PILOT: Seriál Cult vypadá po prvním dílu zajímavě a to díky dobrému hereckému obsazení a zajímavému námětu, který by mohl spoustu lidí zajímat a bavit. Nicméně mě seriál extra nebavil a nebyl jsem u něho nijak napjatý, jak to vlastně dopadne. Bohužel...seriál sledovat dál nemíním.(18.2.2013)

• NEkrom4nT

Když máte v celém seriálu jediného herce s troškou charisma (Knepper) a necháte mu za celou epizodu pár minut prostoru a to ještě jen jako imaginárního záporaka, nevíte, co děláte. Z námětu by se při trošce snahy (a při vyškrtnutí linii těch scén ze "seriálu v seriálu) dalo vytřískat i něco zajímavýho. Takhle je to jen nějaká rádoby metadetektivka, ve který se ale nic neděje, jen se tam pár pošuků chová jak pošuci a dva lidi se bezradně snaží přijít na to proč. Jestli tohle dostane druhou řadu tak se oblíknu jak Billy a půjdu podřezat všechny co zařízli DOBRÝ seriály. Hodnoceno po 3tím díle...(9.3.2013)

Slovní spojení "psychologický thriller" z wikipedie zatím k pilotu sedí zdaleka nejlépe. Jak tahle neškodná (a možná i trochu zábavná) hra s divákem dopadne?(20.2.2013)

Jsem u dílu č.6, a musím uznat, že tenhle seriál není vůbec špatný. Myslel jsem, že po seriálu Following, to bude slabší odvar, ale ono je to úplně o něčem jiném a v mnohém lepší. Seriál není tak výpravný a akční jako zmíněný ekvivalent, ale nahrazuje to atraktivním prostředím natáčení seriálu v ateliérech Hollywoodu, dobrý scénář, dobří málo známí herci mimo Kneppera, který je uhrančivě výborný a zajímavou hudbou, která k tomuto dílku sedí jak prdel na hrnec. Uvidíme, jak se seriál vyvine dále a jak dopadne, od Lost jsem vždy na vážkách, aby to zase neposrali.(3.10.2013)

• noriaki

Příběh špatný, atmosféra špatná, zápletka špatná. K seriálu mě přitáhl zajímavý námět. Postupem času jsem zjistil, že je to jeden z mála jeho kladů. Scenáristé se snažili se o netradiční krimi s mysteriózním přesahem a vyšel jim zmatený mišmaš plný iracionálně jednajících postav a za vlasy přitažených situací. Dokonce i když bych přijal vnitřní logiku děje, tak se všichni chovají jako pošuci. A to nejen ti s vymytými mozky. I ty dvě "rozumně" uvažující výjimky mají k normálnosti daleko. Vizuálně a prostoduchostí seriál evokuje braky osmdesátých let. A aby o tom nebylo pochyb, většinu scén podkresluje hudba připomínající filmy té doby. Vůbec se nedivím, že Cult nepřežil ani do druhé série.(5.1.2016)