markyzgero

po dlouhý době konzistentní sci-fi bez výraznějších logickejch nesmyslů, s množstvím popkulturních citací a s překvapivě dobrym ashtonem kutcherem, kterej možná jen doplácí na ten svuj sladkej kukuč. film v mnoha směrech připomíná kultovního donnie darka, především propracovanou vnitřní strukturou a akcentováním paralelních rovin existence, včetně hledání tý nejlepší, což jak všichni víme neni žádná, ale každej z nás by to určitě prubnul taky. ()

Margerie

Úžasný mysteriózní thriller, o kterém jsem přemýšlela ještě několik týdnů po zhlédnutí. Film, na který se můžete podívat několikrát, a vždycky v něm objevíte něco dalšího, nového, skrytého... Ashton Kutcher nepatří k mým oblíbencům, ale tady podává skvělý výkon. Je to trochu podobné Londonově Tulákovi po hvězdách, ale v některých ohledech mnohem drsnější a syrovější. Snímek, který vás donutí zamyslet se nad tím, zda existuje jen jeden osud, nebo zda si vybíráme z několika možných osudových linií... nebo je všechno jenom náhoda? 95% P. S. Doporučuji nekazit si tenhle úžasný zážitek dalšíma dvěma filmy, které vznikly jako volné pokračování... ()

Snathoras

Příběh o 2 lidech, kteří si jsou souzení, ale prostě spolu být nemůžou. A to, že tento film nekončí dobře (ale ani ne špatně...sice jsem viděl všechny natočené konce, ale ten oficiální je úplně nejlepší) jen přidává na jeho úžasnosti. Zas a znova a pořád dokola se na tuto genialitu můžu dívat! Nejlepší film, který jsem kdy viděl. Neskutečný zážitek.. ()

Maniik88

Musím povedať, že vaw. Veľmi zaujímavý film, tie zvraty deja, presuny..riadne psycho. Nič podobné som asi ani nevidel, proste si to pozrite, stojí to za to. No a prečo som nedal plné hodnotenie? Niečo mi tam trochu vadilo, pár nelogických súvislostí, Ashton Kutcher, proste neviem. Tak či onak super film a asi si ho budem musieť pozrieť ešte raz a možno potom uvidí odo mňa 5* ()

Dampfer

Někdo dostal perfektní nápad na vskutku pozoruhodný příběh čerpající z touhy, kterou určitě každý pocítil aspoň jednou... touhy vrátit se v čase a napravit, změnit některé věci, do toho vmísil teorii chaosu a výsledek, jenž mohl být dle mých neblahých zkušeností s zpackanými dobrými nápady naprosto zmateně zfilmován, se zatraceně povedl. Sympatičtí herci, tempo, které bylo pohodově svižné, takže nebyla hluchá místa a zároveň jste si mohli všechno pěkně během filmu uspořádat, krásná hudba a jemně, avšak důsledně dávkované emoce s tohohle námětu vytvořili skutku krásné dílo. Konečné vyznění dojem ještě utvrdilo. No a jestliže máte chuť hledat logické zádrhely, jejichž pach tam přece jen byl, nedělejto to, nekažte si ten pocit. ()

denulik

Výborný námet, paradoxy cestovania v čase a menenia budúcnosti môžem. Ale chcelo by to ešte dopilovať scenár (prečo práve tak hraničné situácie? väčšina z nás nezažije ani jednu, nieto toľko naraz- vari sú v tom meste všetci blázni a uchýli? - ak hovoríme o efekte motýlich krídel, dalo sa to spraviť jemnejšie a netlačiť tak na pílu) a obsadiť lepšími hercami (prepáč Ashton, ale neverila som ti ani jeden pocit a psychológia postavy, ktorá mení svoj "svet" akosi nefungovala). Mohla z toho byť riadna pecka, takto je z toho pre mňa príjemná sci-fi oddychovka. ()

Nikol10

Viděla jsem to zcela náhodou včera a to jen kvůli vysokému hodnocení,které je napsáno v TV Maxu,takže při přepínání kanálů,jsem podle názvu poznala,že bude hrát ten film co má 87%! Popravdě jsem vůbec netušila o čem to je,takže jsem byla dost překvapená a žánr scifi nevyhledávám skoro vůbec. Film mě určitě upoutal,zajímal a ani na chvíli nenudil. Amy Smart mám ráda,ona nejen hezky vypadá,ale i hraje. To cestování v čase jakože sci-fi,propojené s dramatem o lásce a rodině se mi líbilo hodně,proto dávám tak vysoké hodnocení. Bohužel na pět hvězdiček to pro mne není,poněvadž Kutcher ač se snažil sebevíc,tak na tento typ rolí prostě nemá. ()

Bezda22

K tomuhle neni co vytknout. Cestování v čase s dokonalou thrillerovou zápletkou s nádechem tajemna, to je to co jsem vždycky chtěl. A Stop Crying Your Heart Out je dokonalá písnička. ()

misar3

Úžasný filmový počin plný nečekaných událostí a zvratů. Dokonalá tajuplná atmosféra, prokreslená pěknou hudbou. Brilantní konec film skvěle uzavírá. ()

El Patron

Na chvíli opustit všechny časové portály, modré budky a stroje času(samozřejmě se k nim pak vrátit) a ponořit se do, řekněme realističtějšího přenosu časem, který je omezen na myšlenky. Neskutečně tíživá atmosféra, která přetrvá až do konce, Kutcher dobře hraje, a příběh sice ne vždy logicky, ale jinak dynamicky zpracovává to, co mi u spousty filmů chybělo. Určitě jeden s nejsilnějších zážitků v oddělení Time Traveling. ()

TaNya_

Teprve až u titulků jsem si uvědomila, že sedím celá ubrečená. Prostě krása, a ikdyž ho nějak výrazně nemám ráda, tak Ashton tady zaválel. Pár drobných chybiček v logice docela vypouštím a zůstává jenom skvělej dojem z dobře odvedené práce. ()

elimS

90% - komentář 20ti slovy: Jeden z prvních filmů, který mě fascinoval cestovaním v čase a jeho následkům. Člověk se i pak zamyslí, jestli je dobré měnit minulost. ()

1mArc0

Pomaly, ďalej zájdeš ! Tri za dobre napísaný scenár, celkom slušná zápletka, herecký výkon Ashtona Kutchera. Trošku by bolo potrebné dotiahnuť tie muchy vo filme. Škoda, že to tak dopadlo, pretože nápad bol dobrý. /55 %/ ()

Scraffy

Začiatok filmu ešte v pohode, ale neskôr, ako sa po prvý krát zmení realita, tak to začne byť vyložene až trápne. Ashton Kutcher je herec, ktorého veľa ľudí nemá rado a na jeho herectvo nadávajú. Mne osobne sa celkom páči a vie zahrať, len nejako nikdy nemá dobré vedenie "tam zhora." Tu bol napríklad dobrý. Ja si jednoducho neviem pomôcť - návrh to má dobrý, ale absolútne toho nevedeli tvorcovia využiť a tak premárneli svoju šancu. Mohlo to byť dobré. Mohlo! ()

katu147

Tohle se mi opravdu líbilo, je sice pravdou, že by z toho šlo udělat trochu víc, ale i přesto je to něco bezpochyby ohromujícího. Při zamyšlení se nad pouhou myšlenkou, že by něco takového vůbec šlo, je naprosto šílené a věřím, že (i) já bych z toho 100% zcvokla. Úžasná nápad! Jeden hned začne přemýšlet nad tím, co by bylo, kdyby.. ()

wolverine

Mé pocity jsou nepopsatelné. Dokonalý příběh, který už nikdy nedostanu z hlavy. Butterfly efekt je zajímavé téma samo o sobě. Neznámý herci mi nesmírně sedli. Propracovanost příběhu je úžasná. Tvoří to skvělý celek a tenhle film je pro mě zážitek na celý život. Do poslední chvíle jsem byl napjatý, jak to dopadne. Konec byl hodně promyšlený. Hlavní hrdina prošel charakterovymi změnami, což je super. 7,6 hvězd na IMDb. Na filmu oceňuju to, že nebyl drahý. Rozpočet 13 milionů dolarů není moc velký. Tenhle film nám ukazuje, že za málo peněz se dá udělat legendární film. Doporučuji ke zhlédnutí. ()

Shitonit

SI nemůžu pomoc. Buď je to přesložitělá blbost, nebo mě to neba, nebo sem to nepocho. Určo to ale je táááák moudrý, že to přemoudřelo samosebe. Anebo sem jen trochu pako. ()

mac000

Originální film, zatahující teorii chaosu a cestování časem do celkově velmi důmyslně promyšleného scénáře. K pochopení vyznění závěru filmu (ve verzi Director´s Cut) doporučuji stránku "FAQ" v iMDb. Ale nehledě na možné nejasnosti a pochyby, jež je možné mít bezprostředně po shlédnutí filmu , dojem nesporně zanechá sugestivní výkon Ashtona Kutschera ()

LdaVinci

Byly tu drobnosti, které mě lehce štvaly, ale nemá cenu to rozebírat. Takhle za mě skvěle udělaný. Miluju hrátky s časem... :) ()

Nejlepší filmy desetiletí dle ČSFD.cz

Nejlepší filmy desetiletí dle ČSFD.cz