Tenhle seriál působí v letošní nabídce jako popelka, ale já mám pohádky ráda. Od druhému dílu jsem začala fandit Alice a Cyrusovi, stejně tak jako Srdcovému klukovi a Anastazii. Je to pohádkové ve všech ohledech, líbí se mi fantazie tvůrců i to, jak mají vystavěný příběh. Mělo by jít o uzavřené story, tak jen doufejme, že seriál nezruší dřív, než odvysílají všechny epizody. Bylo by smutné nedočkat se toho pravého pohádkového konce.(9.11.2013)

• Mr.Ripley

Pilot: Hodnotím především úvodní dvě epizody zhlédnuté v těsném závěsu za sebou. Na hony vzdálený feeling OUAT dotýkající se seriálu spíš jen místy. Předvídatelné, do oka bijící plastičnost a lacinost, ale především naprosto příšerně obsazené. Za zmíňku snad stojí akorát Cyrus nebo Králový spodek. Porno královna, odporně přehrávající "ztracený" Naveen, špatně nadabovaný Bilý Králík či (ne)charismatická (ne)herečka Sophie v hlavní roli... s negativy bych mohl pokračovat do nekončena. Nicméně několik pozitiv se opravdu najde. Především hudební složka a milý (leč poněkud zbytečný) crossover s OUAT. Prozatím neuvěřitelně rozpačité, nicméně potenciál a naděje tu stále je. Bohužel na prodloužení to nevidím. Spíš bych se obával, abychom se dočkali uzavřenosti děje. 50% ____ Po více epizodách házím flintu do žita a přeju tomuhle nedonošenému spratkovi brzký konec!(19.10.2013)

Chudší odnož OuaT, která citelně postrádá Kloboučníka, ale k dobru jí je uzavřený a ucelený příběh roztažených do stravitelných 13 epizod. Jako samostatný seriál by Wonderland těžko ustál, ale jako spin-off je dobrým rozšířeným kouzelného světa, který naskytl několik zajímavých postav a událostí. Škoda jen, že seriál nevyužil více crossoverových příhod, protože díl s Corou patří mezi ty nejlepší. Když už nic jiného, Wonderland zplodil další hlavní postavu (Willa), který se (nejspíše) nástálo přestěhuje do Storybrooku ve čtvrté sérii.(21.4.2014)

• MoiJe

Pilot: veľmi slabé 2*. Námet to nie je zlý a na papieri scenár určite vyzeral dobre, ale jednoducho absolútne nefunguje. Keď budete napínať sluch, začujete všetky príkazy "postaviť na značku!", "ruky k telu!", "tváriť sa nadšene!", "a teraz si zlá, no ukáž aká si zlá, vŕŕ vŕŕ!". Aspoňže meno Alice s britským prízvukom znie pekne, užijete si ho dosýta.(12.10.2013)

Ze začátku bych neřekl, že se mi to bude až tak moc líbit, ale po třinácti dílech jsem chtěl víc. Bavilo mě to snad i víc než původní seriál a to především kvůli skvělým postavám Willovi a Anastasii a především kvůli jejich představitelům, Michaelovi Sochovi a Emmě Rigby, na které si i dál budu dávat pozor. A hlavně jsem rád, že Will míří i do mateřského seriálu, tak snad se objeví i Anastasia. Jak se seriál blíží k finále, tím je lepší, především 11. díl byl skvělý. Škoda, že druhé řady se už nedočkáme, teď jen doufat, že se třeba i Alice někdy objeví v OAUT.(21.4.2014)

• - Díky malému rozpočtu se tvůrci s efekty moc nepárali a tak dochází k mnoha zábavným chybám při použití zeleného plátna. Alenka (Sophie Lowe) často nosívá téměř neviditelné boty či dokonce levituje. To samé se jí děje s obličejem a vlasy. (Peccoskaify)

• - Seriál je silně inspirovýn legendární počítačovou hrou "Alice Madness Returns". (marketagarai)