I Spit on Your Grave III: Vengeance Is Mine

• USA I Spit on Your Grave III (více)

Nakoľko sa chce Jennifer Hills (Sarah Butler) raz a navždy preniesť cez krutosti, ktoré jej spôsobila skupinka idiotov na čele s mestským šerifom, rozhodne sa zmeniť identitu. Pod menom Angela sa presťahuje do nového mesta, v ktorom začína pracovať v Call Centre, navštevovať psychológa a pravidelne podstupovať skupinovú terapiu s ľuďmi s podobným osudom. K zbaveniu sa vidín či predstáv z minulosti, ktoré ju neustále prenasledujú, jej však začne napomáhať až nečakané stretnutie s mladou Marlou (Jennifer Landon). Tá ju začne zbavovať frustrácie špecifickou "zábavou": trestaním mužov, páchajúcich obdobné skutky, akými sa dopustili voči nej samotnej. "Obete" pre svoje hrádky nahádzajú počas samotných sedení, kde sa im vďaka poznačeným ľudom dostáva inšpirácie viac než dosť. Všetko z veľkej časti prebieha podľa plánu až do okamihu, kedy je Marla zavraždená. Táto udalosť spúšťa v Jennifer, alias Angele, pocit hnevu, ktorý si niektorí jednotlivci škaredo odskáču! Pomsta je totiž jediný pud, ktorý ju poháňa vpred. (*CARNIFEX*)

mira007

Pokračování Plivu na tvůj hrob (2010), který je remakem stejnojmeného filmu z roku 1978 z kategorie rape and revenge, o znásilněné Jennifer, která se brutálně ultrasadisticky pomstí svým prznitelům. Pozitivem je, že se tento film vyhýbá zažitému schématu žánru, ale jde na to od lesa. Hlavní hrdinka navštěvuje terapeutickou skupinu znásilněných žen, kde potká kámošku, která ji vnutí myšlenku, že se budou všem těm násilníkům mstít. A když zabijou i její novou kámošku Jennifer rozjede pomstu ve velkém stylu. Překvapivě je to celkem inteligentní věc, kterou samozřejmě sráží do hajzlu míra brutality, kterou už filmoví fanoušci neocení, pokud netrpí nějakou formou sadismu ( top scéna uříznutí penisu při felaci , zaražení kovové trubky no análu.. pokud právě obědváte, dobrou chuť , nemúžu uvěřit, že na něco takového koukám) . Dám tři hvězdy jako vlastenec za českou stopu pan Koza a Jitřenka. ()

bolan

Ajajaj, takhle doslova zmatlat skvěle nasazený sequel. Trojka se opravdu nepovedla. Kromě tyče v řiti je tady špatně uplně všechno. ()

Matli

Je fajn, že to pěkně navazuje na jedničku a i se stejnou herečkou, ale ten scénář, to bych brečel. Natočeno pomalu amatérsky a pořádně jsem nevěděl co je realita a co představy. Hvězdičku dávám za tu hodně dobře natočenou scénu s ...... no chlapům se z toho trošku sevře žaludek. 43% ()

Aurus

No za mě horší než dvojka, což jsem moc nečekal když se vrátila postava z prvního dílu. Příběh je docela dobrý, postavy ujdou, hudba je docela povedená, atmosféra tu je dobrá, napětí je zde docela časté, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je povedená. No narozdíl od jedničky která je perfektní a narozdíl od dvojky která je alespoň průměrný hororový film tak trojka je už docela dost velký pokles kvality dolů, což je škoda. No jsem zvědav na poslední 4 díl který má jen 19%. No za mě 3 díl 4/10. ()

M.Myers

No teda, to vážně nebylo dobré. Mstivá hrdinka z prvního dílu se seznámí na skupinové terapii s nějakou blbkou, ta je pak zavražděna(jaké překvapení) a pomsta opačnému pohlaví může začít, jasně. Zkraje a vlastně i dál v průběhu filmu jsme bombardováni flashbacky z jedničky, ale prostě pořád. Sarah Butler hraje hrozně a od půlky filmu nasadí nechutně brutální výraz, aby bylo jako jasný, teď jsem naštvaná, tak bacha na mě. Né, prostě né, a ještě jako bude další díl jooo, no paráda. ()

Rockerman

Tak si to ujasněme. V roce 1978 byl natočen film " I split on your grave" o znásilněné dívce několika muži a její následné pomstě. V té době to byl kontroverzní až šokojící film. V roce 2010 byl natočen remake. O tři roky později se opět "Plivalo na hrob", ale ten film nemá nic společného z předešlýma dvěma a je označen číslem 2. "Plivání" číslo 3 je v pořadí čtvrté, ale je volným pokračováním předělávky z roku 2010. Pěkný gulášek! Nicméně "Trojka" není vůbec špatná. Trošku amatérské, ale minimálně dvě scény stály za to! První je ta, jak se Jennifer alias Angela vypořádala z vrahem přítelkyně Marly. No a Ronovi, který soustavně znásilňuje svou nevlastní dceru také nikdo nebude závidět jak dopadl. Z Jennifer se zkrátka stal takový ženský Dexter. Jen na okraj. Jsem heterosexuál, ale Dexter mi přijde pohlednější, než tato nesympatická vrahyně. Ale jinak jsem se moc nenudil. ()

figliar

V porovnaní s predchádzajúcimi časťami sa jedná o najslabší diel. Najpomalší rozbeh a celkom nudný dej (pomerne málo vrážd) a prakticky nič nové. Iba spomienky a predstavy, čo zahŕňa 5 sekundové vsuvky. Na horor to je ale primálo. Tvorcovia chceli proste vyťažiť z minulých dielov, no tento raz im to nevyšlo. ()

Wallis3

Třetí díl nám uhnul ze znásilňovací a brutální scény, vydal se cestou psychologických následků a vzalo to za své. ()

domirovec

Již Potřetí Flustám na Váš Hrobeček, ale tentokrát se ze mě stala Potroublá Ženská a Vražedkyně jiného Levelu!, protože proč sakra né, že jo?.. Sarah Butler se možná umí obléct do divné-chlápky přitahujícího kostýmku, ale myslet definitivně neumí, stejně jako tvůrci týhle zrůdnosti, která nejenže diváku neflustne do pracek nepříjemný pocity kvůli jumpscarům či nepříjemné atmošce, nýbrž kvůli jednomu z nejdebilnějších nápadů na hororový snímek, co jsem za fuckt dlouhou dobu viděl, no jo, ale taky diváka unudí skoro k smrti, což by v případě sledování týhlenctý magoroslátaniny byla stejně velká bolest, jako rozradostněné useknutí čehosi malého, před pár staletími zvaného ptáček obecný. Fujky. I když na druhou stranu, když nad tím takhle hezky přemýšlím, možná právě ta scéna s prácičkou s ptáčkem, která rozhodně nedopadla podle týpkových očekávání, má šanci na usednutí na trůn se speciálním názvem : ,,docela se divím, že je tady alespoň jedna dobrá scéna''. Týbrďo. Na druhou stránku však chápu, že někteří hůře na-svět-přišlí, egstrémně inteligentní a vzdělaní jedinci dali tomuhle vražednou-nudu nahánějícímu zvěrstvu víc než tři hvězdy - a tí důvodem jsou.. Daddy hlášky. Já to chápu.. trošku. I přes to, že je zde, mezi těmi všemi sračkovitými scénkami jako vystřiženými z divadýlka pro duševně choré jenom (pokud se náhodou výjimečně nepletu) jedna sváděcí scéna s ,,líbím se ti tatínku'' žvásty, tak alespoň něco, za co můžu tu jednu hvězdu dát a následně se na ten hrob třeba vychcat, to už je fuk, protože jsem hodně hodná, neposkvrněná dušička. Avšak zbytek je něco, co by se dalo přirovnat k takovým těm odpadky naplněným černým pytlům. Fuj. 1/5 ()

Johny M.

Revenge without Rape; něco do sebe to mělo, ale kvalit předchozích dvou ISOYG Vengeance is Mine nedosahuje. Dvě, ač hodně libový scény na to nestačej... 3,5* ()

Petulka88

Zatímco první 2 díly byly "jen" podprůměrnou snahou o horor, trojka je naprostá kokotina, která se Vás snaží přesvědčit, že každej chlap je prasák a proto je nutné jim všem ufiknout pana domácího. Navíc je Sarah Butler v roli nelítostné mstitelky uvěřitelná asi jako viróza pana prezidenta. Ale aspoň má něco společného s filmem: ani na jedno se nedá dívat. ()

karlosss18

Za mě rozhodně nejlepší část z filmů.Je to sice takový odlehčený, bez napětí, ale krev tam pořád je a to je důležitý.Baví mě ty pomsty a pro to mě baví asi i film, jinak by to byla blbost nejspíš.Ovšem Jennifer už to ke konci trochu přeháněla...55% ()

chlebo odpad!

I Spit on this Shit 1 alebo niečo ako, prečo totálne dojebať zbytočnými pokračovaniami všetko, čo je aspoň trošku lepšie od priemeru. Po prvej chrachlovačke, ktorá potešila kdejakého mäsiara a miestami aj mňa, a po bulharskom kanalizačnom dobrodružstve s inou pipkou, ktoré ešte nebolo tak celkom na zahodenie, prichádza revolučná tretia časť, kde sa anorektická spisovateľka vracia v plnej anore... kráse s iným menom a o niečo prázdnejším pohľadom, aby obšťastnila široké okolie a ponúkla svoju suchú kundu nejakým tým pouličným panicom pre ďalšiu zábavu. Akurát, že opichanú Endží už nechce pichať nikto. To promiskuitnej mrške spôsobí nemalú psychickú záťaž a poď ho spovedať sa so všetkým k psychologičke, niečo v zmysle : aká dobrá pichna som bola, jebala som prvú ligu a teraz to ledva stačí na okresný prebor. Chlapi Endží ignorujú natoľko, že už nepomáha ani skupinová terapia, kde sa jej o 20 IQ bodov inteligentnejšie Aničky snažia vysvetliť, že ono také znásilnenie nie je zas tak popiči zážitok. Keď nezaberie ani to a normálny človek už musí v polospánku privierať oči, tak Endží chytí nôž a rozjebe všetkých tých fuj fuj chlapov, ktorí si dovolili kradnúť jej slávu a pichať iné ženy. Tvorcom na chrachlovanie už tuším dochádzajú sliny a z biedy ich nevytrhne ani análne dobrodružstvo s dvojcólovkou trubkou v útrobách domáceho násilníka.. ()

JimDeNiro

Tak Sarah Butler se vrátila a mne její účast potěšila, až na to, že jsem se asi těšil zbytečně. Moc zdlouhavé a takové unudlané.. Pár scén super, ale to je asi tak všechno... A ten konec si jako chystal cestičku ke čtvrtému dílu?? No to snad nee... 40% ()

Knor

Tohle se mi líbilo o trochu víc než předešlý díl. Sarah Butler je skvělá, a jak vypadá nevinně, tak tak je nebezpečná. Scény mučení a vraždění jsou skvělý, je jich jen pár, ale stojí za to. Největší mazec je určitě orální scéna, to zabolí každýho chlapa :-) Takže, prozatím nemá série sebevětší slabinu. ()

masekjc

Vyplnilo se přesně to co jsem předvídal v recenzi na druhý díl. Bohužel v tom vidím spíše psychologické drama a sem tam se člověk ztrácí v těch haluškách vs. realita. Chystá se další díl s (doufám že ne symbolickým) názvem Deja Vu...no nevím, dám tomu ještě šanci, ale budu se opakovat - z tohohle námětu se už vytřískalo všechno v prvních dvou dílech. Hvězda navíc za krvavou kuřbu :D ()