Kamera:
Martin HesÚčinkují:
Ondřej Sokol (moderátor), Vladimír Polívka (moderátor), Jakub Kohák, Janek Ledecký, Jitka Čvančarová, Ivana Chýlková, Adam Mišík, Petr Vondráček (více)VOD (2)
Obsahy(1)
Začíná nová velkolepá show! Osm známých osobností se za pomoci týmu maskérů, kostymérů a choreografů změní na ikony hudební scény a zazpívají jejich nejslavnější hity. (TV Nova)
Účinkují
Monika Absolonová
Československo
Nejlepší filmy:
Dracula (1996) (divadelní záznam)
Pocta muzikálům (2017) (koncert)
Malý princ (2018) (divadelní záznam)
Barbora Poláková
Československo
Nejlepší filmy:
Národ sobě - kultura tobě (2021) (koncert)
Nevinné lži (2013) (seriál)
Oběti (1999) (seriál)
Matěj Ruppert
Československo
Nejlepší filmy:
Myši patří do nebe (2021)
Pupendo (2003)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (koncert)
Aňa Geislerová
Československo
Nejlepší filmy:
Želary (2003)
Dobří holubi se vracejí (1988)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (seriál)
Michal Suchánek
Československo
Nejlepší filmy:
Sněženky a machři (1982)
Kapsáři a falešný uhlíř (1988) (TV film)
Krajina s nábytkem (1986)
Jiří Mádl
Československo
Nejlepší filmy:
Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)
Colette (2013)
Probudím se včera (2012)
Leoš Mareš
Československo
Nejlepší filmy:
Jak básníci čekají na zázrak (2016)
Všechno nebo nic (2017)
Jak básníci neztrácejí naději (2004)
Marek Taclík
Československo
Nejlepší filmy:
Dukla 61 (2018) (TV film)
Brouk v hlavě (2002) (TV film)
Operace Silver A (2007) (TV film)
Richard Genzer
Československo
Nejlepší filmy:
Dracula (1996) (divadelní záznam)
Dívka na koštěti (1971)
Marek Ztracený v Edenu (2023) (koncert)
Bohumil Klepl
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Kde je láska, je i žárlivost (2011) (divadelní záznam)
Česká soda (1998)
Všichni moji blízcí (1999)
Simona Babčáková
Československo
Nejlepší filmy:
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (divadelní záznam)
Ochránce (2021) (seriál)
Ve stínu (2012)
Ewa Farna
Česko
Nejlepší filmy:
K poctě Davida Stypky (2023) (koncert)
Uzly a pomeranče (2019)
Karel Gott 70 (2009) (koncert)
Pavel Liška
Československo
Nejlepší filmy:
Četnické humoresky (2001) (seriál)
BrainStorm (2008) (TV film)
Návrat idiota (1999)
Eva Holubová
Československo
Nejlepší filmy:
Pelíšky (1999)
Obecná škola (1991)
Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023)
Martin Zounar
Československo
Nejlepší filmy:
Případ Platfus (1985) (TV film)
Šťastlivec Sulla (1991) (TV film)
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Simona Krainová
Československo
Nejlepší filmy:
Dvojníci (2016)
Byl jednou jeden polda (1995)
Kamarád do deště II - Příběh z Brooklynu (1992)
Zdeněk Piškula
Česko
Nejlepší filmy:
Nevinné lži (2013) (seriál)
Božena (2021) (seriál)
Každý milion dobrý (2016) (TV film)
Karolína Kurková
Československo
Nejlepší filmy:
G. I. Joe (2009)
Tereza Kostková
Československo
Nejlepší filmy:
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Paní z Izieu (2007) (TV film)
Ženy v běhu (2019)
Lucie Borhyová
Československo
Nejlepší filmy: