Reklama

Reklama

Spectre

  • Velká Británie Spectre (více)
Trailer 3
Velká Británie / USA, 2015, 148 min

Režie:

Sam Mendes

Hudba:

Thomas Newman

Hrají:

Daniel Craig, Christoph Waltz, Léa Seydoux, Ralph Fiennes, Monica Bellucci, Ben Whishaw, Naomie Harris, Dave Bautista, Andrew Scott, Rory Kinnear (více)
(další profese)

James Bond dostane záhadný odkaz z minulosti, který ho přivede na stopu známé zločinecké organizace. Postupně rozplétá složitou pavučinu lží, aby nakonec odhalil děsivou pravdu o SPECTRE. (Forum Film CZ)

Diskuze

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Ked sa povie Star Wars, tak samozrejme myslim staru trilogiu a nie ten novy digihnus.

Na Jar Jarovi sa zhodneme. Neskutocne otravna postava.

A Picarda tiez zeriem.

Nakoniec nebudes uplne beznadejny pripad. :))

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, Yoshitsune

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Tohle já nežrala, radši být mrtvá tady než být mrtvá v jádru :-) Co se ti nepozdává? podle mě vtipná postavička. Já zase nikdy moc nežral Picarda. To novej Startrek je jiný kafe ten se mi líbil a dost. Hlavně Do temnoty.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Lacike

jako některý postavy (Imperátor, Qui-Gon Jinn a Boba Fett, Fett asi nejvíc strčí celé to universum do kapsy) a občas nějaká ta akční scéna, ale stačí si vzpomenout na "Já být Jar Jar Binks, já chtít, mít a dostat tu to kouli na tanka tak zachránot svůj lid, ja ja a pak nastolit hrůzovládu, jááá ja". vyloženě bleju, takže radši Kapitána Picarda a jeho fajn posádku

na příspěvěk reagoval Lacike

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Když jsme u toho Moora tak třeba Špion měl tři nominace a žel bohu ani jednu neproměnil i Moonraker jsem koukal byl nominovanej za efekty.

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Ja ti na Moora nesaham. Aj ked to bol stary prdola, ked sa stal bondom.

Ale ked som bol maly, tak som mal rad ako poletoval vo vesmire ako Star Wars bond. :)

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Skyfall v tomhle ohledu asi těžko něco překoná. 5 nominací z toho 2 proměněný.

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Kaufman

Jop... používají ho na řezání kovu.

Jak Chytnou Bonda v té továrně a on se tam plácá na tom stole... a když už má málem kule na měkko.. tak mu řekne o tom plánu...

A Goldfinger ho z naprosto debilních důvodů pustí. :D

na příspěvěk reagoval higuain

higuain

higuain (hodnocení, recenze)

On to Lubezki vyhrál asi zaslouženě (opět), ale Hoytema mezi nominacema rozhodně měl bejt!

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Já ti to jen oznámil, abys věděl, na čem jsem. Ale ty máš dlouhodobě slabý vztah s Villeneuvem (pamatuješ na Prisoners? :)), takže tě plně chápu

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Na tom filmu mě zaujal jenom Del Toro. Jinak darmo mluvit. Jsem rád, že Sicario a ta další přeceněná vocasárna Marťan na Oskarech ostrouhali :-) 

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Ne, že bych Bondovi toho Oskara nepřál, ale ten kdo ho měl dostat (Hoytema) nebyl ani v nominaci.

na příspěvěk reagoval Kaufman

Související novinky

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

31.12.2021

Přichází den, kdy se každoročně obracíme na nejoblíbenější uživatele, aby se nám svěřili se svými topkami 3 filmů (a případně 3 seriálů) uplynulého roku. Od loňska je navíc doplňují i vybraní… (více)

Kolik stála reklamní kampaň na nového Bonda?

Kolik stála reklamní kampaň na nového Bonda?

09.10.2021

Nové bondovce Není čas zemřít se v kinech daří. Snímek s loučícím se Danielem Craigem má z mezinárodních trhů už přes 120 milionů dolarů, po druhém víkendu míří přes 150 milionů, a americká premiéra… (více)

Bond s Venomem vládnou kinům

Bond s Venomem vládnou kinům

04.10.2021

Po delší době je zase radost sledovat týdenní box office žebříček. Do kin totiž vstoupila poslední bondovka s Danielem Craigem, dlouho odkládaný snímek Není čas zemřít, a producenti i kinaři si nyní… (více)

Dvojka Na nože nabírá Davea Bautistu

Dvojka Na nože nabírá Davea Bautistu

11.05.2021

Tak se zdá, že si dvojce herců ze Spectre Daniel Craig a Dave Bautista zopakují svoji spolupráci. Bautista se totiž čerstvě upsal pokračování detektivky Na nože Riana Johnsona od Netflixu. Režisér… (více)

Reklama

Reklama