Komentáře uživatelů k TV pořadu (4)

Nečekal jsem to, ale Rebel si v neustálé sebeshazující i dvojsmyslně (či spíše jednosmyslně) náladě podmaňuje celý večer a nenechává prostor na vysloveně hluchá místa, ale zbytek osazenstva se moc neosvědčil. Jindy poměrně spolehliví Rogen nebo Ferrell jedou sotva na půl plynu a "cameo" Brada Pitta skončilo ještě dřív, než se někdo stačil zeptat, proč na něj vůbec bylo upozorňováno celý večer. Oproti skutečně nevyvedeným hudebním vystoupením mi náramnou radost dělá hromadné oceňování Avengers nebo tribute Emmě Watson.(25.8.2013)

To jsem si na začátku říkal, super James Franco a ono ejhle Rebel Wilson. No za to, že letos neúřadoval twilight a za některé překvapivě dobré výsledky dám ty tři. Ale pro příště by to chtělo jiného moderátora, kterej by pořad pozvedl na jinou úroveň. Zlatej Jason Sudeikis.(3.9.2013)

• Beagle

Rebel Wilson je sice badass a dobrá rapperka,ale MTV movie awards svůj stín nepřekročí.(18.4.2013)

Rebelin suchý humor mi sedel, nasmial som sa naozaj dostatočne. A pocta Emme Watson ma naozaj dostala, bolo to veľmi milé. Koniec koncov, MTV movie awards vždy boli aj budú iba takým spríjemnením v čakaní na ďalších Oscarov...(30.8.2013)