American Horror Story - Apocalypse

(série)
USA, 2018, 7 h 10 min (Minutáž: 38–55 min)

Kamera:

Gavin Kelly

Hudba:

Mac Quayle

Sarah Paulson, Kathy Bates, Evan Peters, Joan Collins, Adina Porter, Billy Eichner, Leslie Grossman, Emma Roberts, Cheyenne Jackson, Billie Lourd (více)

Epizody(10)

Los Angeles sa ocitne v panike, keď sa začnú objavovať správy o tom, že mesto čoskoro zasiahne atómová bomba. Coco (Leslie Grossman) má to šťastie, že sa jej vďaka bohatému otcovi podarí dostať medzi vyvolených, ktorí majú rezervované miesto v záchrannom úkryte. Tu narazí na ďalšie osoby, ktoré prežili vypuknutie apokalypsy, ale ich boj o život sa ešte ani zďaleka nekončí. (Marceloo)

Nataraja

Ne, opravdu ne... mnoho skvelych napadu, ale bohuzel Ryanovi chybi dramaturg. Tolik splacanych veci dohromady, opravdu kretenske postavy (IT sefici, to jako fakt?), proste pejsek s kocickou pekli dort a vyslo jim tohle. Dve hvezdy jedine za porad nadstandardni herecke vykony. Skoda, prevelika skoda. ()

Jakub.Pernet

V pořadí již druhá série AHS hned po Asylum. Začátek této série byl poněkud uspěchaný , divák si nemohl naplno vychutnat pocit apokalypsy .Vlastně jediný moment kdy byl spatřen jaderný hřib byl krátce z letadla. Sarah Paulson skvělá herečka , byl sem mile překvapen,že byla zapojená i již skoro zapomenutá hlavní postava AHS Jessica Lange bez který AHS není ono... Doufejme,že osud tohoto seriálu neskončí a bude se nadále točit ()

ohneta

První dva díly super! Třetí najednou zmatek a od 4. dílu navrat do cohenu :( Hodně mě to sralo, že takhle zabili tenhle potenciál a zase vše sešroubovaly do jednoho zmatku !! při šestém díle už sem usínal a nevěděl, jestli se vubec divám na něco o apocalypse a nebo znovu na otravný coven o čarodějnicích. Nevyužitý potencíál, teto části serialu. Bohužel, začátek byl skvělý .. ale pak mě to hodně zklamalo .. ale jinak koukatelné, ale .. prostě měli se držet první linie serialu a ne tam srát, ty ostatní odkazy ... ()