Riverdale - Season 3 (série)

Krimi / Drama / Mysteriózní

USA, 2018–2019, 15 h 29 min

Předloha:

Roberto Aguirre-Sacasa (komiks)

K.J. Apa, Cole Sprouse, Camila Mendes, Lili Reinhart, Luke Perry, Madelaine Petsch, Marisol Nichols, Mädchen Amick, Casey Cott, Lochlyn Munro, Ashleigh Murray, Mark Consuelos, Charles Melton, Vanessa Morgan, Skeet Ulrich, Martin Cummins, Major Curda, Robin Givens, Penelope Ann Miller, Brit Morgan, Molly Ringwald, Tiera Skovbye, Jordan Connor, Cody Kearsley, Drew Ray Tanner, Harrison MacDonald, Alvin Sanders, Moses Thiessen, Nathalie Boltt, Eli Goree, Zoé De Grand Maison, Shannon Purser, Peter Bryant, William MacDonald, Link Baker, Liam Hall, Sam Spear, James Challis, John Specogna, Tommy Martinez, Trevor Stines, BJ Harrison, Barclay Hope, Riley Keough, Yasmeene Ball, Ellen MacNevin, Angela Moore, Ava Telek, Milli Wilkinson, Gina Gershon, Barbara Wallace, Alison Araya, Kendall Cross, Trinity Likins, Matthew Mandzij, Elizabeth Thai, Kelly Ripa, Bruce Blain, Tom McBeath, Nneka Croal, Veena Sood, Jonathan Whitesell, Victoria Bidewell, Ben Wilkinson, Nico Bustamante, Ian Butcher, Rob Carpenter, Chad Michael Murray, Michael Patrick Denis, Nikolai Witschl, Henderson Wade, Rob Raco

5/10. Guilty pleasure potřetí. Pořád krásně natočený a pořád extrémně výplachový. Naprostý guláš žánrů se topí v čím dál překombinovanějším a směšnějším scénáři a já jen s pitomoučkým úsklebkem na tváři čekám na další přídavek. Tahle "obědovka" umí.(19.5.2019)