Grimsby

• Velká Británie The Brothers Grimsby (více)
Velká Británie / Austrálie / USA, 2016, 83 min

Handle

Někdy to bylo tak trapné, až to bylo vtipné a někdy to bylo prostě jednoduše jen trapný... :) Ale jo, spíše jsem se smál, je to rozhodně dobrý snímek na vypnutí mozku (na co také jiného). Přijde mi jen, že to zbytečně tlačí na pilu - jen aby se tomu smál i kde jaký blb. Neříkám ale, že ty pitomé scény (sloni apod.) nefungují, jen to podle mě tentokrát tvůrci obecně už trochu přepískli. ()

RelaxMan

Sacha Baron Cohen se opět předvedl. Jeho nový film " Grimsby " je ještě víc perverzní než " Borat a Bruno " dohromady.. Nic pro slabé žaludky, ale pokud tento fekální humor nikomu nevadí, tak se dobře zasměje. Všem fanouškům tohoto zvrhlíka mohu jenom doporučit. ()

ScarPoul

Veľmi divné.. Na jednu stranu oceňujem niektoré humorné scény - africká slúžka, alebo Donald Trump. Ale inak sa jedná o primitívnu zábavu najhrubšieho zrna. Má to veľa svetlých momentov ale ako celok je to veľmi nekonzistentné - slonie semeno bol pre mňa vrchol primitivizmu. Pretože why not schovať sa slonovi do vagíny, hlavne ak ste dospelý muž s bratom. Leterrier je fušer. Nemá cit pre vypointovanosť a je strašne prízemný. Čo do žánru blbiny ma viacej bavil Zoolander 2. Inak celkom v pohode chémia medzi Cohenom a Strongom, hoci obidvaja majú na omnoho lepšie filmy. Ťažká blbosť a dosť veľký podpriemer. Hoci ako vravím má to aj svoje silné momenty. ()

Lacike

Mam rad Cohenov humor. Tentokrat natocil taku blaznivu akcnu spionsku komediu u ktorej sa najviac divim tomu, kto to reziroval. Vdaka tomu maju prim akcne sceny, ktore su kvalitne prevedene ale miestami prilis zbesilo natocene. Humor hra sekundarnu ulohu aj ked je tu stale dost vtipnych odkazov. Viacere z nich su vydarene. Niekolkokrat som sa rozosmial na plnu hubu ale najdu sa tu aj tradicne zbytocne nechutnosti. Slona si mohli odpustit. Tempo ma film zbesile, takze ani nestihne nudit. Cohen a Strong su skvela dvojka. Hlavne Strong prekvapil, ze je rovnaky uchyl ako Cohen. Bonbonikom pre nas videobeckarov je ucast ukrajinskeho Bena Afflecka alias Scotta Adkinsa. Ta jedna bitka je v ramci moznosti solidna a havne zabavna. Celkovo to je jedna z tych lepsich Cohenoviek aj ked sa uz zacina opakovat. 6/10. ()

BrooksW.Here

Naozaj neviem, čo si o tomto filme mám myslieť... V jednej chvíli je to premyslená akčná komédia, na ktorej sa z plných pľúc smejem a v druhej chvíli je to fekálna perverzná bláznovina, na ktorej sa zhodou okolností tiež neuveriteľne zabávam. Chápem, že na tento projekt kývol Sacha Baron Cohen, ale veľmi ma prekvapilo, že si v tomto filme zahral aj Mark Strong (práve jemu patrili tie najnechutnejšie a najuletenejšie scény - kto videl, pochopí 🤣). Pri niektorých vtipoch som naozaj nechápal, aký magor to musel vymyslieť, pretože to, čo som videl bolo naozaj niečo nepochopiteľné a zároveň niečo nepochopiteľne zábavné. Myslím, že som si tento film pozrel v správnom veku, pretože ak by som bol starší, The Brothers of Grimsby by mi už neprišlo ani zďaleka také vtipné, ako teraz. Som si na tristo percent istý, že scénu so slonmi už nikdy z hlavy nedostanem (veľmi slušne povedané). Ak toto vymyslel Sacha Baron Cohen, tak naozaj nechcem vedieť, čo robí vo svojom voľnom čase... Za mňa 7,5/10, odporúčam každému človeku staršiemu ako 15 rokov... "Trust you? Because of you, the head of the World Health Organisation is dead and Harry Potter has AIDS. You managed to do in three seconds what Voldemort failed to do in eight movies." ()

Tommassi3

"Ty jsi za tři minuty stihnul to, co Voldemort nedokázal za osm filmů.." ;) Naprosté a neoddiskutovatelné (Un)Guilty pleasure roku, stejně nechutné a zvrhlé jako nepředstavitelně vtipné, které stojí na řemeslně jistých a inspirativních základech režiséra Louise Letteriera stejně pevně jako Dumbův vercajk při tom sloním bukake.. Přiznám se, že od Diktátora, byť mu Grimsby nesahá ani po pytel, jsem v kině neplakal.. Smíchy !! Až dnes.. ()

BoPo

Vycucnutie jedu z koulí a sloní gangbang definujú štýl humoru, ktorým tentoraz Sacha Baron Cohen rozhodne nepobavil. Vedľa tohto miestami dosť trapného pokusu o humor vyzerá Dostaňte agenta Smarta ako komédia roku. Od odpadu Grimsby zachraňuje fakt, že sa našlo zopár (na jednej ruke spočítateľných) momentov, ktoré vyvolali úškrn a raz tuším aj pobavené zafunenie. ()

MoiJe

Ked si clovek povie, ze ta scena bola hrozne nechutna a konecne je za nami... oni pritlacia este znovu a znovu. ()

Lyli

Fekální humor mi nevadí, ale kdybych byla blázen do análů, tak si asi radši pustím gay porno, ne? Nějak mi uniklo, o co jiného tam šlo....a možná to je ten problém. *Strong je hot kmet. ()

JohnCZ

Špionskej akčňák s Boratem v hlavní roli. Z toho nemohlo vzniknout nic jiného, než totální chujovina. A taky že jo. Na jednu stranu oceňuju dost brutální a ofenzivní humor, kterej v dnešní přecitlivělé době rozhodně není už tolik zvykem, jako kdysi, ale zároveň je to často dost přes čáru a některé nechutnosti ve výsledku působí spíš trapně, než vtipně. Isla Fisher je tu opět naprosto k sežrání, škoda minimálního prostoru. ()

corpsy

Ech, Sasha nepozná hraníc a pokiaľ ide drsný humor, nemá konkurenciu. Ide o zaslúžený komerčný prepadák, pretože toto naozaj nieje film pre každého, dokonca ani nie pre každého fanúšika komédií. Bizarné scény ( sekvencia so slonmi môže byť jedna za všetky ) dokazujú, že Cohen je proste zase v boratovských koľajách. ()

Ajinka126

Všichni víme, že Sacha rád šokuje. Zpočátku jsem si říkala jen "OK, to půjde".. No. Jakmile jsem se dostala ke scéne se slonem, tak jsem se jen zkla maně pousmála. To už tu bylo tolikrát. ()

El Pistolero

Sacha Baron Cohen mě pořád královsky baví, jeho proměny jsou brilantní. Další skvělá vidlácká komedie, ve které navíc překvapivě celkem funguje i těch pár vážnějších momentů (plus akční pasáže jsou top). Sloní scéna byla daleko za hranicemi dobrého vkusu i ve srovnání s Boratem nebo Brunem, ale nevadí, tohle jinde neuvidíte (a ani vidět nechcete 😂). ()

salisbury

Sacha Baron Cohen je znám svou scénáristickou perverzí silně překračující hranici zvrácenosti, která nutí odvrátit zrak či vyvrhnout žaludek skrz ústní dutinu. Není tomu jinak ani u filmu Grimsby, kde je pár scén, u kterých si normálně smýšlející člověk musí přidržovat rukou ústa a zklidňovat žaludeční šťávy. Kdyby těchto scén nebylo, neměl bych žádných výhrad, neb jinak jsem se bavil excelentně. Krom přiblblosti Cohenovi jsem si velmi rád užil přítomnost Marka Stronga, který byl ve své roli naprosto dokonalý. Určitě se rád na film v budoucnu podívám znova, jen ty zmíněné scénky rychlým krokem přeskočím. ()

ConanVJ

Ale jo. Místy jsem se hodně pobavil. Možná nejúchylnější Cohenův film, i když má zdání spíše akčnějšího a vážnějšího ražení, než jeho předchozí počiny. 85% :) ()

hous.enka

Tohle je to, co považuji za úspěšnou parodii na současnou politiku, na akční filmy a na britské filmové hvězdy. Nikdo nezůstal ušetřen, ani Harry Potter. Spousta scén zůstane nesmazatelných, ať už jde o vysávání jedu, dámu v zelených šatech, Harryo Pottera, kluka, jehož matka je Židovka a otec Palestinec, nebo prostě Sacha a jeho alter ego Nobby. Oddychovka, jak má být. ()

mad_ness

Och Ježíšku na krížku to bola ale KOMÉDIA ! Mesiac som ju odkladala, ale ako som si ju vychutnala!!! Ako keď sa celý deň tešíte na jedlo, ktoré si dáte po príchode domov a zistíte, že vám ho nikto nezožral. Fokin' ósm! Chcem sa rozprávať o TEJ scéne, kde sa Saša navliekol do Markových handier, vydal sa do akcie a popritom mu hralo Cigarettes and Alcohol... nikto o tom nebude hovoriť? ŇJIE? Fajn. Len by ma zaujímalo, či to náhodou videl pán Gallagher (moja láska) starší... myslím, že by sa kúšťok pobavil. Vďaka takýmto filmom je život krajší. ()

FFilipCZ

No jako s odřenýma ušima za tři, ale opravdu mě to mrzí. Sice jsem měl od Sachy Barona Cohena čekat oplzlosti a ulítlosti, ale v tomhle snímku mě to vyloženě vadilo a rušilo. Je to škoda, protože těmito trapnými a místy fakt nechutnými scénami (sloni, jed, pokojská) se mi kazil zážitek z jinak opravdu povedené parodie na špionské filmy. ()