Nastala chyba při přehrávání videa.
 • venalce
  ****

  Tenhle seriál působí v letošní nabídce jako popelka, ale já mám pohádky ráda. Od druhému dílu jsem začala fandit Alice a Cyrusovi, stejně tak jako Srdcovému klukovi a Anastazii. Je to pohádkové ve všech ohledech, líbí se mi fantazie tvůrců i to, jak mají vystavěný příběh. Mělo by jít o uzavřené story, tak jen doufejme, že seriál nezruší dřív, než odvysílají všechny epizody. Bylo by smutné nedočkat se toho pravého pohádkového konce.(9.11.2013)

 • Mr.Ripley
  **

  Pilot: Hodnotím především úvodní dvě epizody zhlédnuté v těsném závěsu za sebou. Na hony vzdálený feeling OUAT dotýkající se seriálu spíš jen místy. Předvídatelné, do oka bijící plastičnost a lacinost, ale především naprosto příšerně obsazené. Za zmíňku snad stojí akorát Cyrus nebo Králový spodek. Porno královna, odporně přehrávající "ztracený" Naveen, špatně nadabovaný Bilý Králík či (ne)charismatická (ne)herečka Sophie v hlavní roli... s negativy bych mohl pokračovat do nekončena. Nicméně několik pozitiv se opravdu najde. Především hudební složka a milý (leč poněkud zbytečný) crossover s OUAT. Prozatím neuvěřitelně rozpačité, nicméně potenciál a naděje tu stále je. Bohužel na prodloužení to nevidím. Spíš bych se obával, abychom se dočkali uzavřenosti děje. 50% ____ Po více epizodách házím flintu do žita a přeju tomuhle nedonošenému spratkovi brzký konec!(19.10.2013)

 • Laerry
  ****

  Chudší odnož OuaT, která citelně postrádá Kloboučníka, ale k dobru jí je uzavřený a ucelený příběh roztažených do stravitelných 13 epizod. Jako samostatný seriál by Wonderland těžko ustál, ale jako spin-off je dobrým rozšířeným kouzelného světa, který naskytl několik zajímavých postav a událostí. Škoda jen, že seriál nevyužil více crossoverových příhod, protože díl s Corou patří mezi ty nejlepší. Když už nic jiného, Wonderland zplodil další hlavní postavu (Willa), který se (nejspíše) nástálo přestěhuje do Storybrooku ve čtvrté sérii.(21.4.2014)

 • MoiJe
  **

  Pilot: veľmi slabé 2*. Námet to nie je zlý a na papieri scenár určite vyzeral dobre, ale jednoducho absolútne nefunguje. Keď budete napínať sluch, začujete všetky príkazy "postaviť na značku!", "ruky k telu!", "tváriť sa nadšene!", "a teraz si zlá, no ukáž aká si zlá, vŕŕ vŕŕ!". Aspoňže meno Alice s britským prízvukom znie pekne, užijete si ho dosýta.(12.10.2013)

 • ..Lucas..
  ****

  Ze začátku bych neřekl, že se mi to bude až tak moc líbit, ale po třinácti dílech jsem chtěl víc. Bavilo mě to snad i víc než původní seriál a to především kvůli skvělým postavám Willovi a Anastasii a především kvůli jejich představitelům, Michaelovi Sochovi a Emmě Rigby, na které si i dál budu dávat pozor. A hlavně jsem rád, že Will míří i do mateřského seriálu, tak snad se objeví i Anastasia. Jak se seriál blíží k finále, tím je lepší, především 11. díl byl skvělý. Škoda, že druhé řady se už nedočkáme, teď jen doufat, že se třeba i Alice někdy objeví v OAUT.(21.4.2014)

 • - Díky malému rozpočtu se tvůrci s efekty moc nepárali a tak dochází k mnoha zábavným chybám při použití zeleného plátna. Alenka (Sophie Lowe) často nosívá téměř neviditelné boty či dokonce levituje. To samé se jí děje s obličejem a vlasy. (Peccoskaify)

 • - Seriál je silně inspirovýn legendární počítačovou hrou "Alice Madness Returns". (marketagarai)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace