Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gogo333
  **

  Nápad nebyl špatný a navíc v tom hraje Robert Knepper, tak jsem se docela těšil i když mi bylo jasný jak to dopadne, když to má na starosti CW. Po 7 epizodě seriál zrušen a stažen z programu a o prázdninách dovysílan zbytek epizod. Matthew Davis mi je strašně nesympatický, Knepper tam moc prostoru nedostal a celé je to takové divné. Ale nápad se mi líbil, tak škoda že se nepovedlo. Přednost dávám novince Following, kde také hraje prim kult, ale je to povedenější a krapet drsnější. Po dokoukání zbytku seriálu 50%.(27.7.2013)

 • SaNcHeZ_cz
  ***

  Hodnocení po pilotu: Zatím poměrně slušná záležitost, která dokáže vybroušenou atmosférou chytnout. V jistých ohledech sice poměrně dosti naivní a přímočaré, někteří herci ovšem dokáží tento neduh solidně vyvážit. Zásadní problém mám ovšem se dvěma ženskými hrdinkami. Policistka ze seriálové reality je příliš nevýrazná a umělá, zatímco Aisha Hinds coby policistka z reality se zapomněla v béčkovém akčním filmu z osmdesátek. Je to právě díky těmto dvěma, proč získává poměrně nadějná show pouze tři. Uvidíme jak dál. --- Po druhém dílu se obávám, aby CW nezařízlo kult předčasně a nechalo dojet alespoň první sérii. Stále se sice jedná o silně naivní a prvoplánovou záležitost, nicméně větší prostor dostává Knepper, což je v jeho případě jen a jen dobře, dokonce to i prospívá celému seriálu.(20.2.2013)

 • noriaki
  **

  Příběh špatný, atmosféra špatná, zápletka špatná. K seriálu mě přitáhl zajímavý námět. Postupem času jsem zjistil, že je to jeden z mála jeho kladů. Scenáristé se snažili se o netradiční krimi s mysteriózním přesahem a vyšel jim zmatený mišmaš plný iracionálně jednajících postav a za vlasy přitažených situací. Dokonce i když bych přijal vnitřní logiku děje, tak se všichni chovají jako pošuci. A to nejen ti s vymytými mozky. I ty dvě "rozumně" uvažující výjimky mají k normálnosti daleko. Vizuálně a prostoduchostí seriál evokuje braky osmdesátých let. A aby o tom nebylo pochyb, většinu scén podkresluje hudba připomínající filmy té doby. Vůbec se nedivím, že Cult nepřežil ani do druhé série.(5.1.2016)

 • Pajky3
  ***

  Jako byly loni v kurzu seriály s pohádkovou tématikou, tak letos to jsou kulty. A je fakt, že The Following se Foxu povedl o dost víc. Podle traileru mě sice Cult zaujal, hlavně záporák Robert Keeper mě lákal, ale od pilotu to bohužel nepotvrzoval. Cult je přesně ten seriál, který místo jedné odpovědi položí hned dvě otázky. A jak se to tak nabaluje, tak je otázek víc a víc, konspirační teorie se rozrůstá do obřích rozměrů. Konec je spíš k naštvání, než k uspokojení zvědavosti. Líbil se mi hlavně Robert Keepeer v roli Billyho Grimma, i když neměl roli jakou jsem očekával. Taky jsem byl rád, že Alona Tal (Supernatural) konečně dostala nějakou delší roli.(6.8.2013)

 • pepca72
  ****

  Jsem u dílu č.6, a musím uznat, že tenhle seriál není vůbec špatný. Myslel jsem, že po seriálu Following, to bude slabší odvar, ale ono je to úplně o něčem jiném a v mnohém lepší. Seriál není tak výpravný a akční jako zmíněný ekvivalent, ale nahrazuje to atraktivním prostředím natáčení seriálu v ateliérech Hollywoodu, dobrý scénář, dobří málo známí herci mimo Kneppera, který je uhrančivě výborný a zajímavou hudbou, která k tomuto dílku sedí jak prdel na hrnec. Uvidíme, jak se seriál vyvine dále a jak dopadne, od Lost jsem vždy na vážkách, aby to zase neposrali.(3.10.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace