Pokud si myslíte, že vstupem do manželství pro Anastasii (Dakota Johnson) a Christiana (Jamie Dornan) končí veškerá legrace a že legendární Červenou mučírnu předělají na dětský pokoj, nemůžete se víc mýlit. Vynalézavost a fantazie novomanželů nezná mezí, zvlášť když je díky Christianově pohádkovému bohatství opravdu nemusí nic limitovat. Ana se však nechce stát manželkou uvězněnou ve zlaté kleci a je rozhodnutá pokračovat v úspěšně rozjeté kariéře knižní redaktorky, což Christian snáší se skřípěním zubů. Rostoucí emancipace jeho ženy se však záhy stane „bezpečnostním rizikem“, protože z minulosti se vynoří bývalý Anin kolega Jack Hyde, který má s oběma nevyřízené účty a pro pomstu je schopen udělat cokoliv. Jenže Anastasia už dávno není ta rozklepaná studentka, jež má napsat rozhovor s miliardářem, ale čím dál sebevědomější paní Greyová, která ví, že i svoboda může mít až padesát odstínů, a o žádný z nich nechce přijít – Jacku Hydeovi a dokonce i manželovi navzdory. (CinemArt)

19Lenka odpad!

Typický příběh ze života. Napětí a akce z tohoto snímku sálá na míle daleko, proto se na hodinu a třičtvrtě rozlučte s dechem. Ten se vám vrátí až při titulkách. ... Po tomhle se jako můžou utlouct všechny ženy světa? AHA. "Ty nechceš děti?" "Chci, ale ne teď. Nejsem připravený se o tebe s někým dělit." Stejně to chudák nevychytal. Jako.. jasně.. bere tohle někdo vážně? │PS: Každý si REDRUM přestavuje jinak. ()

bari68

Znovu krásne navoňaná a nafúknutá bublina, ktorá sa nesmie brať veľmi vážne, pretože to vždy zaváňa prúserom. Na druhú stranu ja v päťdesatich odtieňoch ( či už v jednotke, dvojke alebo prítomnej trojke) nie som príliš kritický, pretože film ma nijako neirituje, plynie a tento razy mal aj celkom slušnú mimozápletku. ..... Ale teraz sa zasa musím vrátiť k svojej prvej vete, resp. keby sme vo filme vystrihali explicitné scény (ktoré naviac tu boli akúsi erotikou bez citu, vzrušenia a energie) dostaneme sa na stopáž poviedky... ()

Gogo333

Tak mám konečně za sebou to slavné vyvrcholení a je to stejná slabota jako předchozí filmy. Člověk by čekal, že se autoři poučí a scénář bude dávat logiku a postavy začnou mít rozhovory s hlavou a patou, ale bohužel. Nehraní některých postav nebo jejich přehrávání je taky už dost otřesné. Výběr písní a jejich umístění mě dost vadilo, uvítal bych tam nějakou jemnější a jednodušší hudbu (piano). Akce a jízda ve sporťáku už hodně přitažená za vlasy. O chlup lepší než předchozí díl, ale stejně žádná slává a ač jde o nejkratší díl, stejně mi přišel nekonečný. Doufám, že si Dakota touto sérii odrovnala kariéru a už ji nebudu muset v ničem vidět. ()

kolemjdouc

u jedničky jsem dost dobře nechápala proč dílko vzniklo hodnotu to nemělo žádnou i když někoho to mohlo rajcovat .Na oba aktéry se dá dívat .Sympaťáci.Ale tušili ti dva že budou ještě dva díly?Někdy je nutno podepsat se smlouvou na jeden film i účast na pokračování.A to měl prosím Dornan ještě sílu si pořídit s civilní manželkou k jednomu stávajícímu potomku ještě další dva :co do součtu teda tři...v průběhu natáčení .Ještě že aspoň v trojce vybrali kvalitní soundtrack jinak by to zazdili úplně.Jinak i knihy E.L.James mají své fanynky.Ale jo, kdo se chce nechat oblbnout je to jen a jen jeho věc.Proti gustu žádný dišputát!Proč nesnít o tom ,že mě Christian má v merku i s bičíkem :-)) P:S: 21.9.2022:Parádní dabingový výkon mladého Brzobohatého.Ten kluk je fakt profík.Umí pracovat s hlasem!Propadák byl šušlavý dabing pro herečku Dakotu Johnson.Text se v tom šepotu ztrácel. ()

Paldiny

Tá nitka čo sa tvári byť dejom je tenká ako pavučinka, nič v nej nemôže prekvapiť, nič z nej sa neodchýli ani o krok. Aj preto oba finálne zvraty vyznejú len aby sa nepovedalo a prečo? Zrejme pre scenár aký sa nevenuje nikomu, čím aj komplicovia i motivácie zloduchov vyznejú do stratena. Erotické scény z rovnakého súdka, sú len prvoplánovo zasadené do diania a ak si z jednotky pamätáte naplácanie bičíkom, z dvojky guľôčky, tak z trojky si neodnesiete zhola nič. Po tejto stránke suchoty, po stránke z kuchyne novomanželov tiež. Dosť tomu pridáva nemožné chovanie oboch zúčastnených, kde sa jeden nedokáže zmieriť s darom, čo si má za pár mesiacov popestovať, tak druhý nepochopiteľne mlčí, keď má nahlas konať. 50 odtieňov prázdnoty touto kapitolou dovŕšilo svoje dielo a mám pocit, že najväčšiu radosť z toho majú herci. ()

PetkaW.

Snad nejslabší z celé trilogie. Nic tu nefungovalo. Erotické scény jsou už tak ohrané, že vás rozpálí asi jako dohořívající uhlík. A i kdyby měly trochu náboje, tak naprosto protichůdná romantická vložka je zabije úplně. Chemie mezi všemi herci je tak mizerná, že i mezi mnou a mojí rybičkou to jiskří snad víc. Rádoby akční a krimi scény jsou spíš pro smích a působí dost kostrbatě. Jediné, co stojí za zmínku, je dobrý soundtrack, který se vyvedl v každém dílu a vypracované tělo Dornana, na které se vcelku dá dívat. Ale jinak jsem ráda, že máme tohle padesáti stupňové šílenství za sebou jak v knižní, tak konečně i filmové podobě. ()

suzanne1997

Tak co říct, první část této trilogie jsem hodnotila jako odpad, ono to taky jako odpad vypadalo a asi nenajdu lepší pojmenování, druhá byla diametrálně odlišná, tedy hlavně v tom smyslu, že už mi to nepřipadalo jako jedna extrémě dlouhá reklama na něco, čeho se divák stejně nedočká. Na dvojku se tedy dalo dívat, i když s výhradami ale řekněte mi, kdo by je nenašel. U trojky už můžu hodnotit objektivně, tedy, dalo se na to dívat, sice tady spousta věcí chyběla, spousta jich přebývala a tvůrci dokázali z docela pěkně napsané knihy, která má jistě velký potenciál a spoustu možností, co natočit, a tím nemyslím jenom scény se sexuání dominancí nebo sexem obecně, udělat něco naprosto odlišného. K tomu, jestli se mi to líbilo nebo ne, se dostanu za chvíli. Film obecně nebyl špatný, musím pochválit to, jak byl natočený, plynul. Musím k tomu však podotknout, že někdo toho bylo moc, jinde málo, třeba svatební cestu dokázali absolvovat za deset minut, ale v Aspenu byli půl hodiny. Dál se mi nelíbilo, že Kate byla věnována moc malá pozornost, stejně tak jako ostatním účastníkům tohoto příběhu. Připadalo mi, že většina se v něm jen tak mihla a nic víc. Právě proto se tento film nikdy nemůže zařadit mezi mé oblíbené. Pokud to tedy shrnu, líbil se mi jako celek divákovi, nikoli však jako film podle knihy, kterou jsem před několika lety četla. A musím napsat, že kniha byla opravdu o hodně lepší než tento filmařský počin. Film nedoporučuju, ten, kdo se na něj bude chtít podívat, se na něj stejně podívá a vytvoří si vlastní názor. ()

filipvrbik odpad!

Jako JE to koukatelné (teoreticky), jako MÁ to i děj (teoreticky) - ale jak si Christian Grey nedokáže odpustit sadistické hrátky, tak já si zase nedokážu odpustit dát tomu odpad....5% ()

mira007

15 minut z 105 minut to je takový béčkový akční, ale jinak bezdějová konverzační věc s trochou erotiky na kterou se tak nějak příjemně kouká - Francouzská riviéra, jachty, drahé hotely, Aspen, Audi - zkrátka život milionářů jak si ho představuje dolních 10 miliónů. K mému pozitivnějšímu hodnocení stačilo, že ke konci zahráli rekapitulaci všech tří dílů Šedi za tónů Love me like you do. To se mi na tom filmu nakonec líbilo nejvíc. ()

cingi.t

Nečakajte od tohto filmu skoro nič a ono vás to aj tak sklame, rovnako ako celá trilógia. V prvej časti bola Dakota roztomilo neschopná a človek by povedal, že to je tou postavou, ale nie. Ona len proste nevie hrať, rovnako ako všetci v tejto "úchvatnej" trilógií. Verím každému, kto mi povie, že knihy sú lepšie, lebo len ťažko by to mohlo byť horšie. 1* ()

Misacek22

Za mě nejlepší díl celé trilogie! Tento film má všechno, co má mít, oproti předchozím dílům tentokrát nechybí ani napětí a humor. Zanechal ve mně hluboké dojmy - ale tohle prostě dokáže ocenit jen žena ;) Za mě 5* a upřímně je mi líto, že už se nedočkám pokračování. ()

Flopik

Film robený hlavne pre ženy.Predošle časti som nevidel, do tejto som bol donútený a nebolo to tak strašné ako sa o tom hovorí.Dakota je krásna, výborné pesničky a priemerný dej.Hrozna tupá akcia aj príbeh.Nič viac nič menej.Čo je veľká škoda opäť to musím povedať keby režisér išiel viac do tej zápletky s ex šéfom bolo by to skvelé.Takto zase piemer kde chýba dačo naviac. ()

Copcorn

Leots žádný Deadpool na Valentýna v kinech.... Tak jsem zašel na Padesátku..... A už nikdy víc. Nuda. Nehorázná nuda. Všechno špatně. I oproti prvnímu dílu je toto zvěrstvo. A ani 14. únor můj dojem nezlepší. ()

Gore

Třetí díl je překvapivě ze všech nejlepší, ale to neznamená, že je to bůhvíjaké dílo, dialogy jsou stejně tupé jak v rakouských telenovelách, romantika a thrillerová složka naivní a hloupá, herectví Dornana příšerné, ale zlepšila se Dakota a erotika, resp. nahota Dakoty, která má šmrnc a poprvé mohu říct, že žánr erotický se částečně na tento díl hodí. ()

tyna97

Návštěva kina po 105 letech opravdu stála za to. Dostala jsem přesně to, co jsem dostat chtěla. Přeslazená erotická romantika, špetka humoru a drama, luxus! ()

kamigava

Svoboda je podle mě asi nejlepší díl trilogie. Od začátku jsem 50 odstínů považoval za erotický román jen pro ženy, ale chtěl jsem to vidět ze zvědavosti a knihu se mi číst nechtělo, i když věřím, že v ní je ta erotika působivější než na plátně, kde to vypadá jen jako porno, ve kterém není moc času na popisování všech detailů a prožitků milenců. Jednička ušla, viděl jsem originální "romantický" film, dvojka mě nalákala, protože měla být temnější, ale bohužel příběh moc dopředu neposunula a zjistili jsme jen něco málo o Greyově minulosti. Od trojky jsem nic neočekával a celkem mě překvapila a ani jsem se nenudil jako v předchozích dílech. Příběh měl lepší zápletku a byl jsem zvědav, jak to s Greyovými dopadne. Musím pochválit soundtrack, který filmu hezky dodával tempo a atmosféru. Úvodní scéna po svatbě, jak si užívají na líbánkách, měla obzvlášť skvělý song a přál jsem jim to. :) Druhým vyvrcholením pro mě byla závěrečná rekapitulace celé trilogie za znění "Love Me Like You Do", ústředního motivu 50 odstínů od Ellie Golding. Nakonec to Christian s Anou celé nějak zvládli. Můžu říct, že mě ten závěr dojal. 60 %. ()

Snake.Charmer

Subjektivně dlouhý jak tejden a i když ve vzduchu tentokrát visí "nebezpečí", tvůrci filmu s ním neumějí příliš pracovat a nějakého opravdového napětí se tak divák nedočká. Jinak klasická přehlídka naleštěného luxusu, který slouží jako kulisa pro kýčovitý romantický film, za který by se nemuseli stydět ani Němci. A cenu za nejtrapnější "erotickou" scénu získává...vzájemné pomazávání zmrzlinou! ()

Nejhorší filmy roky vyhlášeny

Nejhorší filmy roky vyhlášeny

23.02.2019

Jak to vypadá s dalšími Padesáti odstíny?

Jak to vypadá s dalšími Padesáti odstíny?

13.11.2015

Pokračování letošního hitu o snovém miliardáři a jeho vysokoškolské "kámošce" samozřejmě budou. Studio Universal je potvrdilo už dávno, doteď ale nebylo jasné, jak přesně se dají dohromady. Premiéra… (více)