poster

Vraždy v Brokenwoodu (TV seriál)

 • Nový Zéland

  The Brokenwood Mysteries

 • Slovensko

  Vraždy v Brokenwoode

Drama / Mysteriózní / Krimi

Nový Zéland, 2014–2019, 35 h 57 min (Minutáž: 85–94 min)

 • kolemjdouc
  *****

  celková spokojenost.Žádné kudrlinky,žádné honičky,střílečky - jen to přidělení starého auta scénářem je už otřepané.Neohrabaný ,obtloustlý policajt, který neni žádný Rambo a přesto měl čtyři manželství mladá kolegyně se asi dočká překvapení.Tato ostrovní krimi je zase něco jiného.Výběrem herců, způsobem vyšetřování.Opravdu zajímavé.Aspoň pro mě.(5.7.2019)

 • filmmovier
  ****

  Klasická detektivní série, která nejvíc připomíná Midsomer. Jenom je kolikrát mnohem zábavnější. S první sérií jsem sice moc nekamarádil, ale moje teorie, že i tento seriál se bude díl od dílu zlepšovat, se potvrdila, protože druhá série je už naprosto skvostná. Docela zajímavé případy, skvělá vyšetřovací dvojice (Neil Rea exceluje), a navíc i skvělá zábava plná super hlášek. A ještě navíc je tu i nesmírně zajímavé a neokoukané prostředí venkova na Novém Zélandu, které se sice tomu anglickému dost podobá, ale zároveň je zcela jiné. Prostě nesmírně sympatická záležitost. Po dvou sériích 80%.(23.8.2019)

 • 1frida2
  ***

  Skvělá hudba, celkově dobrý(15.8.2019)

 • numan
  ***

  Průměrné, dost nudné a místy zbytečně překombinované televizní detektivní inscenace, které bohužel deklasuje vsudypřítomná vlezlá debilní country. Přítomnost Nasira z legendární TV série Spartakus potěší, leč nenadchne. Aktivistům vstup zakázán - málo černochů, vraždící lesba a dokonce i jeden vraždící aktivista, bojující za práva žraloků. To by mohlo nějaké blbečky urazit. :-P(16.11.2019)

 • Ezis
  ****

  Vraždy v Midsomeru po novozélandsku. Detektiv se kamarádí s Maorem. Seriál je trochu konzervativní, dost novozélandsky specifický a hodně dobrý. Jsem milovnicí detektivek a ani jsem nevěřila, že se dneska ještě dá napsat detektivní seriál, u kterého ani zkušený divák netuší, co se stane v příští minutě, a přitom je to totální klasika. Ale Nový Zéland nám dokazuje, že to jde! Tvůrci seriálu udělali dobře, že za rok točí jen čtyři díly - scénáristi si můžou vyhrát s dějem i se vtipnými detaily. První série se nejistě rozjíždí, ale druhá a třetí jsou perfektní.(30.11.2019)