Kamera:
Martin HesÚčinkují:
Ondřej Sokol (moderátor), Vladimír Polívka (moderátor), Jakub Kohák, Janek Ledecký, Jitka Čvančarová, Ivana Chýlková, Adam Mišík, Petr Vondráček (více)VOD (2)
Obsahy(1)
Začíná nová velkolepá show! Osm známých osobností se za pomoci týmu maskérů, kostymérů a choreografů změní na ikony hudební scény a zazpívají jejich nejslavnější hity. (TV Nova)
Účinkují
Vojtěch Drahokoupil
Česko
Nejlepší filmy:
Nejslavnější české muzikály (2020) (koncert)
Andílci za školou (2022)
Jan Révai
Československo
Nejlepší filmy:
Dracula (1996) (divadelní záznam)
Němá tajemství (2023)
Volha (2023) (seriál)
Robert Jašków
Československo
Nejlepší filmy:
Operace Silver A (2007) (TV film)
Četnické humoresky (2001) (seriál)
České století (2013) (seriál)
Jitka Schneiderová
Československo
Nejlepší filmy:
Král Lear (2003) (divadelní záznam)
Samotáři (2000)
Ďáblova lest (2009) (seriál)
Tereza Mašková
Česko
Nejlepší filmy:
Princezna zakletá v čase 2 (2022)
Pocta Karlu Gottovi (2022) (koncert)
Kateřina Brožová
Československo
Nejlepší filmy:
Gazdina roba (1992) (divadelní záznam)
Poprask na laguně (1996) (divadelní záznam)
Jacobowski a plukovník (1998) (divadelní záznam)
Zuzana Norisová
Československo
Nejlepší filmy:
Sláva (2016) (divadelní záznam)
Rebelové (2001)
Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)
Debbi
Německo
Nejlepší filmy:
Forever Král: Koncertní pocta Ivanu Královi (2021) (koncert)
Kateřina Marie Fialová
Česko
Nejlepší filmy:
Oktopus (2023) (seriál)
Pocta Karlu Gottovi (2022) (koncert)
Franta mimozemšťan (2024)
Roman Zach
Československo
Nejlepší filmy:
Metanol (2018) (TV film)
Srdce temnoty (2013) (divadelní záznam)
Anthropoid (2016)
Ján Jackuliak
Československo
Nejlepší filmy:
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Koločava (2002) (divadelní záznam)
České století (2013) (seriál)
Robert Urban
Československo
Nejlepší filmy:
Konec masopustu (2012) (divadelní záznam)
Četníci z Luhačovic (2017) (seriál)
Stínohra (2022)
Marek Lambora
Česko
Nejlepší filmy:
Periferie (2017) (divadelní záznam)
Její pastorkyňa (2018) (divadelní záznam)
Princezna zakletá v čase (2020)
Jiří Vejdělek
Československo
Nejlepší filmy:
Bezva ženská na krku (2016)
Poslední aristokratka (2019)
Linda Finková
Československo
Nejlepší filmy:
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (koncert)
Tři mušketýři (2005) (divadelní záznam)
Plaváček (1986) (TV film)
Yemi Akinyemi
Československo
Nejlepší filmy:
Letopisy Narnie: Princ Kaspian (2008)
Případ nevěrné Kláry (2009)
Václav Kopta
Československo
Nejlepší filmy:
Sněženky a machři (1982)
Občanský průkaz (2010)
Koncert pro Martu (2022) (koncert) - moderátor
Milan Šteindler
Československo
Nejlepší filmy:
Vesničko má středisková (1985)
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Česká soda (1998)
Adela Vinczeová
Československo
Nejlepší filmy:
Richard Müller, Adela Vinczeová: ONA A ON (2017) (koncert)
Voda, čo ma drží nad vodou (2019)
Lukáš Pavlásek
Československo
Nejlepší filmy:
Myši patří do nebe (2021)
Občanský průkaz (2010)
Korunní princ (2015) (TV film)