Prázdniny

• Slovensko Prázdniny
TV spot 2
Komedie / Rodinný
Slovensko, (2017–2020)

Tomáš Matonoha, Ľuboš Kostelný, Marko Igonda, Lucia Siposová, Zuzana Norisová, Kristína Palonder Greppelová, Samuel Kennedy, Karolína Kubánková (více)

Série(4) / Epizody(40)

Jsou prázdniny a bratranci Jano, Laco a Zdeno mají plán. Chtějí strávit s dětmi, a bez žen čtrnáct dní na chalupě. To ještě netuší, kolik legrace je čeká... (TV Prima)

funesfilm

Detskí predstavitelia celkom dobrý výkon. Avšak výber hercov dospelých do hlavných úloh, bol veľmi zlý. Už len kôli tým deťom, dávam aspoň hviezdičku. ()

rewoluce

Netreba byť zase tak kritický minimálne v o veci k tým detským postavám ktoré tam účinkujú. Nemyslím si že scenár je napísaný až tak zle, hoci si neviem dosť dobre vysvetliť prečo do seriálu nezakomponovali kompetentné osoby viac pamiatok??? Hradov a zámkov máme dosť. proste je to také suché. Na druhej strane tá malá Lili má niečo do seba netvrdím že je to hotový talent, ale hrať to vie na úrovni. Čo mi najviac prekáža je ten spolok diletantov od kamery až po post produkciu katastrofa. Dokonca je v jednom z dielov taký prestrih že no proste hanba toto vypustiť na svetlo. Takže tri hviezdy dávam za to že tých pár pseudo hercov ma udržalo v sedle až do konca, vrátane celkom prívetivého prostredia v ktorom sa to točilo, ale to je asi tak všetko. No a tie manželky by som v tretej sérii ak nejaká bude zrušil ako žiadosť na byt. Prázdniny majú byť čisto točené v tom prostredí chalupy a nie tie enviro kamery ktoré len rušia pohodu a spomienky nás všetkých na vlastné detstvo prežité prázdniny u starých rodičov niekde na dedine! Proste mesto a tie ženy tam nemajú miesto. ()