Plivu na váš hrob 2

• USA I Spit on Your Grave 2

Katie pracuje jako číšnice, ale chtěla by se stát modelkou. Když se dozví o možnosti nafocení castingových fotografií zdarma, neváhá a navštíví studio. To patří třem bratrům, z nichž se jeden rozhodne Katie znásilnit a za pomoci zbylých dvou i zavraždit. Násilníci ale udělají chybu a pomsta na sebe nenechá dlouho čekat... Katie je mladá číšnice, která pracuje v New Yorku a snaží se stát modelkou. V restauraci se sejde s jednou ženou z modelingové agentury. Ta jí řekne, že by si měla nechat udělat profesionální fotky, aby uspěla. Katie vidí inzerci, která propaguje studio, které profi fotky dělá zdarma. Katie se rozhodne zavolat na inzerovanou nabídku, domluví si schůzku a druhý den dopoledne přijde do studia. Tam jsou tři muži, bratři. Fotograf Ivan ji fotí, ale pak chce něco víc, jinak jí fotky zadarmo nedá. Katie se svléknout nechce a odejde.
Druhý den přijde za Katie domů George, který asistoval u focení. Omlouvá se a dá jí fotky na flash disku. Večer Katie vynese smetí a nezabouchne si dveře. V noci, když spí, se u ní objeví George. Katie je vyděšená a omráčí ho paralyzérem. George ji ale dohoní a v pokoji zbije a sváže.
Volání o pomoc uslyší její soused a kamarád. Když vejde do pokoje, George ho několikrát bodne nožem a zabije ho. Poté Katie znásilní. Pak zavolá bratrovi, aby mu pomohl, protože si uvědomil, co udělal, a neví, co s tím. Na místo přijede jeho bratr Ivan a další bratr Nicolay. Ivan chce zahladit stopy. Společně uklízejí místnost a pak Katie předávkují.
Katie se probudí kdesi ve sklepě, kde je opět znásilňována, tentokrát Nicolayem. Ve sklepě je nahá a připoutaná k trubce. Opět dostane drogy, protože ji chtějí někam převézt. Ty ale tajně vyzvrací, a když ji George chce oblékat a odpoutá ji, praští ho do hlavy a uteče. Na ulici narazí na policisty a ty ji vezmou na stanici. Zjistí, že je v Bulharsku. Na policejní stanici pak přijede žena jménem Anna a tvrdí, že vede azylový dům pro ženy, kterým se stalo něco podobného. Pak Katie veze na americkou ambasádu. Jenže ji odveze zpět do sklepa tří bratrů. Je to jejich matka... (TV Prima)

fr3ak

O něco slabší než první remake. Tady je sice oběť mnohem víc zkoušená a opravdu mi holky bylo líto, ale taky je zde slečna v druhé části vybavena nadpřirozenými schopnostmi, jako třeba teleportace, nebo schopnost odnášet stokilové chlápky, kam se jí zachce (ale to už byl zčásti problém i u prvního dílu). ()

GOREGASM odpad!

Stephen R. Monroe v remaku I Spit On Your Grave protáhl diváka opravdu bolestivým očistcem, ve kterém nehledal kompromisy, ale ultimátní řešení, a i když jsem to napoprvé nerozdýchal, druhá projekce mi rozštípla hlavu v tom nejlepším slova smyslu. Jakékoliv pokračování mě v tu chvíli nenapadlo, protože nedávalo smysl. Dvojnásob pokud nenavazuje na původní story, ale tak jako v tomto případě je převáří původní koncept v jiných kulisách s příběhem účelovým až běda, s levnými a nudnými herci a s brutalitami, které už mě opravdu nebaví. Nebo vás těší koukat dvě minuty, jak někomu drtí vajca ve svěráku? První díl byl opravdu trýznivým zážitkem, kde si člověk zakrýval oči, aby byl ve druhé polovině odměněn v duchu oko za oko, zub za zub. A tu revengu jsme si s hlavní postavou užili především z morálně lidského hlediska. Tohle pokračování je ale jen ubohou snahou vyrýžovat na šokéznosti tématu a je to opravdu onanistická sračka. 1% ()

Wallis3

Řekl bych že je to brutálnější než jednička, ale jede si to tak nějak přes kopírák jedničky. Roubíky v hubě, který byly volně a postavy je nebyly schopny vyplivnout byly dobrá komedie. ()

domirovec

Už zase flustám na váš hrobeček, ale tentokrát ještě, alespoň podle mě, brutálněji a v podobě pokračování! je již druhý díl ze série, ve které se milá mladá ženská vypraví za tím, co chce. V minulém díle se mladá spisovatelka za pěkného příznivého počasí setkala s bandou příjemných občanů z malé poklidné vesničky, přičemž tentokrát se jiná mladá pohledná ženská vypraví za svým snem.. chce být modelkou! A jak mi všichni, krásní a pohlední lidé víme, stát se modelkou a zářit na první straně každého určitěneprodospělé časáku není nic zrovna jednoduchého. Ale naší hrdince se naskytne příležitost nafotit nějaké roztomilé fotečky zcela zdarma! No neber to panečku! Tak se tedy seznámí s partičkou velmi vlídných chlapců a později i s jejich milým příbuzenstvem, kteří udělají vše proto, aby mladé dámě splnili její velký sen. Ti ji pak velice rádi také vezmou na prohlídku do zasněženého Bulharska, kde se hezky projdou, ukážou ji památky, zapijí svoje přátelství a odvezou ji zpět do New Yorku, odkud přišla. No to byl ale roztomilý a velmi emotivní a dojemný příběh, že? 5/5 ()

ptsd

Katie přežije muka, aby se mohla velkolepě pomstít. Děj stejný jako u předchozího dílu, jen jsme se přemístili z chaty v horách do městských ulic a stok. ()

RobLord

Zábavný exploitation celuloid s mottem VENGEANCE IS MINE. SPOILER: Katie je číšnička v New Yorku, kde se snaží uspět ve světě modelingu. Když zavolá na inzerát, který slibuje zdarma fotografie do jejího portfolia, netuší, že bude poté, kdy se odmítla před objektivem svléknout, doma přepadena a znásilněna. Parta fotografů Katie nadroguje a unese z USA do Bulharska, kde jí degradují na sexuální otrokyni a hračku pro ukojení brutálních vášní. Katie je dopována drogami (leží nahá na matraci ve sklepě připoutaná na řetězu od pout k železné tyči), je pomočena, týrána elektrickým proudem, brutálně bita a zaživa pohřbena. Osud tomu chce, že nezůstane uvězněna v hrobě, dokud nezemře. Potuluje se polámaná, zbitá a psychicky vyřízená podzemními chodbami, kde pomalu sílí a připravuje brutální pomstu (např. drcení varlat nebo utopení v záchodové míse plné výkalů). 80% za výborně natočenou brutální zábavu. ()

Kadas97

Film nie je ani v jednom ohľade horší alebo lepší ako prvý remake. Dej sa vezie plynule, aj keď chvíľami trošku zasahuje nuda. Od filmu sa nedá čakať nijaký originálny zvrat, pretože je tu jasne udaný vzorec znásilnenie - prežitie - príprava - pomsta. Veľmi sa mi páčilo, ako si hrdinka pri každej malej pomste našla správne slová, ktoré boli predtým adresované opačne. Najhoršia zo všetkých smrtí bola podľa mňa tá v bare. 8 z 10 ()

Kingjiri

Jednička fungovala solidně a podobně je na tom i pokračování, který je vlastně o tom samym. Atmosféra se opět povedla a díky výpravě do Bulharska byla ještě o něco depresivnější. Hlavní hrdinka se moc nestydí, takže často jede full frontal a rozhodně je na co koukat. Ale jak už jsem naznačil, při projekci má člověk pocit, že už něco takovýho viděl, nicméně recyklát je to zdařilej, tři silnější hvězdy. ()

Dillon

Druhá půlka filmu je velmi slabá - s křehké dívenky se zničehonic stane neporazitelný Conan Ničitel.... nemožné a až absurdní scény pokazily jinak velmi slibný začátek.. ()

Hartigan

Už první díl byl velmi nechutný, hlavně ke konci, avšak nově očekávanému pokračování se zase podařilo posunout kategorii hnusu ještě o stupínek výše. V domácím svěráku se úchylným nezbedníkům odtrhávají genitálie a dělají jiné extravagantnosti na lidském tělem. Těch 50% je za to, že jsem se nenudil a patřičně vymyšlenou odplatu. Méně zdařilý recyklát jedničky. ()

Rockerman

Třetí, bulharské "plivání" je trochu cítit amatérštinou. Přitom film téhož režiséra z roku 2010 je nápaditý a podle mne dobře natočený. Také v těch "mučeníčkách" byla mstitelka vynalézavější, než Katie. Ta v podstatě jen opakuje to, čím procházela sama. Ale dívatelné to je a chvílemi také dost nechutné. Ovšem ta poslední tortura, to je opravdu zlý sen pro všechny chlapy! Byla taková scéna už v nějakém jiném filmu? ()

CharlieSs odpad!

Oproti jedničce s prominutím naprosté ho*no. Dlouho jsem přemýšlela, za co bych měla vlastně dát vůbec nějakou hvězdičku. Nic jsem nenašla, takže je z toho odpad. A to já dávám fakt málokdy. Rozhodně je lepší film Savaged (2013) a nebo první díl I spit on your grave. ()

Ondr@932

Ještě nechutnější saďárna než jednička ... ! A myslím si, že úplně zbytečné pokračování. Jednička mě bohatě stačila. A ani ty pastě na konci filmu už nebyly tak dobré jako v jedničce. 60% ()

Pekisan

Netreba sa okunat, tak zacnem hned porovnavat. Je to slabsie. Hotovo. Monroe vyvrcholil na rimejku a snazil sa o nieco lepsie, vacsie, hnusnejsie. Okrem prvych 10 minut je to vsak len nudnejsie. S dierami v scenary o velkosti bulharskeho imigrantskeho programu. How the fun sa Katie dostala z NY do Sofie? Inak v USA musi byt naozaj poriadny pretlak peknych, dokonca celkom schopnych hereciek, ked sa Jemma rozhodla pre tuto lahodku. Nuz, okrajove zanre sa stavaju mainstrimom a karieru treba na niecom budovat. ()

figliar

Oproti prvému dielu, dej je výrazne hlúpejší a herci sú nesympatickejší, no prostredie je zase temnejšie a viac vhodné na krvavý masaker. Pointa filmu je rovnaká ako v jednotke, kvalitou asi na rovnakej úrovni, ale koniec filmu je predsa len hodne zlý, preto sa jedná o mierny podpriemer. Ale kto obľubuje podobné vyvražďovačky, aj tu si určite príde na svoje. ()

emdvojka odpad!

V hlavnom meste Bulharska sa nám teda dejú veci. Američania si nedajú pokoja a ďalej prznia európske štáty svojimi pofidernými filmami. Niekoľkokrát znásilnená, mučená a sama v cudzom štáte, kde je rozumie pramálo ľudí odkázaná len na milosť a nemilosť. Zbavená dôstojnosti, zbitá a pochovaná zaživa. To je Katie. Teraz však vstala z prachu na prahu vlastnej smrti, aby dokázala, že ju jebať nikto nebude! Polovica filmu je uvrieskaná a účelovo naprogramovaná zberba agresívnych a sadistických chúťok a druhá polovica je zasa pomstychtivé psycho určené zasa len sadistom. Nula... ()