Plivu na váš hrob 2

• USA I Spit on Your Grave 2

Katie pracuje jako číšnice, ale chtěla by se stát modelkou. Když se dozví o možnosti nafocení castingových fotografií zdarma, neváhá a navštíví studio. To patří třem bratrům, z nichž se jeden rozhodne Katie znásilnit a za pomoci zbylých dvou i zavraždit. Násilníci ale udělají chybu a pomsta na sebe nenechá dlouho čekat... Katie je mladá číšnice, která pracuje v New Yorku a snaží se stát modelkou. V restauraci se sejde s jednou ženou z modelingové agentury. Ta jí řekne, že by si měla nechat udělat profesionální fotky, aby uspěla. Katie vidí inzerci, která propaguje studio, které profi fotky dělá zdarma. Katie se rozhodne zavolat na inzerovanou nabídku, domluví si schůzku a druhý den dopoledne přijde do studia. Tam jsou tři muži, bratři. Fotograf Ivan ji fotí, ale pak chce něco víc, jinak jí fotky zadarmo nedá. Katie se svléknout nechce a odejde.
Druhý den přijde za Katie domů George, který asistoval u focení. Omlouvá se a dá jí fotky na flash disku. Večer Katie vynese smetí a nezabouchne si dveře. V noci, když spí, se u ní objeví George. Katie je vyděšená a omráčí ho paralyzérem. George ji ale dohoní a v pokoji zbije a sváže.
Volání o pomoc uslyší její soused a kamarád. Když vejde do pokoje, George ho několikrát bodne nožem a zabije ho. Poté Katie znásilní. Pak zavolá bratrovi, aby mu pomohl, protože si uvědomil, co udělal, a neví, co s tím. Na místo přijede jeho bratr Ivan a další bratr Nicolay. Ivan chce zahladit stopy. Společně uklízejí místnost a pak Katie předávkují.
Katie se probudí kdesi ve sklepě, kde je opět znásilňována, tentokrát Nicolayem. Ve sklepě je nahá a připoutaná k trubce. Opět dostane drogy, protože ji chtějí někam převézt. Ty ale tajně vyzvrací, a když ji George chce oblékat a odpoutá ji, praští ho do hlavy a uteče. Na ulici narazí na policisty a ty ji vezmou na stanici. Zjistí, že je v Bulharsku. Na policejní stanici pak přijede žena jménem Anna a tvrdí, že vede azylový dům pro ženy, kterým se stalo něco podobného. Pak Katie veze na americkou ambasádu. Jenže ji odveze zpět do sklepa tří bratrů. Je to jejich matka... (TV Prima)

cskomando

Mělo to větší grády než 1díl co se týká nechutností a fekálností z pomsty. Tudíž vklidu mohu přidat tu poslední 5tou vražednou hvězdu. ()

Flopik

Samozrejme je to na vlas podobné jednotke.Pekné dievča , pár vydlákov znásilnenie a nevydarené zabitie.Ale mne osobne to nevadilo.Na začiatku sa zoznámime s tým dievčaťom a po chvíľke sa už len tešíte nato ako sa pomstí.Teda to bol aspoň môj prípad.Brutálne to bolo ale na dnešné pomery nič nové.Teda až na jednu scénu so zverákom to bolo fakt super. ()

Mortemiss

Film bez nápadu, postrádal veškerou logiku (tedy jestli tam nějaká měla být...). Trochu jiná Megan si myslí, že profi fotky se fotí ve sklepě kdejakého zavšiveného činžáku, asi tak jako, že konkurz na supermodelky probíhá za mcdonaldem. Hned z prvního dojmu každá chytrá žena/dívka usoudí, že se nejedná o specialisty na focení, nýbrž o muže, kteří nabízí široký sortiment drsného sexu (milování), stačí jen zavolat a domluvit si s nimi schůzku, zahraniční kurzy jsou zcela gratis. Celý film je tedy o ženě, která s tímto harmonickým a relaxačním pobytem nebyla spokojená. Muži na ni byli moc drsní, a proto se rozhodla vrátit jim jejich něžnost i s úroky. Nejlepším zážitkem byl svěrák na ko*le. ()

bolan

Rape & Revenge v nejhrubší formě. Od těchto filmů neočekávám žádné myšlenky a i sebeprostějšímu příběhu s dírami v logice se může dostat takovému zpracování, že vás dostane. Tady se tak stalo. ()

warrenur

Prvoplanove, znechucujuce, prepalene a bez atmosfery, ci tiesniveho pocitu jednotky. Herci mi nesadli takmer vobec a Jemma, hoci velmi slusna a presvedciva v "prvej casti" filmu, na mna po "psychickej premene" neposobila autenticky. Iba co ma film znechutil. Kto dufal v dostojneho nastupcu jednotky, co bol i moj pripad, ten bude po vzhliadnuti tohoto choreho pokusu sklamany. ()

Game90

áno prišlo to konečne lahôdka v štýle Rape & Revenge na ktorú som čakal.....brutálne, fekálne, nechutné, sexuálne preplnené a nakoniec odplata.....vengeance is mine...... ()

rusty09

Už to není překvapující dechberoucí jednička. Tohle je tak asi dobrý. Škoda, že se vše opakovalo po prvním dílu, takže od začátku bylo jasný o co půjde. I když mačkání gulí bylo dost nechutný! ()

Snake.Charmer

Tvůrci vystříleli to málo originálních nápadů co měli už v jedničce, takže se nám dostává jen slabého předvídatelného odvárku. Dost na to aby to šokovalo mojí matku, ale se mnou to teda nic moc nedělalo. Atmosféra se taky kamsi vytratila, tmavé scény jsou blízko k nekoukatelnosti, o scénaristických lapsech ani nemluvě. Dokoukat to šlo, ale vím, že znova si to určitě nedám. ()

johnymdoe

Hodina nesmírné nudy a řvaní znásilňované a všelijak likvidované hlavní hrdinky, kterou nezpravila ani poslední půl hodinka mučení a zabíjení jejich mučitelů. Na jedničku to hold nemělo. I tak ale pěkná podívaná a při scéně se svěrákem mě bylo až bytostně zle. Nevermore. ()

Chundys

Zůstanu u 4, ale i ke všem těm ohavnostem a jak si vůbec někdo může něco takového dovolit, to bylo lepší než 1, jelikož toho ukázali mnohem více. Každopádně jinak fujtajbl! ()

dawe787

Já se bavil, klasika, mladou hezkou rádoby modelku unesou zvrhlíci a užívají si s ní po svém. Když si úchylové myslí, že je po ní, tak se jí podaří utéct a pomstít se i s úroky. ()

Matli

Nemůžu jinak, čekal jsem jen slabou náhražku už tak dobré jedničky, ale dočkal jsem se vlastně jedničky v naprosto jiném kabátě a ne tak úplně fádním scénářem (ikdyž to omílané Bulharsko tam být nemuselo, ale budiž, furt lepší než třeba v Nymburce:-) ) Každopádně holka se s nima nemazlila a vo tom to je. 71% ()

Aurus

No za mě se to ani náhodou nevyrovná prvnímu dílu který byl fakt výborný hororový film který měl fakt super příběh, vraždy a záporáky. Tento druhý díl má docela dobrý příběh, docela dost špatný postavy, docela ok hudbu, docela dost slušnou atmosféru a napětí, zajímavé lokace a dobrou kameru. No za mě 5/10 a doufám že 3 a 4 díl bude lepší, i když v to moc nedoufám když 3 díl má 46% a 4 díl má 19%. ()

M.Myers

První film(tedy remake z roku 2010) byl příjemným překvapením. Pokračování je uplně stejné, jen v jiné lokalitě. Samozřejmě je zde opět snaha znechutit diváka stále detailnějším zobrazováním násilí, ať už na tý holce, nebo později na těch dementech. Jemma Dallender je alespoň hezká... Určitě to chtělo přijít s něčím jiným, než jen vyměnit herce a místo konání. Takhle je film pro mě docela zklamáním... Některé oslavné komenty moc nechápu. ()

Zaitsev

Chudáci Bulhaři, to maj zase reklamu! No, už podruhý jsem se nechal zlákat fimovým žánrem "kluci mě trochu pozlobili, tak teď pozlobím já je", ale nějak to už nebylo ono (teda ten koncept jede furt stejně ošklivě), ale u toho prvního remaku to byl i trošku horor - tíseň, napětí...tady nějak nic. Ale bude i trojka, ne?! Nevyčerpatelné variace výše popsaného se nabízí. ()

Slava4

První díl mi byl místy hodně proti srsti.. a tenhle druhý mi je proti srsti taky. Nemluvím o kvalitě filmařské práce, ikdyž tam by se toho dalo taky docela hodně vytknout, ale o povaze filmu, příběhu a celkově o tom, že vyžívat se v nechutně sadistickém mučení hlavní hrdinky, (a ono je vlastně jedno, jestli to je ženská nebo chlap) je dost odporná zvrhlost.. hodnotím lehce pod 3 *. ()