American Horror Story - Coven

(série)
  • USA Coven
USA, (2013–2014), 9 h 43 min (Minutáž: 40–51 min)

Jessica Lange, Sarah Paulson, Kathy Bates, Angela Bassett, Frances Conroy, Taissa Farmiga, Emma Roberts, Jamie Brewer, Gabourey Sidibe, Lily Rabe, Evan Peters (více)

Epizody(13)

Tématem třetí série projektu American Horror Story zvané Coven neboli Sabat, jsou, jak už název napovídá, čarodějnice. Ty v dnešní době zažívají velice krušné časy, vedou totiž boje hned na několika frontách. Už od pradávna stojí proti černošskému Voodoo klanu, jejich řady přitom řídnou kvůli stále mocnějším lovcům čarodějnic a ještě k tomu všemu bojují sami mezi sebou o to, která z nich nahradí slábnoucí Nejvyšší na její pozici. Spojí je hrozba vyhynutí dohromady? (Bohnice05)

tXtX

Oproti prvým dvom seriam menšia zmena v podobe odklonu od hororovosti (gore ale ostal, pozor) s pridaním čierneho humoru, ktorý ja môžem, takže max spokojnosť. Téma mi sadla. Herečky výborné, všetky.. ()

Tereza11

Tak za mě rozhodně nejhorší serie... na to jak se začátek slušně rozjíždí tak je velká škoda že mu to nevydrží....nuda,a ani trochu sem se nebála...což mě celkem zklamalo k vzhledem k názvu :_) ()

Berserkr1111

V porovnání se současnou tvorbou tomu musím dát maximum. Není to tak ubulený a zamindrákovaný jako současná woke tvorba. Scénáristi to měli lehčí. Stačilo jen napsat kvalitní příběh a nemuseli tam dát gaje, tran + rasovou nebo genderovou křivdu. Prostě se spolu midlí dvě čarodějnický školy a absence některých "moderních" prvků tomu nesnižuje zábavnost. Kdy už ta ubulená vlna skončí? ()