"Nemůžeš spasit svět tím, že lidi pozabíjíš." En Sabah Nur to viděl odlišně a mně byl sympatický tím, jak v poklidu odzbrojil jaderné mocnosti. Jinak jsem v tom ovšem viděl spíše historku o tom, kterak profesor Xavier ke své pleši přišel a toho, co mě bavilo, bylo vzhledem k neskromné stopáži poměrně málo. Nicméně Quicksilverovo uklízení studentů před výbuchem bylo vynikající, Wolverinovo vystrčení drápků mě taky pobavilo a navíc jsem se naučil rozřezávat zahozené auto za letu. Prostě mě to přiměřeně bavilo, ale asi bych raději viděl něco originálnějšího než x-tý díl jedné z mnoha stále ještě vydělávajících sérií.(3.3.2017)

• Morien

Tak to byl solidní exemplář typu "jak pejsek s kočičkou vařili dort". Zklamaná jsem zejména z toho, že postavy v tomhle remixu už nic neznamenají a jejich city nejsou pravé. Kdyby byly, odpustila bych jim cokoliv. (Ve stejném smyslu, jako jsem odpustila První třídě). Nicméně doufám, že budou pokračovat v nastolené časové posloupnosti, protože nutně potřebuju vidět film, kde Fassbender s mulletem na hlavě zkouší zničit svět, dokud mu zase někdo nevysvětlí, že se to nedělá.(18.5.2016)

• Tosim

Neztratil se v Hollywoodu scénář k Mumii IV? Pokud se sbíhaly jednotlivé dějové linie a postavy, šlo to, Fassbinder a McAvoy se neomrzí, ale když začal onen velký, dlouhý, nudný a megalomanský boj s Apokalypsou, vážně jsem bojoval se spánkem. Bryane, kde je originalita Supermana, který se vrací a Valkýry?? 50%.(19.9.2016)

• xxmartinxx

V mojí hlavě jsem si vybudoval scénář, ve kterém byla Budoucí minulost nesoudržný mišmaš proto, aby mohl Singer vynulovat všechny ty dějové linie a zdvojené postavy a nabídnout v Apokalypse pořádnou podívanou. A trailery se mně líbily. Bohužel jsem se šeredně pletl a tvůrci jen opakují ty samé chyby a tu samou nijakost, nedefinovanost, nedostatečné interakce postav, tezovitost. Nevyrovnané efekty a hrdinů tolik, že by to přišlo přeplácané i lidem v DC. Pro mě nepochopitelné selhání vzhledem k tomu, že Singer by měl být velmi dobrý režisér. Proč ale najednou točí, jako by netušil, jak zařídit, aby jedna scéna navazoval na druhou? Nerozumím tomu. Jeho Supermana budu vždycky obhajovat, ale u Apokalypse se při dnešní komiksové konkurenci není o čem bavit. 2 a 1/2(18.5.2016)

Nikdy jsem se neopovažoval dráždit tu masu X-menovského universa, je evidentní, že stvořitel Bryan Singer má tuhle látku hodně rád, pro mě ovšem krevní skupinu asi nikdy úplně představovat nebude. Užil jsem si rezignovaného a na vše naštvaného Logana, který nabídl nevyleštěný vizuál a nepřipitomělou destrukční jízdu, tady jsme ovšem zas a znovu použili kopírák v nezajímavém balení, které sice strhne náctileté oko a ucho, ale v podstatě nemá co nabídnout. Silné charaktery jsou pryč, přístup k postavám je mělký, mnohé (omladina s novými ksichty) vůbec nezaujmou, záporák zrovna tak, Magnetovo tápání nemá potřebné grády, ač je Michael Fassbender znovu skvělý. Aspoň Jennifer Lawrence je pořád sexy. Což se nedá říct o bezduché digitální destrukci. Za mě únava materiálu.(4.4.2018)