Once Upon a Time in Wonderland

• USA Once Upon a Time in Wonderland
Fantasy / Dobrodružný / Drama / Mysteriózní / Romantický
Kanada / USA, (2013–2014), 9 h 6 min (Minutáž: 41–43 min)

Předloha:

Lewis Carroll (kniha)

Hudba:

Mark Isham

Sophie Lowe, Michael Socha, Peter Gadiot, Emma Catherine Rigby, Naveen Andrews, John Lithgow, Whoopi Goldberg, Peta Sergeant, Ben Cotton, Iggy Pop (více)

Epizody(13)

Ve Viktoriánské Anglii, mladá a krásná Alenka (Sophie Lowe) vypráví příběh o neznámé nové zemi, která existuje na druhé straně králičí nory. Neviditelná kočka, housenka kouřící vodní dýmku a mluvící hrací karty, to je jen výběr fantastických postav, které tam potkala během neuvěřitelného dobrodružství. Doktoři mají Alenku za duševně chorou a tak ji nabízejí lék, který jí pomůže zapomenout. Alenka přijímá, hlavně díky ztrátě své lásky Cyruse (Peter Gadiot), pohledného a tajemného džina. Ale hluboko uvnitř Alenka ví, že ten svět existuje. Do nemocnice v pravý čas ji přišel zachránit cynický Králový spodek (Michael Socha) s bílým králíkem (John Lithgow). Společně odcházejí králičí norou do Říše divů, kde je všechno možné. (Mary33)

TONYNKO

Zo začiatku slabší odvar mojho oblúbeného seriálu. Neponúka nič nové postavy nejak extra zaujímave niesu ( až na "Kluka" a královnu ). Ale čo vo volnom čase je to príjemná oddychovka. Potom od 7.epizody na to tvorcovia poriadne šliapli. Postavy začali byť zaujímavé, atmosféra sa dala krájať a od 10.epizody už kvalita bola tam kde je kvalita originálu. Nemám čo vytknúť. Dal by som 4 hviezdičky ale ked tu vidím takéto hrozné hodnotenia dám 5. A 9/10. ()

Minoka

Pro těch pár posledních dílů, když už Alenka měla svého Cyruse a řešilo se něco jiného, tak si to ty čtyři hvězdy zaslouží. Super, že děj byl dokončen :-) ()

Rathe

Začátek mě nalákal na to, abych tomu dal nějakou šanci. Asi v polovině série mě seriál začal strašně unavovat, ale chtěl jsem to dokoukat. Ke konci se to zase docela zlepšilo. Moc mě potěšila role Willa Scarleta, protože jako herec mě zaujal už v původním OUAT. Jak je známo, tak s efekty se tvůrci moc nevytáhli no. Je to takovej střed a musím říct, že jsem docela rád, že už je konec. ()