Mach Tom

Zatím nejhorší Postradatelní, u filmu jsem několikrát málem usnul, a to hlavně v momentech kdy tam byli ti mladí. Prostě nuda. Všichni kromě Staloneho tam hráli jen cameo role a Arni tam vlastně ani neměl co hrát. Vytratilo se z toho to nadšení z předchozích dvou dílů a jen poslední sekvence v boji v paneláku to trochu připomnělo. Zátímco u dvojky hučelo celé kino skoro celý film, tak tady bylo naprosté ticho až na pár zasmání tu a tam. Z celého filmu byli tak nejlepší výstupy Banderase a jen díky němu nešel film úplně do kopru. Pokud bude nějaká čtyřka tak ať se vrátí v předchozím stylu, protože tohle byl pouze podprůměrný akčňák. ()

kiwing

deset žoldáků zmasakruje armádu, to je ono :) to je to kouzlo, nikdo nemohl nic jiného čekat přece! Smekám před postavou Banderase :) ()

Foltin

Nečekal jsem od toho nic, ale zase jsem věděl, že dostanu pěknou dávku akční injekce. S vyplou hlavou zabaví, nic víc.. 2* ()

long24

niekomu sa nemoze pozdavat herecke vykony niekomu zasa sceny, Expendables je ale o akcii, preto su tam take mena ake su a mne nevadia, ze nepodavaju take vykony ako DiCaprio. je to plne akcii od zaciatku az do konca a nenudil som sa ani chvilku. ()

Regeindy

To, že scénář je jednoduchý až hloupý a že to není kdejaká filmařina, jsme si už zvyklý a nikdo snad nečekal změnu ve třetím dílu. Buďme upřimný, ke štěstí nám stačilo vidět všechny ty akční hvězdy pohromadě, jak někomu sem tam nakopou prdel a procedí mezi zuby pár úderných, vtipných nebo drsných hlášek. Na další díl jsem se těšil hlavně na nové přírůstky v podobě Gibsna, Banderase, Snipse a Forda a přesně tyhle to pro mě zachránili. Tyhle čtyři herci si to vychutnali a díky nim se na to klidně podívám znovu, protože přebyli mizerný sebestřední scénář, který jim házel klacky pod nohy, kde mohl, až mi je bylo líto. Kdyby film pokračoval v tempu úvodního rozjetého vlaku a dal víc prostoru starému týmu než starému Stallonymu všichni by jásali. ()

PORTER44

Bohužel s té trojce filmů tenhle je nejslabší ať už scénářem,režií tak některými přehnanými akčními scénami i přesto dávám vysoké hodnocení protože když vidím takových hereckých legend pohromadě v jednom filmu a je scéna třeba Arnolda se Stallonem a pronesou nějakou hlášku tak mi to příjde strašně vtipný a skvěle se bavím a ještě se znovu objevil J.Li kterého jako herce hodně můžu a jejich scéna s Arnoldem na konci filmu byla prostě super.V 80 letech skoro všichni tihle akční herci byli mezi sebou konkurencí a dnes jsou vidět v jednom filmu což je pro mě svátek i když příběhově to za moc nestálo. ()

dada.zak

Svůj účel to splnilo, pobavilo a nechtělo to, abych u toho přemýšlel. Zklamaly mě ale některé počítačové triky, které vypadaly velmi nedodělaně. ()

spike.sg

Tak konečně jsme se dočkali 3. dílu. Opět tu je akčně nabitá podíváná co Vás nenechá chvilku posedět, protože jen čekáte odkud vyletí další kulka? Uff tak tady to bylo oproti předchozím dílům od dva kroky zpět. Problém s velkým počtem hlavních postav je ještě větší než v předchozích dílech. Na místo, aby nechali původní tým a konečně, aby jsme se mohli na každýho z nich podívat dýl jak na 5 minut, tak ne. Oni tam radši šoupnou omladinu, která tam byla úplně k ničemu! Na místo vyholenýho mexikánce nebo lítajícího motorkáře tam mohl být Let Li, kterej by udělal větší dojem než celá skupina mladejch dohromady. Jinak efektama srovnatelný s ostatníma dílama až tedy na vrtulníkový scény. Ty byli kromě tý na začátku otřesný. Abych jen nehanil jedno Eso tam je. A tím esem je Antonio Banderas, kterej byl suprovej a slovo hodil se na tu roli, je slabý. Na Snipese a Mela bylo dobrý po dlouhý době se podívat. Mel Gibson dělal čest zlodušskýmu jménu. Jenže že bych z toho byl nějak vedle se říct nedá, ne že by to byla blbost to ne, jen hold 1ka a 2ka byli podstatbě lepší a bohužel ani excelentní Banderas a Gibson se Snipesem to nezachránili. Pro mě obsazením omladiny do týmu Sly chyboval víc než kdokoliv čekal a to že dostali víc prostoru než Statham, Li, Schwarzenegger to ještě zhoršilo. Zkrátka k Expendables 3 se 3*** uplně hodí. ()

Protentoucel

Začátek úžasný, včetně narážek na Wesleyho propuštění z vězení a jeho vytažení ze sraček Stallonem, pak chvilka strachu, že mladí zastoupí ty starší, ale Sly ví, jak na to a ukazuje těm zelenáčům, že stále nekončí, že na to pořád mají a že je to jednoduše jejich parketa a vždy bude. Taky, že ve velkém stylu se dá i dnes fungovat bez image tanagerských teploušků a že se stáří a mladí nemusí zastiňovat, vytlačovat se, napadat se a konkurovat si či spolu jakkoliv bojovat, ale mohou sem tam spolupracovat, když je potřeba a dostat z toho, se štěstím, i mnohem víc, když se člověk snaží – to bylo k showbyznysu. Celé je to opět zahaleno Slyovou filozofií života, kterou s ním sdílím a která je vidět nejvíc ve filmech Rocky. Akce je voháklá do hávů osmdesátek ve stylu Ramba, Harisson Ford pilotuje jak ve Hvězdných válkách, no proste každý tam má, nějaký ten svůj odkaz =) i jako vždy skvělý Banderas zde tedy taky dává pořádně na frak a to nejen bránici… všechno je jednoduše naprostá paráda. A ta oslava na závěr… sakra… zachlastal bych s nimi v téhle sestavě a mohl umřít =D ()

inhotep

Gibson je fajn (jeho finální bitka se Slyem je ale hodně chabá až trapná) Banderas skvělej (byť přepálenej), omladina je zapomněníhodná šeď, akce nenápaditá a pocta starým akčňákům se nějak vytratila. Je to škoda, ale tohle nedopadlo dobře, přičemž předešlé filmy jsem zaokrouhlil na 4* ( jedničku z nostalgie, dvojku pro tu nadsázku až sebeparodičnost). Snipes taky potěšil, ale škoda je, že mnoho "starých pák" bylo odbyto jen tím že prostě stojej a pózujou před kamerou (Lundgren), nebo cameem (Li a Schwarzenegger). Jestli vzikne 4, tak doufám, že to bude lepší , protože tento díl pro mě opravdu je postradatelný ()

finest

Abych to nějak zhodnotil...no... zbytečně hodně střílení a málo boje z blízka, v podstatě úplně se ztrácí kvality původních expendables, ke kterým úplně stačilo, aby přibyl Wesley Snipes a ukecaný Antonio Banderas, který mě bavil snad každou větou, kterou řekl (well played bro). V případě omladiny... nic moc, krok stranou, ne-li zpět. A teda, k tomu všemu extrémně nutný, krátký, neuctivý konec, který jsem si představoval tak 4x delší a propracovanější. Naopak velmi povedená hudba a akční scény, které jsem si, přes hodinové střílení, náležitě užil... konec a hodně střílení strhává hodnocení 1,5 *, ve výsledku pěkných 3,5* ()

Vernissage

Je to smutné, že prvopočáteční nadšení (myšlen námět a první díl), je podruhé i potřetí spláchnut do stoky zapomnění..., a snad jen Mel bude v hlavě připomenut. ()

Mikesak1981

Opět podobné dilema jako u dvojky. Mladí diváci většinou moc nechápali, rozpačitě sledovali. Diváci odkojení 80. klasikami se vesměs bavili, dokonce propukali v záchvaty smíchu. Tohle není klasický akční film, ale parodie s poctou do minulosti. V celém filmu je celá řada narážek, dvojsmyslů či jiných odkazů na stěžejní filmy hlavních protagonistů či jejich reálný život (viz Snipes - neplacení daní, to nemělo chybu). Právě bez těchto znalostí může film klouzat do průměru. Ano, opět mohlo být více akce, přehledností, nevyužité některé postavy apod., ale právě ta celá řada detailů dělá celou sérii to, co jsem hledal. A podle reakcí v kině nás, nostalgiků, ještě není málo, takže určitě tyto borce podpořím i ve čtverce. ()

hujerita

tak takéto môžem nanovo a ešte raz. Malo to príbeh a o hodne lepšie ako dvojka, ktorej som ubral hviezdy po videní trojky. Mňa najviac potešil Banderas. Ten stál za to. Fakt super. ()

buryman

Tolik herckých es,tolik očekávani,že každy předvede něco čim se proslavil.Vysledek Snipes jedna hezka scena,Banderas předvedl jak skvěle dokáže napodobit oslika ze Shreka.Ostatni senilni hlašky a spousty nudy.Kde je sakra ta akční jízda?Seznameni z nováčky ve stylu 7statečnych akorad hodně nudně. A co tedy předvedla nova no name skupina ješte vetši nic joo vlastně jak udělat z motorky létajicí stroj. No a závěrečna bitka :))) Jsem zklamanej nehrat tam Stallone dam odpad.Ta bitva proti té armadě mi přišla jak kdyby ji dělali ti sami Bulharšti specialisti na akčni filmy tipu univerzalni vojak3,4-kde běži spousty panačku na porážku. ()

floppy4

Myslim, ze uz fakt stacilo. Oproti predoslym dvom dielom sa to nikam v nicom neposunulo a nekonal sa ani ziadny vacsi bojovy narez. Skutocne si mohli odpustit niektorych ako Harrison Ford a Arnold, proste trepat ich do filmu za kazdu cenu pre par sekvencii, kde vlastne nic neukazu je fakt rapne. Stari neukazali ani len zlomok z toho co kedysi a ti mladi okrem hustych reci a pocitacovym schopnostiam kedy sa niekde naburaju a vyradia elektrinu, sa tiez neosvedcili... Jedinym svetlom na konci tunela bol Banderas, ktory nie je typicky akcny hrdina, ale dava to na maximum. ()

Dodge-I

Vezmu to od dvojky - Albatros se nekonal, misto nej tam byl Antonov An 26 - v uprave pro "transatlanticke lety" (nebo to brali pres Beringa? :-) - nevadi. Tak tedy - v teto casti pribylo kecu, "mladejch" a vrtulniku :-) Diky za Forda, fakt mu to tam za kniplem sedlo, Gibson byl taky pekny padouch, ale naprosto okouzlujici byl Banderas - to si u mne zase jednou splhnul. Doufam, ze bude i priste... Stara dobra prace - to se musi nechat, byla az v zaverecne "strilecce". Ale mladi se holt maji jeste co ucit - pravda, geek se nezdal a taky si splhnul, a podarila se i ta motojizda. Toz celkove lepsi 3, ale radeji si pockejme na cislo 4. ()

g.i.orge

Jako pro absolutního obdivovatele Postradatelných (1 a 2 mají ode mně 5*) mně zatím poslední díl vlastně zklamal. A ten důvod je úplně jasný. Ta parta středoškoláků, která ani dohromady nemá tolik charisma co Arnie v Komandu mně ve filmu v podstatě dost srala. Nepředvedli nic, co by staříci sami nezvládli. Navíc, protože film prostě není natahovací, vlastně jenom sebrali prostor těm na které jsme se těšili. Nejlepší byla první scéna vysvobození Wesleye včetně všech narážek na jeho skutečný pobyt za katrem. Narážky na osud postavy Churche v souvislosti s padákem, který Bruce od Slye dostal *** This character is out of the picture" :). Zábavný Banderas, který jediný z nováčků i starých bardů dostal pořádný prostor. Mel když je na scéně. Závěrečný shotdown v opuštěné továrně byl skvělý, ale jak už jsme psal, místo nezajímavých akčních usmrkanců by mohl někomu dělat z prdele sekanou Wesley, Dolph, Jet a i Harrison, kterého nakonec nechali jenom vrtět kniplem vrtulníku a Arnie, který se místo chodítka alespoň mohl držet kulometu. No a když už tvůrci chtěli mít ve filmu nějakou "hustěnku" mohli sáhnout aspoň po Michelle Rodriguez. Něco z rodinného stříbra ale zůstalo, takže 60% a velmi slušné 3 hvězdy. ()

Stallone, Chan a spousta ropy

Stallone, Chan a spousta ropy