Heavyman

Opakovaný vtip, přestává býti vtipem. Nebýt Banderase a Arního bylo by ještě hůře. Po zmasakrování celé armády se jde do baru zpívat karaoke :) Co Sylvester hulí,musí být silnej matroš. ()

tomik99

A zase to samé dokola. Akční film, který se ani trošku nesnaží nám prodat něco jiného. Již potřetí nám Stallone servíruje to, co jsme vlastně viděli v předchozích dílech – úvodní rvačku, někdo poté zemře (nebo je raněn), a tým se ho vydá pomstít. To je vše. Stallone opravdu do poslední chvíle věří, že film utáhnou jen zvučná jména a na scénáři vlastně nezáleží. Film je naprosto bez nápadu stejně jako jeho předchůdci a vlastně v něm nefunguje ani to, co fungovalo v předchozích dílech. Rvačky a střílečky jsou odfláknuty, nejsou tak promakané jako v prvních dvou dílech. Tentokrát mě bojová choreografie dost zklamala. Co mě ale ještě více překvapilo, je to, že se z filmu vytratila všechna zábava a vtip! Popravdě jsem se zasmál jen v úvodu filmu. Jediný, kdo mě ve snímku bavil, byl Antonio Banderas. Ten se do své role řádně ponořil a odvedl nejlepší výkon. Zbytek obsazení vlastně ani nestojí za řeč, protože každá postava za celý film řekne tak dvě věty. K nikomu si tedy divák nemůže vypěstovat nějaké silnější pouto. Zvlášť to platí pro mladý tým, který nám není ani pořádně představen, je unesen hlavním padouchem, a divákovi je vnucováno, aby se o své postavy bál. Jak to má ale udělat, když o postavách téměř nic neví? Ne, byla to hrůza, tentokrát to ani na tři hvězdy nestačí. ()

ZackSawyer

Omlazenej ansámbl, nikdy nechybějící "lakyryng", kliďas Stallone a Statham a další, a hlavně spousta řežby, povinností a natěšenej Antonio, kterej nezavře klapačku jdou sejmout Melika. Jak to sakra ten Sly dělá, že vypadá furt stejně :-D ()

misbos

Tahle série jako fakt jede - Vy víte kam. Jednu dám za Gibsona, kterej se tam bez větší námahy vyblbnul a člověka to nebolelo se na něj koukat. Zbytek je čirý utrpení. Jako k čemu tam cpou MMA šampiónku, když má medvědí obličej (to jako bez mimickejch svalů), nezvládne víc než jednu holou větu, a ani ji nedovedou pořádně natočit, jak někoho masí? Ten její barovej úvod je učebnicová ukázka prasostřihu (Kterým je poprasená veškerá akce). A - digivrtulníky jsou fakt fuj. A - T-72 vypadá vevnitř jinak :-) Skončete to, dokud to není na odpad. ()

Pacek

Co k tomu dodat. Dlouho sem váhal, jestli ohodnotit třemi či čtyřmi hvězdami....nakonec sem se uchýlil spíše kté lepší variantě, protože o průměrnou podívanou se rozhodně nejedná. Na druhou stranu je to ale nejslabší díl, který kulhá na obě nohy právě tam, kde předešlé díly excelovaly. Gibson, skvělý záporák, tu postrádá svého schopného sekundanta, kterého měl Roberts i Van Damme. Nečekáte tu na souboj dvou gigantů, jako v jedničce na Austina a Coutura, ve dvojce Stathama s Adkinsem. Je to obrovská škoda, protože právě nedostatek kvalitních nohsledů zapříčinil to, že se tu jen zběsile střílí. Nováčci taky nějak (kromě Rondy samozřejmě :)) neoslnili, Lutz čumí jak análně znásilněný, ten mexikánec, jehož jméno ani hledat nebudu, taky, IT expert si zase ani jednou nebouchne a jen zde šplhá (patrně taky s dildem v ánusu). Jinak Wesley, Banderas, Ford zvládli svou ulohu na jedničku a rád je uvidím i v dalších dílech. PS: Ne, nejsem posedlý dildem v ánusech. Howgh ()

PlutisMovie

Protože první expendables bylo vynikající akční film, protože druzí expendables byla skvělá akční komedie, měl jsem velké očekávání k třetímu dílu. Patrick Hughes si vzal moc velké sousto, které jen rozžvýkal a vyplivnul. Vtipy , které nebyly vtipný, nic moc příběh a někdy jsem si i trochu nudil. Na druhou stranu role Mela Gibsona byla zahraná skvěle, tak nějak si představuju záporáka. Akce na začátku a na konci byla fajn. Kdyz to shrnu, expendables 3 je průměrný akční film, který si více jak 60% nezaslouží. ()

FanKalEl

Tak teda žiadna ohromná pecka sa nekoná, ale to neznamená že by som bol sklamaný i keď niektorí fanúšici môžu byť kvôli niektorým postavám ktoré dostali malý priestor a čo som i ja nasraný tak to je k citeľnému PG-13 :( Má to svoje mínusy ale i veľké plusy. Záporák v podaní Mela Gibsona bol proste vydarený a najlepší z celej série. Akcia bola skvelá a final showdown bol fakt niečo, ale to finále som si proste tak nevychutnal kvôli nízkej kvalite videa dvdscreenera. Bavil som sa cez celý film ale až na zopár scén ma to vôbec nestrhlo, proste čistý nadpriemer, nič viac. Určite aj keď vyjde 4 diel, tak tento bude mať na sebe nálepku "worse". (70%) ()

Hartigan

Měl bych dopředu podotknout, že posádku Postradatelných mám už od jedničky zcela na párku. Předvídatelnost je u nich tutová před zapnutím televize, avšak k oněm dismorfickým svalnatcům stále chovám respekt z dob minulých, vlastně stejně jako skoro každý zde, kdo vyrůstal na jejich véháeskách. To však neznamená, že jim budu tyto uměle zkonstruované patvary baštit i před jejich nástupem do důchodu, jak sám Stallone v jedné scéně v hospodě avizoval. Takže napotřetí nebudu hodný, uděluji pouze slabých 50%. Čtverka, která je ve fázi přípravy mě přestává zajímat. Jjsem utvrzen v tom názoru, že nic lepšího z tohoto ranku v budoucnu nedostaneme, ani kdyby se celá ČSFD na hlavu postavila. ()

BaronDevil

Jak uz tu nekteri psali: Vycitat Expendables, v jejichhereckem slozeni a s tim, co nabidly predesle dily to, ze je jen o strileni, muze jen blbec :D Proto taky na ten film jdu ne? To vim prece jeste pred tim, nez usednu do sedadla. ()

Ihuj

Nejlepší bulharský film dosud! Podobný námět jako Smrtonosná past 4, ale nejmíň o úroveň lepší. Hodně jsem se nasmál, kino několikrát tleskalo, skvělá a vtipná akce, hlášky místama připomínaly i Posledního skauta. Rozhodně jsem nedoufal, že to bude tak dobré. ()

Raaavenek

Film je (na rozdíl od předchozích) označen PG-13 (nepřístupno do 13 let) a je to hrozně vidět. Možná tam umře 200 lidí, ale bez jediné kapky krve. A celé to umocňuje neskutečně přestřelená stopáž, kdy se víc než hodinu (de facto část mezi první a poslední akcí) vůbec nic neděje. ()

Kadas97 odpad!

Tak a Nu Image to dokázali a predhodili mi najhorší akčný film. Barney Ross dokáže všetko a s prehľadom strká do kapsy Chucka Norrisa. Banderas nech zostane radšej u reklamy na žuvačky lebo tu síce zahral dobre, ale bola to totálne zúfalá rola a pre mňa nevtipná. Keď starého Stallona baví stále točiť tupiny tak nech to robí pre súkromné účely. Vo filme už asi nezostali prachy na krv a zmohli sa na jedinú kvapku na rozbitom pysku starého akčného hrdinu. Jediný kto žiaril bol Statham. Vytáčalo ma veľa vecí a chýb, dokonca som uhádol čas kedy sa zastaví bomba. Proste som sa nudil a keby sedím v kine sám a nahý tak si ho od nudy nahmatám. 0 z 10 ()

Bird_house

Oproti druhému dílu hodně slabý odvar.. Samozřejmě je celý film přehnaný, ale ten závěr..? To už je trochu moc.. A co tam ze sebe udělal Toncek Banderasů..? Tomu už asi slušně docházejí peníze.. Ani jednou jsem se nezasmál a dokonce jsem během filmu stihl několik dalších věcí.. Vrchol byl, když jsem u toho usl, což se stává cca jednou do roka.. ()

katmandzoo

Nemôžem si pomôcť, ale tretí Expendables sú podľa môjho názoru jednoznačne najslabší článok celej série. Čo sa týka príchodu nových postáv, tak Banderas hrá totálne nesympatického, ukecaného a naspeedovaného šaška, Ford sa zasa tvári ako boss bossov a pri svojom pokročilom veku už nemôže robiť nič iné, ako pilotovať helikoptéru, noví a mladí členovia Expendables sú nemastní, neslaní a počas celého filmu si k nim nevytvorí človek žiaden vzťah, čiže mu je v podstate jedno, či ich Stallone a jeho stará banda zachránia alebo nie. Potešil Snipes, ktorému rola sadla dokonale a úvodná scéna jeho vyslobodzovania z uháňajúceho vlaku bola fakt skvelá. No a zlý nebol ani Gibson, ktorý sa taktiež do svojej úlohy hlavného záporáka famózne vžil a dodal tak deju nový náboj. Som zvedavý na štvrté pokračovanie, a to predovšetkým na príchod Seagala. Tam už nebude potrebný žiaden tým Postradateľných, nakoľko Seagal vo svojom dlhom čiernom plášti istotne vyzabíja všetkých úplne sám. ()

KOOHA

Do třetice je to nejhorší díl. Příjde mi to, jako nastavovaná kaše ala Resident evil. Vývoj postav se v podstatě neřeší, jede se dál. Je to jen "pouze jiny" příběh, které jsme ovše již viděli tisickrát v jiném provedení. Sly si zase hraje na hodného medvěda a v postatě nikomu jinému nedá prostor nějak vyniknout. proto mi tam neskutečně sedl Antonio Banderas a Mel Gibson, kteří si svým hraním kradli film pro sebe. Je to promarněná škoda, nic nového to nepřineslo. ()

ortoncz

Kdyby se to točilo dále jenom okolo staré party, tak by to bylo super, Banderas ukecaný až to není hezký, Snipes taky dobře zapadl a Ford je boží. Ale mladší část Expendables prostě nefunguje. Každá jejich scéna mě vytáčela kromě Rondy (té jsem věřil ty bojové schopnosti). Podle ohlasů se asi 4 nedočkáme. Z úcty k akčním legendám 70% ()

Dejvid007

Bohužel, mrzí mě to, ale na čtyři hvězdy to prostě tentokrát není. Z filmu vyprchalo to právé, co jsme mohli vidět v minulých dílech. Přisrali se tam mladíci, zmizela ta typická brutalita(přístupné od 12 let) a chybí mi tam taky rvačky beze zbraní.(pár jich tam k vidění je, ale minimum). Připadá mi to, jako by se Expendables 3 svezli na vlně klasických akčních filmů 21.století. Jediné, co film drží lehce nad vodou je Banderas a sem tam nějaké ty hlášky. Snad to Sly nyní nezabalí a Expendables 4 natočí. Ze serie se toho dá vyždímat ještě hodně! ()

Dm1tr1j

Správna nálož akcie. Páčilo sa mi to zatiaľ najviac zo všetkých troch častí. Určite tu zase "znalci" budu písať ,že je to nuda a plné klišé. Ale o to tam ide dementi jebilní aby sa ukázalo ako sa to robilo v osemdesiatych. 5 hviezd určite na mieste, možno gibson mohol lepšie zahrať. ()

moviechecker

Súhlasím s názormi , že táto časť je slabšia ako jej predchodcovia avšak stále zostáva jedným z najzábavnejších filmov čo v poslednom období holywood vyprodukoval. ()

kluzo

Člověk holt musí u takových filmů vypnout mozek, jinak to nejde. Ale pak... Skvělý film, kde si ze všech tří dílů dělají nejvíce srandu sami ze sebe a svého stáří. Zasmál jsem se docela dost. Jednoduché kulisy ani moc nevadily. Mela moc nemusím pro jeho psychoticky ztvárňované kalďasy á la seržant Martin Rigs, ale na záporáka byl dobrý. A Árníí, tady už je fakt dědula... :-) Za mne - pobavilo. ()

Stallone, Chan a spousta ropy

Stallone, Chan a spousta ropy