Plivu na váš hrob 2

• USA I Spit on Your Grave 2

Katie pracuje jako číšnice, ale chtěla by se stát modelkou. Když se dozví o možnosti nafocení castingových fotografií zdarma, neváhá a navštíví studio. To patří třem bratrům, z nichž se jeden rozhodne Katie znásilnit a za pomoci zbylých dvou i zavraždit. Násilníci ale udělají chybu a pomsta na sebe nenechá dlouho čekat... Katie je mladá číšnice, která pracuje v New Yorku a snaží se stát modelkou. V restauraci se sejde s jednou ženou z modelingové agentury. Ta jí řekne, že by si měla nechat udělat profesionální fotky, aby uspěla. Katie vidí inzerci, která propaguje studio, které profi fotky dělá zdarma. Katie se rozhodne zavolat na inzerovanou nabídku, domluví si schůzku a druhý den dopoledne přijde do studia. Tam jsou tři muži, bratři. Fotograf Ivan ji fotí, ale pak chce něco víc, jinak jí fotky zadarmo nedá. Katie se svléknout nechce a odejde.
Druhý den přijde za Katie domů George, který asistoval u focení. Omlouvá se a dá jí fotky na flash disku. Večer Katie vynese smetí a nezabouchne si dveře. V noci, když spí, se u ní objeví George. Katie je vyděšená a omráčí ho paralyzérem. George ji ale dohoní a v pokoji zbije a sváže.
Volání o pomoc uslyší její soused a kamarád. Když vejde do pokoje, George ho několikrát bodne nožem a zabije ho. Poté Katie znásilní. Pak zavolá bratrovi, aby mu pomohl, protože si uvědomil, co udělal, a neví, co s tím. Na místo přijede jeho bratr Ivan a další bratr Nicolay. Ivan chce zahladit stopy. Společně uklízejí místnost a pak Katie předávkují.
Katie se probudí kdesi ve sklepě, kde je opět znásilňována, tentokrát Nicolayem. Ve sklepě je nahá a připoutaná k trubce. Opět dostane drogy, protože ji chtějí někam převézt. Ty ale tajně vyzvrací, a když ji George chce oblékat a odpoutá ji, praští ho do hlavy a uteče. Na ulici narazí na policisty a ty ji vezmou na stanici. Zjistí, že je v Bulharsku. Na policejní stanici pak přijede žena jménem Anna a tvrdí, že vede azylový dům pro ženy, kterým se stalo něco podobného. Pak Katie veze na americkou ambasádu. Jenže ji odveze zpět do sklepa tří bratrů. Je to jejich matka... (TV Prima)

O_Peki

Mám rád ty filmy kdy zloduch není souzen před spravedlivou porotu, ale je po zásluze potrestán. Jen mi nejde do hlavy proč si amíci stále myslí, že východní Evropa je plná hovad a úchylů, když doma jich mají sami dost. Ale jinak to nebylo úplně zlý a té holčině jsem dost fandil. ()

`barocco

Tak k tomuto filmu som sa dostal ako slepe kura k zrnu a fakt som netusil ze co ma caka. Ako sa dej vyvijal tak uz som naozaj zvazoval ze to poslem do haja ale ked dosiel film k bodu nula hovorim manzelke, jedine zmysluplne pokracovanie dejovej linie vidim ze sa ta slecna z toho dostane a poriadne im to osladi, inak nevidim v celom tom nasili ktore sme doteraz videli nijaky zmysel... Ani som netusil o nejakom podzanri hororu "znasilnena a pomstena", horor celkovo nie je moja parketa. Zmena pozicii v deji zachranilo toto dielko pred ciernou dierou odpadu. Takze soknuty som bol. Po tom ako som musel s utrpom pozerat na tyranie hlavnej hrdinky som jej naslednu pomstu vnimal uz skutocne ako komediu, respektive co este stupidnejsie moze scenarista vymysliet aby pomsta bola co najsladsia... . Zalozit film len na tom co este dokaze divak viac na obrazovke zniest urcite nie je umelecka cesta, mozno jedine pre tych co v detstve mackam s radostou podpalovali chvosty, (dufam ze tu teraz nikomu nedavam navod). Pretoze inak to bola skutocne hroza (horor) ale umelecka, horor v kastingu, hororovy scenar, hororova rezia... ()

Neo007

Pro mě jednoznačně povedená dvojka, samozřejmě stejný základ jako v jedničce, ale to mi vlastně vůbec nevadilo, u pár scén se přiznám, že mi opravdu příjemně nebylo, už to byla trošku síla. Naopak pěkně jim to pak holčina vrátila, což si ti ubožáci beze zbytku zasloužili. Takže za mě úplná spokojenost a 85%. ()

retrix

Místy nechutné a sadistické, Jemma Dallender je okouzlující svým půvabem a když ji Ivan fotil v těch černých šatečkách, leckteré modelky by jí ten půvab mohli závidět. A jak již jsem napsal u 1. dílu, pomsta je sladká věc a v tomto případě asi jediná spravedlnost. ()

Bernard Black

"Víte kde jste?..přece v Bulharsku!....néééééééééééé!":)Aneb film o tom , že jestli chcete někoho šoustat bez dovolení, tak je bezpečnější být nekrofil:) ()

Drakersss

Jsem příjemně překvapen. Tohle pokračování bylo o stupeň lepší než výborný předchůdce. Oproti prvnímu dílu více brutality která filmu rozhodně neuškodí, výborné herecké výkony, žádné zbytečné natahování děje, zkrátka se jde rovnou na věc. Za mě rozhodně plný počet hvězd. ()

NikaIn

Som spokojna presne tak ako s jednotkou,nevadi ze sa tema opakuje,nevedela som sa dockat pokracovania.Boze pomsta je taka sladka.Jednu hviezdicku som ubrala len preto,ze ma nebavil rozhovor medzi knazom a policajtom,dost velka bezpredmetna nuda,ale vsetko ostatne waw,zas som sa vzila do emocii hlavnej hrdinky a prezila s nou kazdy pocit,holt dostali to o co si koledovali hajzlici... ()

JenomDominik

Druhý díl mi přišel o dost lepší než první, příběh byl promyšlenější než v jedničce, i když skoro stejný... Vraždy byly nechutnější a špekoun s paralizérem byl taky skvělej. Místama se mi z toho skoro dělalo špatně a možná i pro to to byl úžasnej horror. 4* (70%) ()

tybro

No sakra, stačí si přečíst tady obsah filmu a hned není na co dívat. Jako aby to bylo celý od A do Z, každá scéna :-D To se snad jen tak nevidí. ()

punco

Ani vydarené gore scény nemožu zachrániť tento film pred absolútnou debilnosťou deja a obrovskými logickými dierami. prostredie Sofie je tiež nelákavé, pár postáv zbytočných a hlavne v prvej tretine réžia veľmi pokulhávala. V konečnom dosledku horší priemer, lepší podpriemer. ()

Emperor1

Žili byli bratři tři ... Už mi to nepřišlo tak originální, oproti prvnímu dílu mi tady chyběl jakýkoli pocit zadostiučinění, hrátky s elektřinou byly sice šťavnaté, možná tam bylo i více krve a křiku, nějaký ty kulervoucí záběry, ale jinak celkově nuda, u které jsem trénoval skládání Rubikovy kostky. ()

vandamator

Takhle fyzicky zle, mi naposledy bylo u srbského filmu. Plivu na váš hrob je opravdu až extrémně těžko stravitelná záležitost, První díl byl hodně drsný, ale dvojka je ještě o několik levelu jinde a nabídne surovost té nejvyšší jakosti. Zároveň se také jedná o opravdu dobře natočený snímek, což ještě podtrhne trauma, které v sobě film slabším jedincům přinese. ()

ProchY01

Přesně podle jedničkové šablony udělaná dvojka. Jen jsem se tu dočetl chválu na herce, to tedy nevím - žádnou oskarovou přehlídku nečekejte, v tomto směru spíš pod průměrem... ()

Snakefinger

Neskutečná brutální jízda ze které opravdu mrazí, dokonalé herecké výkony, ale něco tady opravdu chybí. Není to zápletka, která je prostě průhledná, ani atmosféra, která je místy hustá jako vyjetý olej ale spíše někdy opravdu nápaditost, která je vlastní prvnímu dílu. O to více se tady ujíždí na bezmezné brutalitě, bezmoci a devadesát procent filmu budete cítit mrazení, zvedání žaludku ve střídavých intervalech. 60 %. ()

ivanlaris

Vcelku to šlo. Presne to čo sa od toho dalo čakať, to aj bolo... Nechápem komentujucich, čo tu vypisujú... Keď viem o čom to celé bude, tak sa rozhodnem, či to budem pozerať alebo nie, nie? ()

chytri

Opravdová slabota. Scény z utrpení byly dobrý, ale to je asi tak všechno. Spousta nedomyšlených dějových linií atd. Jak jí asi dostali z Ameriky do Bulharska? Způsob, jak se dostala z bedny na svobodu je také dost jednoduchý. Jednička byla skvělá, ale tohle my přijde jako dost slabý pokračování. ()