Objevte tajemství nejlepších a nejvtipnějších supertajných agentů světa: Skippera, Kowalskiho, Rica a Vojína. Jsou to nejen veselí a povedení ptáčci, jsou i nejvýkonnější úderná jednotka tajných agentů. Jsou připravení kdykoliv a kdekoliv zasáhnout i při sebemenším ohrožení světa. Skipper je odvážným vůdcem, který nikdy nenechá parťáka ve štychu. Kowalski představuje mozek týmu s fotografickou pamětí a dokonalými znalostmi čehokoli. Rico je neřízená střela, bomba se zapáleným doutnákem. A Vojín? Ten je tak trochu podceňovaným nejmladším členem party, ale právě on věří, že společně dokážou i nemožné. A kdo je jejich hlavním protivníkem a největším padouchem? Nebezpečí se objeví v podobě doktora Octaviuse Brinea, výstředního génia a velice úspěšného vědce. Jak už to tak u zlosynů tohoto typu bývá, má za sebou strašlivou tajemnou minulost a hodně nesnáší všechny tučňáky. Navíc je to chobotnice, takže je padouchem opravdu dostatečně slizkým. Boj statečných tučňáků s Octaviusem je nelítostný, krutý a bez pravidel a díky tomu si ho taky všichni zúčastnění náramně užívají. A aby toho nebylo málo, naše špičková jednotka se setká s tajnou organizací Severák. Což je další elitní mezidruhová jednotka zaměřená na pomoc všem tvorům, kteří si sami nepomůžou. A tak naši tučňáci mají co dělat nejen s Octaviusem ale i s konkurenční agentskou partou. (Cinemart)

Mikino00

Ano je to vtipné a nahláškované, jenže děj je omšelý, tuctový a nezajímavý. Každopádně lepší než seriál. ()

laepus

Váhal jsem mezi třemi a čtyřmi, ale nakonec kvůli vynikající první polovině (ve druhé už se to zbytečně táhne), která je nabitá neustálou akcí a vtípky, nakonec dávám čtyři. Klasická animárna pro děcka i dospělé, která by si možná zasloužila plnější děj, ale to už by zas asi nebylo úplně pro všechny věkové kategorie. A navíc, dívat se třeba dvě hodiny na barevné hopsající zvířátka by taky nebylo úplně zdraví prospěšné... Přesto zasloužené čtyři. Byl jsem spokojen. ()

Stranger885

Máte děti? Vemte je na to. Budou se bavit a Vy také. Příběh je sice odfláknutý protože je stejný jako tisíce předešlých animáků ale Vaší pozornost udrží právě humor. Když jsem byl v kině, děcka smíchem skákaly na sedačkách trhajíc opěradla, jejich popcorn při tom létal do 3 metrů na všechny strany. Já byl chvílemi s přítelkyní zklamán ale při odchodu z kina jsem na ní sypal spoustu hlášek z filmu, které Vám utkví v paměti. Pár hodin musela poslouchat jak ji říkám Kowalski a požaduji od ní hlášení. Nebyla moc ráda. Dal bych čtyři hvězdy ale prostě mi tam chyběla celá grupa z Madagaskaru. ()

seko0408

Tucniaci vo filme Madagasckar fungovali ako prijemne spestrenie, ako samostatny film vsak nenaplnili moje ocakavania. Na moj vkus prilis plytky dej a malo vtipnych dialogov. Dufam ze dvojka nevyjde :D. ()

kritiklon

Jooo tučňáci jsou zpátky a v plné parádě! Bál jsem se že "Tučňáci z Madagaskaru" budou marní a zbyteční ale k mému velkému údivu byl opak pravdou. Bavil jsem se u rodinné komedie, která byla napěchovaná humorem a měla i pár dobrých nápadů. Bezva odpočinkovej animák co zajisté neurazí. Tedy pokud máte smysl pro humor a nevadí Vám občas nenáročné rozptýlení. 4* za 77% ()

Marys

Pomerne zbytočný spin-off. Neurazí, no na druhú stranu, bolo ho skutočne treba? Čistý marketingový ťah, aby deti vytiahli z rodičov peniaze na merchandise zabalený v dosť primitívnom šate. Sem-tam sa človek zabaví, no Madagaskaru to veru nesiaha ani po päty. Ani Benedict to nevytrhol. ()

Terezinka198

Ale jo, po druhém shlédnutí přidávám 1* navíc. Bavila jsem se. Kowalski opět válel, Skipper zachraňoval situaci, obsah Ricova žaludku mě bavil, no a Vojínova roztomilost u mě vyhrála. Hezky strávená hodina a půl. ()

Gore

Film je zacílen zejména na dětské diváky a vtípky určené dospělým vyznívají dost naprázdno. Na druhou stranu pro příznivce Madagaskaru je potěšující, že se film veze na podobné vlně, takže je tolik nezklame. Celé je to přiliš zrychlené jakoby na speedu, zkratkovité a brzy člověk zapomene o čem to vlastně bylo. ()

Hepy13

Hodně ujetá špionážní jednohubka. Pro děti to bude asi dost zbrklé... (hláška-bum-prásk-bum-hláška). U dospělích bych si tipl že to bude chutnat tak 50/50. Výhodu budou mít ti, co se dívají se svými dětmi. Salutující tučňák mi okamžitě připomene naší slavnou 68. ()

El-Barto

Vím, že to je animáč pro haranty, ale ze všech lidí v sále jsem se smál nejvíc zrovna já. Tempo je doslova zběsilý, zápletka a záporák takový klasický, ale v rámci animáku o špionážních tučňácích se tohle fakt nemusí řešit. Nejelitnější skvadra tučňáků mě bavila víc než Lego příběh a všechny Madagaskary dohromady. Vidím to na slabší čtyři, protože si myslím, že tam je ještě hodně potenciálu. ()

Vrata88

Tenhle animák se nám vlastně snaží sdělit, že když se narodíte jako malé a roztomilé stvoření tak v životě vždycky dosáhnete svého, budete oblíbení a všude budete upřednostňováni. Když se ale narodíte jako slizká několikachapadlá chobotnice tak budete odstrkováni a i když se s tim pokusíte něco udělat tak se vám to stejně nepovede a nakonec skončíte ještě hůř - to asi neni uplně dobré téma filmu, zaměřeného na dětské publikum. Ale abych jen nekritizoval - tučňáci v kšandách s harmonikou - tomu jsem se dlouho smál. ()

BeranSon

Od začátku jsem měl strach, že se film zvrhne jako poslední díl - Madagaskar 3 do nesmyslné akce a že mě zkrátka nic nezaujme. Je pravda, že kultovní animáč posledních let to není, ale na perfektní oddechnutí po náročném týdnu postačí. Stopáž je ideální, hodina a půl je tak akorát dostačující. Pravdou je, že je děj i pro děti neskutečně nanicovatý a chabý plus záporák je jedno velké klišé, ale to oko malého dítěte nevidí. I když mi je tolik, kolik mi je, tak se musím přiznat že některé vtípky jsou prostě vydařené a tu lehkou perverznost si tvůrci prostě nemohli odpustit =D ,, Fakt jsme se s ním nepářili!" - 7/10 - ()

char_t

Ještě slabší 4* než u Madagascaru trojky, ale rozhodně lepší než slabý druhý díl. Tučňáci v pohodě film utáhnou sami, dokonce i bez otravného Jelimána, který jim tak kazí jejich sólový seriál... Překvapilo mě, že se smála hlavně starší polovina diváků, zatímco dětské osazenstvo se zmateně ptalo rodičů nebo rovnou brečelo... Dospělejší hlášky bych v takovém filmu nečekal. Ale vizuální gagy to bohatě napravily, tak snad nakonec byli spokojeni všichni. 75% ()

aslavey

Tyhle animáky bych přirovnal k Malýmu Princovi (jo, možná je to odvážný, ale příjde mi to tak). Dítě vidí a veme si z filmu něco úplně jinýho, než dospělý. Děti mají barvičky a uostomiuoučký tušnášty a Vojína a lítací křupky, který lítaj skoro až do huby, takže můžou v kině vesele plácat rukama před sebou a možná nějaký to jednoduchý ponaučení, co jim hodnej papínek po skončení filmu řekne. Dospělí si užívají vtip, animaci, možná i tu psychologii a hlášky si opakují vlastně častěji, než ty děti. A baví se fakt celá rodina. Nová parta superšpijónů byla fakt sympatická a příjemná, stará parta pingvínů taky... Nemám moc co dodat. ()

Ydrosten

Asi jsem čekal film o jejich dětství a postupném dospívání až do doby než se dostaly do ZOO. Takže mě docela zarazilo že se vyklubal Vojín a najednou skok o x let a pokračujeme tam kde končil Madagaskar 3. Jednotka Severáků, byla už moc ujetě dětská ( ano film je pro děti , ale je to škoda ) a Octavius, mě jako padouch vůbec nezaujal. Celý konec - zmutovaní tučňáci & uzdravení tučňáci - bylo podle mě dost špatně provedené. Příliš dětské, příliš komických věcí ( přesrandováno ) Dělat srandu za každou cenu, je možná dobré pro TV produkci ale do kina to asi nepatří. Za mě se to moc nevyvedlo. ()