Reklama

Reklama

Spectre

  • Velká Británie Spectre (více)
Trailer 2
Velká Británie / USA, 2015, 148 min

Režie:

Sam Mendes

Hudba:

Thomas Newman

Hrají:

Daniel Craig, Christoph Waltz, Léa Seydoux, Ralph Fiennes, Monica Bellucci, Ben Whishaw, Naomie Harris, Dave Bautista, Andrew Scott, Rory Kinnear (více)
(další profese)

James Bond dostane záhadný odkaz z minulosti, který ho přivede na stopu známé zločinecké organizace. Postupně rozplétá složitou pavučinu lží, aby nakonec odhalil děsivou pravdu o SPECTRE. (Forum Film CZ)

Diskuze

vito_corle

vito_corle (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Já sem spíše zvědavej pokud je to fakt o tom ze Daniel konci s Bondem tak kdo ho nahradí ve hře je hardy, Lewise a elba tak doufám ze to bude někdo z těch dvou elba bych fakt nechtěl jako Bonda raději ale hardyho

na příspěvěk reagoval Martin741, Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

vito_corle

Spekuloval už předtím... a pak obrátil.

 

Na druhou stranu jeho role Znuděného a psychodelního Bonda může na jeho herecké osobnosti zanechávat jistý stín který se může do jisté míry projevovat i do jeho skutečného života. 

Takže, i když je to hnoj... možná na tom něco bude. :)

na příspěvěk reagoval vito_corle

Uživatel Wacoslav1 smazal svůj příspěvek.

Uživatel smazal svůj příspěvek.

Uživatel Wacoslav1 smazal svůj příspěvek.

Spiker01

Spiker01 (hodnocení, recenze)

No hlavně si to mohl nechat třeba do komentáře na blu-ray a ne to říct hned během premiéry..

Bluntman

Bluntman (hodnocení, recenze)

Matty

Objevilo se to tu krátce po premiéře a reakce byly otrávené, že takhle lze nafekovat vše a ztrácí to na působivosti. Na mě to působilo, i když jsem si střihů byl vědom (a tipoval jsem dva až tři). Lednový Empire má zpoždění. :) 

Matty

Matty (hodnocení, recenze)

Netuším, zda se ta informace neobjevila už dříve někde jinde, ale v lednovém Empire Mendes prozradil, že úvodní záběr ve skutečnosti sestává dle očekávání z více záběrů, konkrétně čtyř. Jeden ze střihů přitom byl použit, když "an extra walks across camera when Bond walks into his hotel room."

na příspěvěk reagoval Bluntman, Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

duckman

Tak jako když u SPECTRE vypneš mozek a začneš uvažovat u toho o jisté sadistické verze komedie.. pak se to užít jistě dá. Nikdy jsem se v kině tak NAHLAS nezasmál. :) 

Ale mělo to i své světlé stránky které značně převažují.... 

Upřímně, když to porovnám z neméně kvalitním THC - MI5.

které se ehmmm... asi do jisté míry, ehmmm... SPECTRE inspirovalo.

Spectre je na tom ještě docela dobře. :)

Související novinky

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

31.12.2021

Přichází den, kdy se každoročně obracíme na nejoblíbenější uživatele, aby se nám svěřili se svými topkami 3 filmů (a případně 3 seriálů) uplynulého roku. Od loňska je navíc doplňují i vybraní… (více)

Kolik stála reklamní kampaň na nového Bonda?

Kolik stála reklamní kampaň na nového Bonda?

09.10.2021

Nové bondovce Není čas zemřít se v kinech daří. Snímek s loučícím se Danielem Craigem má z mezinárodních trhů už přes 120 milionů dolarů, po druhém víkendu míří přes 150 milionů, a americká premiéra… (více)

Bond s Venomem vládnou kinům

Bond s Venomem vládnou kinům

04.10.2021

Po delší době je zase radost sledovat týdenní box office žebříček. Do kin totiž vstoupila poslední bondovka s Danielem Craigem, dlouho odkládaný snímek Není čas zemřít, a producenti i kinaři si nyní… (více)

Dvojka Na nože nabírá Davea Bautistu

Dvojka Na nože nabírá Davea Bautistu

11.05.2021

Tak se zdá, že si dvojce herců ze Spectre Daniel Craig a Dave Bautista zopakují svoji spolupráci. Bautista se totiž čerstvě upsal pokračování detektivky Na nože Riana Johnsona od Netflixu. Režisér… (více)

Reklama

Reklama