poster

Puppet Master: Axis Termination

Horor / Fantasy

USA, 2017, 75 min

 • SOLOM.
  **

  Ačkoliv jsem měl svého času sérii Puppet Master docela v oblibě, s příchodem trilogie „Axis“ to šlo s mými sympatiemi dost z kopce. Charles Band měl prostě v nejlepším přestat, jenže to bohužel nedokázal – což mu mimochodem zazlívá nejeden skalní fanda Mistra loutkaře. Sice se nám dále snažil rozvíjet příběh okolo tajemného elixíru života i samotných loutek, ale spíš se v tom sám dost zamotal, než aby to přineslo kýžený efekt. O čemž svědčí i dost odbytý osud dvou postav, které nás doprovázeli v předchozích dvou dílech. Místo toho si pro nás připravil partičku nejrůznějších individuí a to jak mezi skupinkou lidí obdarovanými nadpřirozenými schopnostmi, tak i samotnými nacisty. Raději ani nechci vědět, kde dělali konkurz – páč ta sbírka exotů byla neskutečná a celkem hledím, že se mezi nimi objevilo i několik trošku známějších tváří – leč stejně druhořadých herců a hereček. Co mi však vadilo nejvíc, byl přístup a vytíženost samotných loutek. O které tu šlo přece především. Z původních se tu objevily (Jester, Leech Woman, Blade, Pinhead, Tunneler a můj oblíbenec Six Shooter). Bohužel Jester a Six Shooter tu byli až na jednu scénu úplně zbyteční, Leech Woman taky zrovna moc prostoru nedostala a tak vše zbylo na poslední trojici, z nichž nejvíc si zařádil hlavně Blade. No a nacisté měli po ruce pásový tank Blitzkrieg, vlkodlaka Weremachta a lady Bombshell. Ti se už činili o něco víc, ale rozhodně ne v takové míře, jak by si všichni asi přáli. On celkově byl tento díl hlavně moc ukecaný, což bylo dost otravné. Nepočítám-li několik přestřelek s digitální krví i triky.(19.7.2018)

 • JardoLe
  *

  Konecne mozem udelit aspon jednu hviezdicku za nejake to zaverecne krviprelievanie,aj ked viac-menej cely film nestoji ani za rec,hlavne tie herecke vykony su na zaplakanie,dvanastka tiez nepresvedcila...:-)(29.12.2018)

 • Marceloo
  **

  Nacistické jednotky chcú ovládnuť svet a ich vodcom je šialený doktor. Proti nim stojí tím odvážnych záchrancov, ktorý chce nacistov zastaviť. Tím je síce malý a neozbrojený, ale má silnú pomoc v podobe bábok, ktoré sa pred ničím nezastavia. - Táto hororová séria v priebehu rokov stratila takmer všetku kredibilitu, ale ako neškodná zábava sa to ešte dá akceptovať. Režisérova tvorba ide už desaťročia dole vodou, takže o kvalite snáď ani netreba písať. Hororov s panenkami je podla mňa málo a vždy si ich rád pozriem, takže v tomto prípade mi nevadila ani tá digitálna krv a slabé výkony hercov. Našťastie to je aj úplne krátke. Ovela viac ma láka budúcoročný remake pôvodného filmu, ktorý má za sebou velmi silné mená. Talentovaná severská dvojica Laguna + Wiklund to režíruje, S. Craig Zahler to napísal a objavia sa tu mená ako Barbara Crampton alebo Udo Kier, takže tento počin čakanie na tento ambicióznejší projekt príjemne skrátil. + herečka z Bastard + herec z The Horde + herec z 90210 Shark Attack + herec z The Purge: Election Year + herec z Scherzo Diabolico(4.12.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace