Plivu na váš hrob 2

• USA I Spit on Your Grave 2

Katie pracuje jako číšnice, ale chtěla by se stát modelkou. Když se dozví o možnosti nafocení castingových fotografií zdarma, neváhá a navštíví studio. To patří třem bratrům, z nichž se jeden rozhodne Katie znásilnit a za pomoci zbylých dvou i zavraždit. Násilníci ale udělají chybu a pomsta na sebe nenechá dlouho čekat... Katie je mladá číšnice, která pracuje v New Yorku a snaží se stát modelkou. V restauraci se sejde s jednou ženou z modelingové agentury. Ta jí řekne, že by si měla nechat udělat profesionální fotky, aby uspěla. Katie vidí inzerci, která propaguje studio, které profi fotky dělá zdarma. Katie se rozhodne zavolat na inzerovanou nabídku, domluví si schůzku a druhý den dopoledne přijde do studia. Tam jsou tři muži, bratři. Fotograf Ivan ji fotí, ale pak chce něco víc, jinak jí fotky zadarmo nedá. Katie se svléknout nechce a odejde.
Druhý den přijde za Katie domů George, který asistoval u focení. Omlouvá se a dá jí fotky na flash disku. Večer Katie vynese smetí a nezabouchne si dveře. V noci, když spí, se u ní objeví George. Katie je vyděšená a omráčí ho paralyzérem. George ji ale dohoní a v pokoji zbije a sváže.
Volání o pomoc uslyší její soused a kamarád. Když vejde do pokoje, George ho několikrát bodne nožem a zabije ho. Poté Katie znásilní. Pak zavolá bratrovi, aby mu pomohl, protože si uvědomil, co udělal, a neví, co s tím. Na místo přijede jeho bratr Ivan a další bratr Nicolay. Ivan chce zahladit stopy. Společně uklízejí místnost a pak Katie předávkují.
Katie se probudí kdesi ve sklepě, kde je opět znásilňována, tentokrát Nicolayem. Ve sklepě je nahá a připoutaná k trubce. Opět dostane drogy, protože ji chtějí někam převézt. Ty ale tajně vyzvrací, a když ji George chce oblékat a odpoutá ji, praští ho do hlavy a uteče. Na ulici narazí na policisty a ty ji vezmou na stanici. Zjistí, že je v Bulharsku. Na policejní stanici pak přijede žena jménem Anna a tvrdí, že vede azylový dům pro ženy, kterým se stalo něco podobného. Pak Katie veze na americkou ambasádu. Jenže ji odveze zpět do sklepa tří bratrů. Je to jejich matka... (TV Prima)

dubinak

Velikánské překvapení. Vážně. To je hned radost, když čekáte o poznání slabší nebo horší stupeň a dostanete takovouto parádu. Nechápu, proč na mě druhý díl působil zpočátku lacině. Snadno by se dal porovnávat s výbornou jedničkou, možná bych i přemýšlela, jestli nebyl tento díl o chloupek lepší. Hodně práce tu odvedla herečka. Na první dojem typická hezká tvářička, která bude ráda, když se jí podaří přesvědčivě zařvat, na druhý dojem šílená frajerka, která se do toho fakt nebojí opřít a věřila jsem jí to totálně všechno. Líbilo se mi i to jisté zpestření tématu, které pěkně dokazovalo, že si dali producenti záležet na tom, aby jsme nemuseli z bláta do louže a přidali ještě malinkou, i když možná trošku předvídatelnou zápletku. I když tu byl možná trochu problém vymyslet zase trochu originální pomsty, Monroe se s tím vypořádal velice slušně. Tleskám. ()

animaxis

Zajímavý nový příběh a poselství filmu je stejné.Za to dávám čtyři hvězdičky.Přece jen to není tak dobré jako první díl.Jinak platí můj komentář k prvnímu dílu. ()

KajusaK

No já vám teda nevím, je to už příliš ohrané. Přeskakovala jsem, a vše jsem i tak pochopila - to mluví samo za sebe..Děj je v postatě stejný jak v předchozím díle, pozměnili se pouze nástroje smrti :)) .. 3* průměrnák ()

sir-dave

Sequel, v podobném duchu jako verze 2010, lišící se pouze v drobných detailech. Netřeba nic komentovat, opět se někdo vyřádí na hlavní hrdince a v druhé polovině se mstí. Trochu mi přišlo přitažené za vlasy, jak se dost haluzově osvobodila, ale co už. Herecky to zvládla dost dobře na neznámou holku. To prostředí lesa bylo lepší než loser Bulharsko. Konec by šel taky udělat líp. ()

Immortal17

O něco málo slabší odvárek prvního dílu, ovšem překvapivě jsem se dlouho rozhodovala v hodnocení, zda odměnit 3 nebo 4 hvězdami, pak si ale divák vzpomene na originál, poté na remake originálu a podle mého názoru si víc jak průměr nezaslouží, pomsta nebyla zase tak krutá vůči tomu, co ty svině, s prominutím, provedli nevinné ženě, která si snažila pouze splnit svůj sen, trochu bych přitvrdila, měla bych několik skvělých nápadů, jak tento film ještě oživit. SATISFAKCE! ()

Nivenx

Steven R. Monroe byl nejspíš spokojený se svým prvním dílem a aby ne, když předtím měl samé krávoviny, a tak se pustil do druhého dílu. Ten jede ve stejných kolejích jako díl první a navíc mi přijde ještě malinko brutálnější. Hnus největšího kalibru, který zamává s každým. Mě tenhle styl sedí jak ušitý na míru a svou nechutností dokáže překonat některé další zástupce toho stylu během pár minut. 75% ()

HorrFi

Hlavní hrdinka je snad ještě hezčí než v 1čce a násilí brutálnější, ale chyběla mi tam parta amerických buranů a nějaký ty hlášky. Je to hodně dobrej horor/thriller ale 1čka se mi líbila víc. ()

Sabrewulf odpad!

Hmm hned dva lidi v jednom filmu, kterým asi chyběl jazyk, protože nějakým zázračným způsobem nedokázali vyplivnout kus hadru. Taky tam existuje nějaká časová, prostorová bublina, ve které se hlavní postava neustále motá, protože i kdyby utekla třeba do školy, tak za katedrou bude sedět někdo ze záporáků. Ovšem nejdůležitější bylo oznámit policistovi, že byla znásilněna. To, že ji násilníci chtějí zabít a asi ji i budou hledat, to není tak důležité, je třeba zdůrazňovat, že byla znásilněna. Co na tom, že člověk, který jí to udělal, je vážně nebezpečný, protože ještě před tím ubodal člověka, důležité je, že "já jsem byla znásilněna". Pomsta vůbec nefunguje, protože režisér udělal z té nejprve normální slečny úplně pošahanou psychopatku, která se v zabíjení a mučení vyžívá a ztrácí tak veškeré sympatie. ()

Prometheus69

Tak čekal jsem trochu něco jiného... namísto toho jsem dostal jen další nálož perverzního brutálního fekálního nasilí. Což už se mi slušně začíná zajídat... a třetí jistě ještě pošahanějiší třetí díl.. pro mě ztrácí z cela význam. Měl jí prostě na konci prásknout... scéna z ambasádou je pěkná blbost. Ale kdyby naopak skončila v hezké polstrované cele kam bezpochyby patří i Monroe a ta scénárská pakáž jakbysmet.. Jestli hledá tahle úchylná partička důvod točit sadistické kokotiny kde jde jen o to co nejbrutálněji ukojit své zvrácené představy... Až si natočí domácí porno a neobtěžují z tím duševně normální lidi... kteří se chtějí podívat jen na trochu spravedlivého násilí. B) A né se děsit pak třeba nějaké křehuly v rámci atmosféry ujetých party ... či zaplivaných sexy uliček za porno-kinem pošimrat OBI. :D Finální myšlenka závěrem? Uplně bych se pochcal smíchy kdyby ten kufr propadnul třeba do metra...kde by se záhy ozvalo houkání přijíždějící soupravy. :D ()

Deyw

druha jebanice je vetsi sranda.. :D jak ty borci odvezli tu cubku do ruska nekam dopici a tam ji mrdali ve sklepe je libovka.. podobnej napad sem mel taky.. :D pak je rube v nejaky dire pod kostelem..no uz nic moc..killy usli..gore uslo..celkem fajn jednohubka..porad lepsi nez ten posledni pruser! ()

kinghome

Šmakózní pomučeníčko, jen škoda, že už to nebylo tak dobrý jako první díl. První díl byl úžasnej 5* horor, kterej mě bavil od začátku do konce. Od začátečního rape do konečný scény. Tady mě bavilo jen to mučení těch zmrdů. Rape byl nudnej a nezáživnej a bylo to celý strašně zdlouhaví. Sochoking má v něčem pravdu. Hodinu čistého času tam ta holka jen řve a skoro nic se tam neděje. Pokud by tam nebyli závěrečný skvěle brutální scény, tak jdu i pod 3*. Kdyby tam dali klip řezníka, udělali by líp, stejnak to obšlehli od něj. http://www.youtube.com/watch?v=IsKMnyQYjp8 ()

ecceHOMMO

Osobne sa mi páčila jednotka viac....Dvojka je postavená na drastickom mučení, ale atmosféra ani výkon i samotné obsadenie hlavnej herečky ( a už tobôž nie ostatných vedlajších postáv) sa prvému dielu rovnať nemôžu. Ale mnohí majú radi drasťáky a tým pádom sa im to bude páčiť viac ako predchádzajúca časť. ()

ivan_drago

Trapně neskutečná telenovela o hodné bulharské rodince, která se snaží pomoct vyšinuté americké dívce... Ta jim na oplátku pomůže s potencí pomocí elektrošoků, fekální maskou na obličej, léčbou hnisajících infekcí a v neposlední řadě také s jedním neposlušným "pytlíkem"... Demence z filmu sálá jako teplo z teplárny a zasazení reálií do bulharského velkoměsta je více než nešťastné... Místní "Kolombo" také nepobral příliš rozumu a církev také nemá nejbrisknější mysl.... Tento film je signifikantní neúspěch... ()

Sfinkter

ISOYG patří k základním kamenům rape and revenge - zatímco originál má brakovou hodnotu a jeho remake patří k tomu nejlepšímu v tomto subžánru, druhý díl sklouzává k exploitation mainstreamu a pravý fanda si ho moc neužije. Rape část velmi slabá, přežití vycucané z prstu a část odplaty kvůli teatrálnímu projevu hlavní hrdinky málo uvěřitelná. Exploitation má zkrátka mnohem nabušenější zástupce. ()

viperDavid

Na začátek musím říct, že jednička se mi líbila víc. Tady člověk jasně věděl co bude následovat a co me zklamalo nejvíc spoiler že děj zapojili do Bulharska místo mírumilovný přírody jak tomu bylo o pár let dříve. Ovšem znásilňovací pannu vybrali dokonalou. Velmi příjmenou, mladou, hezkou, neznámou herečku, která si svou roli náramně užívala a nahota jí problém rozhodně nědělala - tak přeci ji nebudou znásilňovat ve skafandru že ? Inu 4 hvězdy si to nezaslouží, protože to na jedničku nemá, ale 3 a půl rozhodně ano. ()

DJ Rocco iNc

Nemal som nič proti prvej časti (iba ak trocha, čo sa týka deja), ani proti hercom. Herecké výkony boli ozaj dobré, ba dokonca aj hlavná hrdinka to veľmi dobre zahrala. No táto časť bola alebo skôr herečka Jemma Dallender bola otrasná. Nemohol som sa na ňu normálne dívať, ako aj na ten jej otrasný herecký výkon. To by naše slovenské herečky podali oveľa lepší herecký výkon. Čo niet pochýb, pretože veľa hereckých talentov, najmä slovenských, je nedocenených. Jemma Dallender nemá podľa mňa veľkú budúcnosť. Predviedla to aj v tomto filme. Pokračovanie zďaleka nie je také úspešné, ako prvá časť. ()

elanius

(107/2013) / Jediné čo ma v súvislosti s prevozom (ako J*A*S*M spomína) napadlo, že ju previezli pravdepodobne loďou :). Docela som ocenil aj to ako sa chudera dostala z tej rakvy ktorá mala byť jej poslednou. Ale samozrejme pri kúskoch typu ISOYG sa nerieši logickosť deja :). Prvá polovica ozaj slušný výkon hlavnej chuderky, ktorá sa zmietala naozaj dôveryhodne a dostala zabrať ako sa patrí. Škoda, že si viacej nedali záležať na revenge časti. Tuto je prvý diel o dve triedy lepší. ISOYG2 je prvotriedny zástupca R&R subžánru akých sa už mnoho nevidí. Nebyť slabšej druhej polky bolo by to s prehľadom na 5, takto musím zostať na 4*. (8/10) ()