• Cervenak

Prázdny a skrz-naskrz zbytočný film, z ktorého si už na druhý deň po projekcii nepamätám nič, čo by stálo za zapamätanie. Možno okrem novej verzie "choose...", ale to bolo tiež iba také fňukanie. Posunutá generačná výpoveď? Ani náhodou, len úbohosť, ktorá si pre vyvolanie nejakého pocitu musí pomáhať flashbackmi z prvého dielu.(12.6.2017)

• Mark1983

Jedničku jsem neviděl, ale když jsem se dostal k tomuhle dobře hodnocenému filmu, nevěřil jsem, co může být divácky úspěšné. Vždyť jsem na to vydržel koukat jen pár minut od začátku, během nějž tam byly samé stupidní scény, jedna vedle druhé, a dvě ještě hodně nechutné.(14.6.2017)

• Popinodan

Staří zmámí z jedničky,a opravdu moc dobrá hudba ve filmu. To ale je tak všechno. Za mě tak trošku zbytečná dvojka.(17.6.2017)

Důstojný pokračovatel kultovní jedničky. Nabušený úplný začátek vystřídá trochu nudnější střední pasáž, ale na konci je to zase zpátky. Bavilo mě to, možná i kvůli tomu že jsem si to dal hned po jedničce, pěkně to na sebe navazovalo a zároveň neopisovalo...(19.6.2017)

Úplně špatný to nebylo, ale rozhodně žádná kultovka, vlastně docela blbost, která jen parazituje na jedničce. Dobrá hudba, ale v jedničce byla 2x lepší. To feťácký téma tam prostě chybí.(25.6.2017)

Nostalgie je slovo pro lidi, co se radši hrabou v minulosti, než, aby sami vytvářeli budoucnost. Trainspotting byl skvělým filmem a knihou, který přesně zapadll do svojí doby a stali se její vizitkou at v dobrém či špatném Boužel jsem nečetl předlohu filmů knihu Porno, ale s obsahu knihy je jasné, že děj a zápletka je naprosto odlišná od filmů. T2 Trainspotting je filmem pro pamětníky, laciná gangsterka o starých křivdách a hromadě peněz bez morálních témat a děje, který by měl nějakou pointu. Laciná nostalgická past, která smutně okrádá lidi v kinech.Já jsem si film, užil na velkém platně zadarmo, jako bonusovou projekci k hudebnímu festivalů a vyšel jsem s toho, jako král.Přečtěte si knihu, já to určitě udělám, k tomu mně tenhle film donutil, to je jeho největší pozitivům...(25.6.2017)

Abych pravdu přiznal čekal jsem ledacos,ale T2 šlape jako švýcarské hodinky.Velmi podařené pokračování kultovního snímku,které není ani v závěsu jedničce,nýbrž je její naprosto přirozený pokračovatel.Nechápu tady ty názory že je to slabší.Pro mě 100%,protože jsem se opravdu náramně bavil,a vy co váháte tak nedělejte chybu a běžte do toho.(26.6.2017)

Nostalgie se mi vervala pod kůži a zůstala zakousnutá ještě dlouhou dobu po skončení filmu. Film se spíše vrací nazpět než aby se snažil rozvíjet svůj příběh kupředu ale to přece není dostatečný argument, který by mě měl donutit označit film jako zbytečný. Je to krásně natočené, je to vtipné, je to milé a to mi v tomto případě bohatě stačí ke spokojenosti.(29.6.2017)

• Ayax

Zbytočnosť... Nebuzerovať kultovný film sa už potvrdilo opakovane... Prečo táto zlátanina... Ani vtip, sarkazmus, napätie; nič. * len za to, že sa herci rozhodli na 2. Dúfam, že v 3 ich neuvidíme ako dedkov a v 4 ich vnukov, o ktorých nevedia doteraz...(2.7.2017)

Očekávání velké, realita chabá. Žádná jízda, žádnej odkaz generacím. Prostě jen taková rekapitulace.(12.7.2017)

75% - komentář 20ti slovy: Hezký sraz po 20ti letech. Trochu víc vtipnější a vyzrálejší. Jednička vynikala hudbou a dvojka dokonalou kamerou, ty záběry byly parádní!(16.7.2017)

Ooo, tak ten soundtrack je libovej! Peckovní vizualizace... a hlavně ta nostalgie! Vidět v devítce Trainspotting byla stejná nutnost jako mít vypálený poslední cd Linkin Park nebo vlastnit batikovaný tričko. S odstupem času a o 10 let starší to vidím sice trošku jinak, ale pořád to funguje. Mnohé je nyní jasnější, kapitola uzavřena, nemám větších výhrad.(18.7.2017)

Na pokračovanie je to celkom slušné, Bremner je ako Spud nezabudnuteľný.(20.7.2017)

Celkem zajimavej filmecek. Pravda, z prvniho dilu uz si napamatuju vubec nic ;-). Koukat na to znova, asi bych dal nejprve prvni dil a pak az druhej, pak by to urcite bylo zajimevjsi. Jinak chvilema fakt sranda, chvilema trosku hluchy mista, ale celkove se to urcite povedlo a stalo to za mrknuti. V delsi budoucnosti si urcite dam oba dily po sobe a objevim zase neco novyho ;-). Celkem 3,49*(23.7.2017)

Půjdu proti proudu. Ano, není to jako jednička, je to o dost víc sentimentální a nostalgický. Ale bavilo mě to. Bavilo mě vidět skoro celou původní sestavu po tolika letech, sledovat další šílený nápady Boyla a poslouchat u toho opět výbornou hudbu.Od prvního dílu uteklo 20 let a z dementních bezstarostnejch adolescentů smažících herák jak o závod se pomalu ale jistě stávají lidi uvědomující si svoje problémy a sunou příběh k typickému happyendu, který mě ale vůbec nevadil,naopak jsem tohle finále přivítal.(25.7.2017)

• SantaCruz

1* BEGBIE, 2* LUST FOR LIFE VS PRODIGY(13.8.2017)

Některý scény jsou moc dobře vymyšlený, kamera vymazlená, je vidět, že si tvůrci dělali práci, ale chybí tomu prostě ten důvod pro existenci. Hodně se ve filmu pracuje s nostalgií, ale stejnou službu vám udělá proklikat pár best of sestřihů na YouTube.(20.8.2017)

Prvý Trainspotting ponúkol za 90 minút zmes legendárnych scén bez slabých miest. T2 ponúkol za skoro 120 minút zmes skvelej hudby a strihov bez jedinej zapamätateľnej scény. 6/10(21.8.2017)

20 let uběhlo jako tejden profetovanej ve squatu na gauči se zapíchnutou buchnou s hérem v ruce. Popravdě jsem si od T2 moc nesliboval ptotože 20 let je 20 let a většinou natáčení druhého dílu se stane pěkným kýčem , ale musím říct , že sem byl mile překvapen jak z herců , kteří zůstali všichni stejní díky bohu nikdo důležitej neumřel tak i z jejich hereckých výknou MARK a SPUD jsou prostě skvělý. T2 sem htal od začátku až dokonce a SPUD je prostě SPUD na něj se nikdo zlobit nemůže rozhodně mě T2 bavila sice není tak dobrá jako T1 , ale to se dalo čekat , ale i tak je to parádní FILMEK kterej si rád pustím :) fakin HERO jezdec dávám 5 Hvězd! :) PRVNĚ JE PŘÍLEŽITOST POTOM ZRADA (:(23.8.2017)

• Jardavorel

Pár fajn pasáží, jinak úplně zbytečnej film.(12.9.2017)

Fajn pokracovani, je dobre ze to navazovalo na jednicku a nevykradalo ji to zaroven, naslapana hudba, cele to melo smysl.(17.9.2017)