Hrmak

Určite ste to zažili. Chcete si na PC zahrať akčnú strieľačku a tá sviňa má tak chabú grafickú kartu, že aby ste to vôbec ,,rozbehali,, musíte vypnúť v menu hry niekoľko efektov, napríklad ,,blood,,. Hra potom šlape ale bez hore spomenutého efektu to nieje jednoducho to pravé orechové. (PG13 + Expendables = sklamanie) Sly, kašli už na to, fakt! Jednotku sme Ti všetci ,,zobrali". Dvojku ako tak tiež, ale toto? ()

hajner

Bezpochyby najslabšia časť. Pocit slabého rozpočtu bol všadeprítomný. Radšej mali počkať na príchod ďalších sponzorov aj keď nechápem prečo štúdio nezainvestovalo viac keď predošlé diely mali taký úspech. Ale bolo to fajn a parta mladíkov bola naozaj otravná a hlavne neznáma čím popierala princíp Expendables projektu. Veď mladý akčný herci napr. Thor alebo princ z perzie alebo ten z Johna Cartera by určite neuškodili avšak rozpočet je rozpočet. Každopádne platí, že nedostatkom peňazí trpí celý film aj výsledný pocit z neho. ()

jerzy1976

zdálo se mě to a nebo nezdálo, že popíjeli náš Budvar? :-) Jinak jasně 5 hvězd za všechny ty hvězdy a dal bych i šestou jen za skvělého Gibsona a ještě půl za Rondu. Takže ******a1/2 ()

Mat.t

Na prvé pozretie celkom veľké sklamanie, nástupy nových hercov žiadne, vyvrcholenie v divnom prostredí a až zbytočne prepálené, zato naopak svetlou výnimkou bola postava Antonia Banderasa, to som sa fakt bavil. ()

sabber

mě se to líbilo víc než 2.A že by akční dědouškové začali předávat pomyslné žezlo mladší generaci?a uchýlili se na verandu pod károvanou deku do houpacího křesla a o svých hrdinských činech už jen vypravěli vnoučatům?ne to se asi ještě chvíli nestane,třeba Sly chrlí neustále do světa filmu nějaký ten snímek,ať jako herec nebo v režisérské židli.Statham se taky stará o příliv filmu a nebojí se experimentů.Alespoň v postradatelných dostali zas pořádnou práci králové Béčkových akčňáku-Snipes a Lundgren,už jim tam chyběl jen Segal.No a když jsem viděl Arnieho tak jsem měl chvílemi tendenci zařvat"panebože podejte mu někdo důchodcovské chodítko nebo alespoň francouzské hole ať neupadne".Ale z Banderase jsem chvílemi uchcával,ta role mu sedla jako hrnec na prdel.Trošku my vadila absence mého oblíbence Jet-li ale co se dá dělat.Celkově myslím že nápad staré zabijácké školy a moderních žoldáku je zdařilí,máme tady opět vysokooktanovou akční zábavu a když to budeme brát takhle tak filmu není celkem co vytknout,takže vypnout mozek,zesílit surround a zapnout film.Jo a Gibson s Fordem taky nebyli špatní. ()

XpointCZ

Sakra tak tohle byl průser :(. Ach jo :(. Ex 1, Ex 2 měla své kouzlo, ale Ex3 je bohužel trapná :(. Nejlepší z filmu je snad jen prvních 5 min. a představení zarostlého Wesleyho ve vlaku. Chudáka Banderase odrovnal scénář a pár tanků zase kluk na motorce. Pár rádoby "vtipných" narážek hlavních hrdinů film nezachrání ba naopak ho stahuje dál ke dnu. Už vidím jak v Ex4 bude jen o těch kuřatech, který za nic nestali :(. Vyrůstal jsem na akčňákách 90. let, ale tohle je bída. Na truc jen ** :(. ()

bertrand

Třikrát nastavované kaše se člověk prostě přejí, zvláště, když dochutit něčím novým (kromě sílícího pocitu studu za všechny zúčastněné) se ji nepodařilo. Není chuť něco dodávat. Snad jen, že ta hvězdička je za návrat pana Gibsona (herce). Jedinou výhodu toto pokračování má - už nebude další díl a mnohým zde dojde, že Stallone je mimoň. ()

Lodovico

Banderas ako Kocúr v čižmách-fajn, Snipes biely od prachu-fajn, pár hlášok-fajn, ako zábava na jeden večer-fajn, film ako celok je priemerný a jednoduchý, mrzeli ma hlavne lacné CGI efekty. A pritom tá parta hereckých veteránov má na viac...S iným scenárom by to bol blockbuster 2014. ()

Gagin

Nejslabší Expendables, ale stále velmi dobrá akce, kterou by záviděla řada filmů. Uvidíme s čím přijde Sylvester za dva roky. ()

obrobr

Absolutní hodnocení-- přes dvě hodiny akce , napětí , vtipů a srandy .Vypustil jsem z hlavy všechny starosti mého světa , zapomněl na problémy a zcela se nechal vtáhnout do filmové parádní akčárny---a tak to má být .Žádné psychlogické rádoby umělecké srágory , které vám přivedou ještě větší depku , a stejně jí (tu srágoru) nepochopíte , protože vlastně není o ničem...To Postradatelní 3 si na nic nehrají a pouze konají , a střílí , a baví se --a také baví VÁS , což je to nejlepší...obr ()

dasid

Prečo nie??? Banderas 10 hviezdičiek Snipes 9 Gibson 8 a ostatný po 4 takže vynikajúce... zas tu neplačte že priveľa akcie to sú také drblé kydy akože v horori bolo veľa napätia......a dať tomu dve hviezdičky je smiešne: verbal porovnaj si filmy ktorým si dal dve (stupid) ()

Tomrou

Slabší než jednička nebo dvojka, a trochu to zachraňuje pouze konec filmu. Mladí herci a nové tváře jsou tu o ničem a neměli tady co dělat. Chtěl bych dát 4 hvězdy, ale sorry, tohle na 4 hvězdy nemá. trochu mi to připomíná smrtonosnou past 5 . . . však víte jak to myslím. Holt, v nejlepším se má přestat a bohužel to se teď právě stalo. [69%] ()

Don_Grinch

Fakt špatný! Nekecám, je to vážně špatný. Na začátku trefí jednoho černocha a my si máme celou dobu utírat zaslzená očka a nevšimnout si, jak špatné akční scény jsou. Je to moc ukecané a když přijde akční scéna, tak tam všichni stojí a kosí a nepřátelé na ně pálí tuny a tuny slepého střeliva. Auta v kterých jezdí se ani neobtěžují reagovat na kulky, mají kolem sebe prostě neproniknutelnou barieru. Příběh je směšný a neskutečně stupidní. Děda sylvester se z nějakého důvodu zrovna DNES rozhodne všechny poslat k ledu, protože jsou staří a má je mocinky rád. Je jasné, že nováčci musí být zajati, aby je staříci mohli znovu zachraňovat a děda sylvester mohl se slzou na oku konstatovat, že stáří je lepší zabiják než kdejaký tank. PRO FANOUŠKY : NEKOUKEJTE NA TEHLE DÍL ()

Lyshitski

Tak zde máme v řadě již třetí Postradatelné a pocity z nich jsou spíše negativní. Jak by řekl klasik, opakovaný vtip už není vtipem. První i druhý díl Postradatelných mě dostal a to především díky skvělému hereckému obsazení a částečně nostalgii z toho, že vidím toliko akčních hrdinů z mých dětských let bojovat bok po boku. U trojky mně už nemělo co překvapit, tedy krom skvělého hereckého výkonu Mela Gibsona, který si zřejmě na stará kolena řekl, že si střihne pár záporných rolí (a kupodivu mu to sedí). Jinak nová parta nic moc, rádoby kůůůl týpci jen paběrkují a předvádějí akci ve stylu Ethana Hunta. Jediný, kdo jakž takž obstojně sekunduje původní partě je jediná Postradatelná. Když k tomu připočtu slabší efekty (ty tanky a vrtulníky na konci filmu??WTF?) a ukecaného Banderase, tak se po třetím díle skutečně děsím toho, co nás čeká v roce 2016. Za mně zklamaných 60%. ()

Moravpat

Ááááách jo :-( Proč?! Vy netvoři...vy ďábli...vy koko...no to je jedno...prostě a jednoduše, tohle je extrémní prů*er :-( Jako zapřísáhlý "Bčkový" fanda jsem se po předchozích dvou suprových (v případě dvojky dokonce gigasuprové) dílech těšil na masakr a on příjde takovejhle kopanec do koulí :-( Už od začátku mi bylo jasné, že tu není něco v pořádku, protože při kosení nepřátel neukápla ani kapinka krve, prostě nic, trochu mi ti řadoví záporáčci připadali jako postava Karla Ruprechta Kroenena s jeho léty vysušeným a vykrveným tělem. Další "pročmitohleděláte" moment přišel s prvním výbuchem, který byl více než pravému ohni podobný situaci, která nastane, když v The Sims nevyndáte jídlo z trouby. Tak si řikám kam se asi poděly všechny kůl efekty, ale budiž, neboť s PG13 bych se asi klasických jatek nedočkal. Ale bude to ještě horší! [teď bacha, možná mi sem tam ulítne nějakej lehkej SPOILER :-) ] Během další půlhodiny se z "ekspendabláků" stává pouze jednočlenná skupina v čele se Slyem, který stále dokola řeší, jak by se ten film dal ještě asi víc po*rat...a to se mu vede, neboť sestavit novou "krů" v čele s katastrofálním wannabe Herkulem, je fakt síla. Nehledě na to, že je ve filmu obsazená cela plejáda "kůl" staříků, kteří se sem tam občas jenom tak mihnou, aby se neřeklo (viz. Árný). Když teda doufáte, že se všechno aspoň zlomí na konci, kdy očekáváte tu famózní řežbu, která má vést k surovému vyvrhnutí seržanta Riggse. Ale co se opět stane? Kulový h*vno!!! Takže sečteno a podtrženo. Jsem pěkně naštvanej, protože jsem se na tenhle kousek těšil jak dítě na vánoce a dostal jsem maximálně tak pěknou kopačku do vajec. Se smutným pozdravem, Paťák :-( ()

janisricos

Nestydím se tomuhle filmu dát plnou palbu. Vždy nadhodnotim film, kde se ocitne Sly a Arnie a když jsou tam spolu, není co řešit. Co se týče příběhu, přišel mi tenhle díl nejkompaktnější, koho zajímá odkud kdo a kam přišel, prostě jsem použil fantazii. A ty další akční hvězdy? Je prostě dobře, že tam jsou, ať si třeba cvrnkaj kuličky místo kopání. Co se týče těch Slyových rozvah nad nesmrtelností chrousta: Já mu to prostě žeru. Krvavosadomasoblitkostřevotemný projekt. Howgh. ()

Lasllye

Je pravda, že je to pořád dokola, ale najdeme pár nových nápadů. Děj má spád, nové tváře dodají šmrnc, vtipné situace či dialogy jsou taky příjemné. Myslím, že všichni herci si tuto srandu docela užívají, jen ten Sylvestr to bere všechno až moc vážně. Nechápu proč jen proboha akční filmy mají pořád ten stejný vzorec: Hlavní hrdina už běží, běží na poslední chvíli, ale tu ho překvapí nepřítel. Následuje nutně boj, kdy našemu hrdinovi dáme co nejvíc do těla, ale ten najde sílu (nevím kde, leda tak v pr..) a darebákovi to natře a na poslední chvíli vyskočíííí a je vše zachráněno. Jinak docela dobrá záležitost. Fanoušci akčních filmů si tuto jízdu jistě užijí. Enjoy ()

Stallone, Chan a spousta ropy

Stallone, Chan a spousta ropy