Mega Shark vs. Mecha Shark

• USA Mega Shark vs. Mecha Shark

Remorkér táhnoucí za sebou obrovskou ledovou kru vplul do přístavu v egyptské Alexandrii, ale kra se náhle rozlomí a ze spánku probudí děsivou kreaturu. Megažralok se okamžitě pustí do práce a začne tyranizovat plavidla v širokém okolí. Některé země kvůli němu uzavřou své přístavy a zakáží rybolov, což negativně ovlivní světovou ekonomiku. Spojené národy jednají o vyvinutí zbraně, schopné žraloka zničit. Je zkonstruován prototyp obrovské ponorky ve tvaru žraloka, kterou spustí na vodu v Pearl Harbor. Megažralok je lokalizován a po neúspěšných soubojích dojde až na pobřeží Sydney k poslední bitvě, která rozhodne nejen o osudu města, ale i celého lidstva, protože žraločí ponorky jsou posledními prostředky, které mohou  Megažraloka zastavit. (TV Barrandov)

xaver odpad!

Vždy jsem si myslel, že větší ptákovinu už nemohu vidět, ale někteří režiséři překvapí a natočí něco tak stupidního, že to překoná všechny dosavadní ptákoviny. Mega žralok, byť sebevětší, zde měl mít cca 60 m, a potopí jednu z nejmodernějších letadlových lodí, která měří na délku cca 350 m a má výtlak kolem 80 000 tůn. To si den primitivní režisér neuměl vymyslet něco přijatelnějšího. Tomu přece nemůže uvěřit ani ten největší ubožák s IQ šimpanza. Další komentář je již zbytečný. I hodnocení odpad je zde vyznamenáním. ()

Mitin odpad!

Ve filmu vidíme spoustu disciplín -> Odpal ploutví baseballovým stylem na cíl ( Sfinga ) , Skok na letadlovou loď flopem , Odpalování torpéd na cíl, Hlavičkování žraloků na Operu v Sidney a další! dobrá komedie..! ()

bobstock odpad!

Asyláci stále překvapují jaké kašoidní variace se dají vymyslet na téma žralok. Já vím, že si za to můžu sám ono mě to nějakým způsobem úchyla láká to vidět. Mechažralok na pásech a megalodon, který dokáže vyskočit z vody do 10 000 metrů a skoro sejmout dopravní letadlo.uuufffff 10% ()

zdeny99

Hned na úvod se vyrojí Megalodon v alexandrijském přístavu a odrazí jednu loď až daleko do pouště k pyramidám, která usekne Sfinze hlavu. Dále ještě zvládne zpracovávat střely jako kopačák a odrážet je zpátky na bitevní ponorky či lodě. Sežeře celou loď jedním chramstnutím. Umí vyskočit na operu v Sydney a dokonce vyskočí až k letícímu boeingu v tisících metrech nad mořem. A ten kovovej ještě k tomu se umí projíždět na souši po městech. Je to ujeté stejně jako Žraločí tornádo, jen o něco málo akční. O to jsou tu hezčí ženský, Elisabeth Röhm v hlavní roli a Deborah Gibson ve vedlejší. [240. hodnocení, 34. komentář, 17%, 179. nejhorší film] ()

Rathalos

Ako som cakal,tak to aj dopadlo s tymto filmom,vsetko v nom bolo slabucke,vykony hercov,namet,triky,jedine co sa mi pacilo bola blondava herecka Elisabeth Rohm,takze jednu hviezdicku za nu a druhu za aku taku snahu...:-) ()

Ihuj

Megažralok mi nepřipadá blbější než ostatní katastrofické filmy. Je ale poměrně nudný, málo akce, spousta kecání. Pořád ale není tak nudný, jako třeba nová Godzilla. ()

palmrus

Něčemu v čem hraje můj oblíbený džafa Teal´c nemůžu dát hůře než 3*. Film bohatý na nečekané zvraty a výživnou zápletku mě navíc překvapil i realistickými efekty..... BAZINGA!!! ale sranda to byla. ()

Sykon

Mé seznámení s touto sérií dopadlo lépe než jsem čekal. Tento film je totiž tak špatný, až mě to vlastně rozesmávalo, a některé scény rozhodně utkví v paměti... Kdyby se ten film sám o sobě nebral tak vážně, a ty humorné scény tak nebyly vlastně nechtěným vedlejším efektem, klidně bych tomuto béčku dal i vyšší hodnocení. Že by mě ale nalákal na ostatní díly série, to ani ne. ()

Godhaj

,,It’s the characteristics of the Mega. That’s all I can say.“ Původně jsem myslel, že Mecha žralok má lidem pomáhat, nakonec se ale ukázal jako největší zkáza. Herci jsou tradičně prkenní a moc jim to nejde. Tielkovi někdo sundal jeho zlaté tetování a stal se ekologickým aktivistou. Kamera a střih jako obvykle u Asylumu nejsou z nejlepších. V tomto filmu však musím pochválit některé koukatelné záběry, hlavně na přírodu. Také je zde vidět snaha tvůrců napodobit některými scénami Bayovskou kameru, tady se to však nedaří, nemá to správné tempo a říz. Sumárně vzato jsem se nijak dobře nepobavil, většinu stopáže vyplňují nudné konverzace mezi herci a žraločí akce je málo. A obrovská ledová kra v Alexandrii, to bylo něco, co bych nikdy nevymyslel! ()

beso74

Buď sa na mne prejavujú prvé príznaky blížiacej sa demencie alebo začínam prichádzať na chuť spoločnosti Asylum. Kychať na nedopečené triky, pripečene prehrávajúcich hercov a prepálené scény, ich produkcia je hotovým svätým grálom nevšedných nápadov. Kde inde sa dá vidieť scéna, ako hnusný digitálny žralok vymrští loď z prístavu v Alexandrii a tá sa na najbližších takmer 200 kilometrov zmení na neriadenú strelu, aby v následujúcom okamihu sťala hlavu sfinge. Alebo odpálkovanie torpéda žralokom a zničenie jednej z lodí amerického námorníctva. Ale dajme si ruku na srdce, kto pri názve, ktorý obsahuje slovíčko VERSUS a navyše 2x SHARK očakáva intelektuálne hody? V príbehu, kde ľudia bojujú s megalodonom, ktorý nechce skapať tým najsprostejším spôsobom po vzoru Pacific Rim? Veľké škoda, že tie nápady preblesnú len sem tam, mohol to byť úlet na úrovni Sharkonada. ()

elanista1

Bože moj, to je čistá pakáreň toten film, trapošina na en-tú, ktora sa da v pohode pozerat len pod narkotikami. Berie sa to brutalne vazne, a svojou bečkovostou to rozosmeje nanajvys dvakrat...dvaja zraloci vo vzduchu ohrozuju lietadlo, no. Na Sharknado sa to teda vobec netaha. Nastastie aspon hlavna slečna je pozeratelna. Neviem sa dockat kedy to TV Barandov zaradi do svojho lakaveho programu. Pozriem si znova 1/10. ()

Víteček odpad!

Oproti mnoha jiným podobným, které mají alespoň ten úžasný WTF moment je tohle z 90% absolutní nuda a podobných chvil je jen minimum. Navíc je to standardně špatné, s hroznými efekty a podivnými hereckými výkony. A Mega Shark je tam spíš jen tak do počtu a když zrovna neskáče po letadlech, tak s ním není vůbec sranda. ()

sharka.68

za tohle jim někdo dal peníze??? 1 hvězda za Nera.... potřebovala jsem něco takhle jednoduchýho,abych si vyhodila z hlavy audit.... ()

Chaloupek

Tohle je top! Zavidim tvurcum ten snadny pristup ke vsem moznym druhum drog. Fantazie. Jak ti zraloci vyskocili z vody a malem ve vzdusnem souboji trefili letadlo, ktere letelo nad mraky. Navic skvele predstaveni nehercu, kterym tentokrat kraluje Tielk z Hvezdne brany. Navic velmi prijemna stopaz. Parada! ()

BaseDallas

Človek až nechápe, ako môžu prichádzať so stále stupídnejšími nápadmi a predsa fungujú ďalej. Nechápem potom prečo neporiešia lepšie efekty, zbytok filmu nevyzerá až tak lacno, je vcelku "výpravný"...Alebo to robia naschvál? Snáď, ale potom prečo sa to hrá na vážny film? Trademark? Netuším, ale Asylum raz vstúpi do histórie, podobne ako Ed Wood :) ()