Vinyl

• USA Vinyl
Drama / Hudební
USA, 2016, 10 h 17 min (Minutáž: 52–113 min)

Bobby Cannavale, Olivia Wilde, Ray Romano, Ato Essandoh, Max Casella, P.J. Byrne, J.C. MacKenzie, Birgitte Hjort Sørensen, Juno Temple, Jack Quaid (více)

Epizody(10)

Nový seriál od Martina Scorseseho, Micka Jaggera a Terence Wintera je zasazený do New Yorku sedmdesátých let minulého století. Velkolepou jízdu napříč hudební branží, jež byla v době nástupu punku, diska a hip-hopu prosáklá drogami a sexem, sledujeme očima šéfa hudebního vydavatelství Richieho Finestry (Bobby Cannavale). Ten se ze všech sil snaží zachránit svou nahrávací společnost i vlastní duši, aniž by musel jít přes mrtvoly. (HBO Europe)

Recenze uživatele silvusaak k tomuto seriálu (1)

Vinyl (2016)

70 v NYC a navic v nahravaci spolecnosti to je pecka sama o sobe a v podani Scorseseho to ani jinak nez na jednicku dopadnout nemohlo, kdyz se k tomu pridal Jagger a Winterje to jak smichat steak s peprem a soli. 1* - vsechno to krasne ladi, prolina se ticho a hudba - ktera je bezkonkurecne namichana, minulost s pritomnosti, chlast a drogy. Vyprava a kostymy je tiptop. Bobbymu ta role neuveritelne sedla, od smuka pres fetaka az po manzela. Olivia mi tam nejak nesedi, nemuzu si pomoct ta devcica ma vytazeny oboci az nekam k ofine a cuci jak cerstve vyorana mys. Juno jsem si nikdy nijak nevsimala az do ted, zari jak kralovna, mladej Jagger - cekala jsem vic. U vsech tech komercnich zaberu si porad nejsu jista jestli to krasne dokreslujou nebo sou tam jenom pro prachy. Jediny co mne trosku vadi je to casovy natahovani v jednotlivych dilech. Co je Scorseseho prednost ve filmu se mu tady muze skarede vymstit, protoze v pilotu nasadil hoodne vysokou latku, ketra se malicko snizila v dalsich dilech, kde tomu chybi akce. Vic rodinnyho drama, skonceni nebo velky boom firmy a vetsi zapletku s policajtama skrz drogy a sebevrazda - dal nevim co by me mohlo cekat a pokud to trosku nezabere na pilu, skonci to u me pravdepodobne utopeny po 2 seriich. Kazdopadne doufam, ze takovyho konce se nedockam a kluci se jeste vytahnou s necim necekanym, kombinace tech tri je primo bozska, jeste jsem nic takovyho nevidela. Fingers crossed. ()

Martin Scorsese nezpomaluje

Martin Scorsese nezpomaluje

28.11.2019

Čerstvě po premiéře epické gangsterky Irčan na Netflixu přichází zpráva, že Martin Scorsese už si vyhlídl další projekt. Kromě krimi Killers of the Flower Moon s DiCapriem a De Nirem teď totiž ještě… (více)