poster

Once Upon a Time in Wonderland (TV seriál)

Fantasy / Dobrodružný / Drama / Mysteriózní / Romantický

Kanada / USA, 2013, 13x45 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ..Lucas..
  ****

  Ze začátku bych neřekl, že se mi to bude až tak moc líbit, ale po třinácti dílech jsem chtěl víc. Bavilo mě to snad i víc než původní seriál a to především kvůli skvělým postavám Willovi a Anastasii a především kvůli jejich představitelům, Michaelovi Sochovi a Emmě Rigby, na které si i dál budu dávat pozor. A hlavně jsem rád, že Will míří i do mateřského seriálu, tak snad se objeví i Anastasia. Jak se seriál blíží k finále, tím je lepší, především 11. díl byl skvělý. Škoda, že druhé řady se už nedočkáme, teď jen doufat, že se třeba i Alice někdy objeví v OAUT.(21.4.2014)

 • Vxxx
  ****

  Já jsem nadšená. Laciné triky mi nevadí, protože to je záměrné! Je to přesně to, co byste od pohádky očekávali. Srdcový spodek je super. Říkala jsem si, že ten jeho přízvuk znám, tak jsem si vygooglila herce. Michael Socha je brácha Lauren Socha, Kelly z Misfits :D Tam je ten přízvuk jasnej :D V seriálu mi lehce vadí Srdcová královna. Emma Rigby je otřesná herečka...///EDIT 9.4. 2014 - Po skončení seriálu musím říct - SUPER! Stále platí to samé. Kouzelné, magické, milé a hezké. A i když se seriál už nevrátí po 1. sérii a i když se nestane jedním z mých TOP, jsem ráda že jsem to viděla :) Alespoň to ukončili a i to bylo pohádkové. Teď počkat na Willa v OUtT :)(13.10.2013)

 • novoten
  ****

  Pohádek, magie a sil pravé lásky nebude nikdy dost, takže není divu, že se tvůrčí dvojka Horowitz-Kitsis rozhodla blíže prozkoumat dosud jen letmo načrtnutou Říši divů. Sice bez Kloboučníka, ale s pořádnou porcí nových a zcela úžasných hlavních charakterů. Očekávaným diváckým favoritem je upřímný Kluk se srdcem na (ne tak úplně) pravém místě Will a v mém případě i zlotřilý Jafar. Způsob, jakým si Ztracený veterán Naveen Andrews vychutnává každé jeho pozvednuté obočí, o těch skutečně hanebných činech ani nemluvě, je neodolatelný a na každou jeho zlovolně pronesenou repliku se bohatě vyplatí si počkat. Když si pak uvědomím, jak mi k srdci přirostl i specifický herecký projev mrkací panenky Emmy Rigby, musím s mírnými rozpaky přiznat, že tou nejméně zajímavou ústřední postavou zůstává sama zamilovaná Alenka. Ne snad že by svými rozhodnutími iritovala či brzdila děj, ale Anastasia nebo Cyrus dokázali upoutat daleko lépe. Hlavní ale je, jak samozřejmě do sebe i přes nejrůznější průvodní zádrhely (proměnlivá kvalita triků nebo stejně jako v původním seriálu často měněná pravidla "hry") dokážou linky příjemně zapadnout a ve druhé polovině dokonce prvotřídně napínat i dojímat. Jedna série ve Wonderlandu je možná tak akorát, aby díky nezadržitelnému spádu závěrečných epizod zůstaly dojmy výrazně pozitivní, ale právě proto mi svět džinů, létajících koberců nebo uspěchaných králíků chybí už teď.(5.9.2014)

 • jh666
  ****

  Musím uznat, že jsem se tady s hodnocením unáhlil. Stojím si zatím, že první dva díly byly strašlivé a nad vodou je držel jen Will. Právě proto, když jsem se dozvěděl, že má být ve čtvrté řadě Once Upon a Time (teď nechápu jak, pokud se Wonderland neodehrává v budoucnosti Storybrooku), rozhodl jsem se seriál dokoukat a nelituji toho. Příběh se rozjel, všechny postavy začaly být něčí zajímavé, i Alenka, takže jsem to za 14 dní v pohodě sjel. Spoiler: To, že se z Anastázie stane Bílá královna jsem sice tušil už asi od sedmého dílu, ale jinak mě to bavilo a Will s královnou byli skvělí. 70%(13.10.2013)

 • venalce
  ****

  Tenhle seriál působí v letošní nabídce jako popelka, ale já mám pohádky ráda. Od druhému dílu jsem začala fandit Alice a Cyrusovi, stejně tak jako Srdcovému klukovi a Anastazii. Je to pohádkové ve všech ohledech, líbí se mi fantazie tvůrců i to, jak mají vystavěný příběh. Mělo by jít o uzavřené story, tak jen doufejme, že seriál nezruší dřív, než odvysílají všechny epizody. Bylo by smutné nedočkat se toho pravého pohádkového konce.(9.11.2013)

 • - Seriál je silně inspirovýn legendární počítačovou hrou "Alice Madness Returns". (marketagarai)

 • - Díky malému rozpočtu se tvůrci s efekty moc nepárali a tak dochází k mnoha zábavným chybám při použití zeleného plátna. Alenka (Sophie Lowe) často nosívá téměř neviditelné boty či dokonce levituje. To samé se jí děje s obličejem a vlasy. (Peccoskaify)