Grimsby

• Velká Británie The Brothers Grimsby (více)
Velká Británie / Austrálie / USA, 2016, 83 min

Petroff

Pár skvělejch, prasáckejch, dost přes čáru, vtipů. K tomu hromada zbytečný akčnosti, navrch hromady cílený trapnosti a jen díky stopáži pod hodinu a půl se nedostaví zoufalá nuda. ()

Jigy

Sachovy filmy jsou stále drsnější. Jsou typické humorem na hranici vkusu a nechutnosti a často tuto hranici překračují. V tomto filmu se mu to povedlo skutečně mockrát a mnohé lidi to mohlo být až neakceptovatelné. Na druhou stranu jsem se bavil skoro od začátku do konce. Kromě úchylných scén, které byly tak moc, že člověk nemohl jinak a musel se smát, je ve filmu mnoho povedených gagů a narážek na dění poslední doby. Ke všemu jeho ztvárnění prostředí anglických hooligans nemohlo být lepší. ()

TheDon

Snuff porn, gore and sodom bringing worldwide. Butchery leaving your cunt flesh rotten. Tak asi takovej pocit z téhle řezničiny mám. Rozsekalo mě to na mikročástice. Neskutečná prdel. Wawawewa Sašo ! 90% P.s.: ta pokojská byla vostrá..... ()

tufr

Jak začít??? asi takhle :DDDDDDDDDD hhhhhhhhhhhhhh dlouho sem se nesmál u filmy až mě vyhrkly slzy. Geniální fekalita prvního kalibru!!! TOP 90% ()

applause

Já moc takové komedie ráda nemám, ale byla to sranda a zasmála jsem se. Nejlepší tady byla snad herecká dvojka Sacha Baron Cohen a Mark Strong. Doporučuji, hlavně těm, kteří mají rádi komedie se Sachou Baronem. ()

BoredSeal

Mám takový pocit, že mi z těch záchvatů smíchu nad ultracynickým nechutným humorem popraskalo pár cév. Tato komedie nastavila laťku hardcore humoru řadou scén opravdu vysoko a sloní soulož, extrakce jedu z housenky a HIV série mě rozplakala. Mark Strong je po tomhle filmu asi nejvíc cool herec na světě. Řemeslná stránka je taky na fekální komedii v pořádku. ()

M.i.k.e

Cohena mám opravdu hodně,jeho styl humoru mi sedí,i když kolikrát jde hodně přes čáru...na Grimsbyho se tedy nešlo netěšit.Bohužel finální dojem je hodně smíšený.Pořád tu jsou naprosto brutální gagy a situace u kterých jsem se zasmál jako už dlouho ne.Na druhou stranu tu ale Cohen pomyslnou čáru "vkusu" (jakkoliv jím pokřiveného) tu překročil natolik,že už jí ani nemohl vidět a některé scény jsou tak opravdu extrém,který už sem ani já jakožto jeho fanoušek,kterýnení zrovna velký cíťa moc nepobral a přišli mi maximálně nechutné a ani trochu vtipné...v tomhle ohledu tedy veliká rozpolcenost.Na jednu stranu bych se nebránil 4 hvězdám (i když slabším),ale ty 3 tu prostě za určité věci budou sedět mnohem víc...70% (PS : opravdu mě překvapilo do k čemu se upsal Mark Strong a že do toho byl ochoten jít) ()

Aljak

Po vynikajúcom Diktátorovi opäť výraznejší prepad dole. Neviem, ale toho fekálneho a sexisticko-úchyylného humoru to bolo bohužiaľ až príliš veľa. Nemám nič proti sarkazmu a ironizácii deju, ale miestami to už bolo naozaj za únosnou mierou. Je mi jasné, že Cohenove filmy sú určené na vyvolávanie pobúrenia, ale niekedy je menej viac. Tu to platilo viacnásobne. Čo sa týka toho konceptu akčnej komédie, proti tomu nemám žiadne väčšie výhrady (hoci akčné filmy moc nemusím). Ale stále v tom bolo to niečo svojské cohenovské, čo nenájdeme nikde inde. Škoda tých fakálnych a úchylných vsuviek. Takto "len" za 3* (t.j. niekde na úrovni Bruna). ()

Martin741

Plany film a plana komedia. Dnes ale uz komedie mozu tocit podpriemerni herci ako Bateman, Sudeikis .... vlastne komedie sa devalvovali. Krasnym prikladom bola Blazniva Dovolena 2015 - smutne dopadla tato seria. K filmu : neskutocna uchylka, uz viem, preco neznasam Baron Kohena : 25 % ()

Figu

Sacha Baron Cohen holt tenkrát věděl, jak se divákovi dostat pod kůži! Humor na bázi stupidity je pro některý ostřílený movie fajnšmekry tou pravou libůstkou a já mám to štěstí, že k nim patřím. Rozhodně s ním ale nevyhledávám filmy, to zase ne. Ovšem dostal se ke mě biják Grimsby, kterej mě párkrát nahodil celkem solidně ksicht do podoby půlměsíce! Stupiditu tentokráte doplňuje i perverzita, která až hraničí s prasáctvím a humusem. No a když se k tomu přidá sem tam nějaká hláška typu "to byl jen ejakulační úkapek" či "dnes jsem vysral celý bílý hovno", tak není co dodat. Navíc scéna se slonama je asi ten největší úlet v historii komediálního filmu! Výborně i Strong a Adkins! Prdel století za 90% ()

Streeper

Občas jsem se upřímně zasmála ale jinak to byla samá nechutnost za nechutností. Sacha Baron Cohen je ale takovými "vtipnými" a nechutnými filmy dost proslulý, takže jsem i nic jiného nečekala, ale vážně se mohli více soustředit na nějakou tu pořádnou dějovou linku než na nespočet těch nechutných scén. ()

joker.george

Asi jsem si film užil více, než by bylo záhodno, ale i kvůli parádní atmosféře v hledišti tomu nešlo odolat. Navíc si film na nic nehraje, nebere si servítky a střílí jednu scénu za druhou, přičemž se kupodivu dokáže až podezřele často trefovat do černého, i když někdy jsem popravdě chtěl odvrátit pohled, ale to bych nesměl mít rád Cohena, aby mi to opravdu vadilo. (Turnov, letní kino) ()

ProNotor

Sasha se to snaží poslat dál a dál, nicméně požadovaný efekt se u mě nedostavil, ale jo na zasmání dobré, měl jsem větší očekávání. ()

bourec

Tak akční sekvence dobrý,stejně jako některý fekální scény.Ale Cohen,ten mě doslova irituje,nevim,ale něco mi na něm nesedí.Ale jo ,tři hvězdice dám,ale nějak moc mě to nevzalo.50%. ()

Nach

Nekorektní humor, množství sexuálního a fekálního humoru a parodie sebe sama. To vše na Grinsbyho sedí. A víte co, byl by to odpad, kdyby to nebylo ve výsledku tak dobře Rkově zpracované a hlavní herci tak skvělí. Tady totiž si to nejen utahuje ze sebe sama, ale i z klišé, které akční žánr má. Výsledkem je mix, který silnější žaludky ocení a slabší čeká návštěva toalety. 70% ()

dubinak

Další velmi nekorektní komedie z Cohenovy dílny prasáren. Tentokrát se zaměřil na parodii britských buranů z předměstí a zapojil i více akce. Nechybí nahota, vulgarismy, drogy, jedna nepopsatelná scéna se slonem, na kterou bych raději zapomněla a samozřejmě všudypřítomné dvojsmysly. Rozhodně to nebylo lepší než Borat nebo Diktátor, ale s přehledem to mělo na Bruna. Víc k tomu nemám co říct, prostě to co byste od Cohena čekali, to dostanete. Jako bonus je tam snad jen ten slon. To se urodí jen v extrémně zvrácené mysli. ()