce   ..coz sme nakonec videli ..takze pokracovani bude Alien: Covenant...a nakonec tam nebude ani hl hrdinka, kterou sme sledovali jak horko tezko mizi s davidem  na planetu inzenyru ..takze logicky v pokracovani  nebude ..lol .. at se REDLI na prometea vys  e ... sam ani nevi co to ma bejt a placa  jedno pres druhe ..  radeji bych byl vsemi 10 za pokracovani  vetrelce ,kterej vypustil mirne nepovedenou 3jku z vezeni a mel navaznost hned na dvojku ...opet replay  a hicks , na papire  a obrazcich to vypadalo moc hezky

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

kkarx

Mě čtvrtý díl bavil .... i když to byla taková divná předělávka 2.

Ten vtip mi tam vůbec nevadil, "CO TO HOŘÍ? TO HOŘÍME MI!!! AAAAAAA!!!!! "přesto tam bylo toho dost co rozhodně k smíchu nebylo. :)

Uživatel Prometheus69 smazal svůj příspěvek.

kkarx

kkarx (hodnocení, recenze)

BloodyBeast

Cameron za posledních 20 let nic pořádného nenatočil a nechal se zlákat kýčem a CGI. Kdybychom chtěli dalšího skutečně hrůzu nahánějícího atmosférického Vetřelce, musel by ho točit někdo, komu dneska nezáleží už jenom na tom, kolik vydělá a nenechá si od produkce diktovat nesmysly. Tak vznikly první dva díly. Do třetího se vložila produkce a šlo jen o prachy a výsledek byl přinejmenším rozpačitý. Prostě dneska se jede na vlně CGI, protože to vydělává a příběh a elementární logiku nikdo neřeší. Už aby CGI bylo dostupnější, pak by to dělal každý a autoři by byli nuceni vrátit se k příběhu a nespoléhat jenom na obraz. V tu chvíli, kdy CGI budou užívat všichni, tak lidi začnou rozpoznávat, že se dříve nechali opít rohlíkem.

Xinn

Xinn (hodnocení, recenze)

kkarx

Mně se trojka líbí, ale to je samozřejmě otázkou individuálního vkusu. Čtyřka - komix - souhlasím, a Prometheus je hodně dobrej film, ale nesmíš u něj přemejšlet :-)

na příspěvěk reagoval BloodyBeast, kkarx

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

to se neví, možná jo a nebo taky ne, třeba z ní bude jenom mrtvola......nebo to co byl ten chlápek s čírem, ten byl fakt fuj 

Příspěvek byl smazán administrátorem.

kkarx

kkarx (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Mně se teda trojka vůbec nelíbí.  Jediný charakter, který měl nějaký potenciál a držel film v koukatelné rovině byl doktor, kterého tvůrci ovšem "inteligentně" nechali zabít někde v půlce. Po jeho smrti se i vcelku obstojná atmosféra zhroutila. A ne že by to do té doby bylo nějak dobré... Čtyřka je víc nepovedený komix než horor a Prometheus je prostě hovadina. Dle uváděného obsazení se zdá, že se Scott rozhodl v té břečce pokračovat. Třetího Vetřelce ve stylu prvních dvou se bohužel už nedočkáme. Určitě ne od Scotta nebo Camerona.

na příspěvěk reagoval BloodyBeast, Xinn, Prometheus69, Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Xinn , Pod

Nech se překvapit.... :D

 

Hele byla... sice trochu krvavá, ale bavilo mě to... nevim proč je tolik lidí co to odsuzují.

Od třetího izolačního dílu to rozhodně probuzení bylo... :)

na příspěvěk reagoval kkarx

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

kkarx

V podstatě už ten název Prometheus nedává smysl v tom že Film Prometheus byl nejen název té lodi... ale především, populizování té myšlenky zrození, daru lidem a kruté dani která se za to platí... 

Jestli to bylo o Ježíši je mi upřímně už u .... :D 

kkarx

kkarx (hodnocení, recenze)

Vetřelci táhnou, proč nepojmenovat nový film místo Prometheus jako Alien? I do toho Promethea toho vetřelce tak vtíravě a neumětelecky nacpali. Teď budou fanoušci natěšení na vetřelce. A penízky se jen pohrnou. Že se na to Scott nevykašle.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Související novinky

Fede Alvarez natočí nového Vetřelce

Fede Alvarez natočí nového Vetřelce

05.03.2022

Zatímco plánovaný vetřelčí seriál pro kanál FX je stále v přípravách a jeho natáčení by mělo začít v roce 2023, kolem vzniku nových celovečerních filmů této franšízy panuje složitá situace. Stále se… (více)

RoboCop přišel o režiséra

RoboCop přišel o režiséra

16.08.2019

Režisér filmů Elysium a především chváleného District 9 Neill Blomkamp se té smůly nezbaví. Jeho pokračování Vetřelce se Sigourney Weaver bylo zaříznuto poté, co se Ridley Scott rozhodl pokračovat ve… (více)

Chystá Ridley Scott dalšího Vetřelce?

Chystá Ridley Scott dalšího Vetřelce?

01.06.2019

Vetřelec minulý týden oslavil 40. výročí a v rámci oslav došlo i na rozhovor se samotným tvůrcem ikonického hororu Ridley Scottem (Černý jestřáb sestřelen, Konzultant). V něm pak Scott mimo jiné… (více)

O čem by byl další Vetřelec?

O čem by byl další Vetřelec?

15.11.2018

Pokud jste viděli poslední filmy z vetřelčí série od režiséra Ridleyho Scotta (Marťan, Gladiátor), pak je vám nejspíš jasné, že měl slavný tvůrce pro svoji temnou sci-fi ságu ještě velké plány. V… (více)

Reklama

Reklama