Prázdniny (TV seriál)

Prázdniny

Komedie / Rodinný

Slovensko, 2017–2019

Tomáš Matonoha, Ľuboš Kostelný, Marko Igonda, Lucia Siposová, Zuzana Norisová, Kristína Greppelová, Samuel Kennedy, Karolína Kubánková, Andy Kummer, Markus Filipko, Michaela Rovňáková, Adela Heftyová, Mária Kalmárová, Ľubomír Paulovič, Eva Sakálová, Kamil Kollárik, Viktória Predanociová, Jana Labajová, Henrieta Jančišinová, Lucia Fričová, Marcel Ochránek, Martin Šalacha, Miroslav Málek, Jana Wágnerová, Jozef Vajda, Táňa Radeva, Eva Landlová, Lucia Vráblicová, Oľga Belešová, Masahiko Shiraki, Kristína Tóthová, Gregor Hološka, Lukáš Frlajs, Dominika Kavaschová, Juraj Rašla, Juraj Predmerský, Anton Eliáš, Petra Millerová, Mária Breinerová-Mačáková, Romana Ondrejkovičová, David Uzsák, Dušan Kaprálik, Rastislav Halász, Lukáš Dóza, Barbora Žilecká, Pavel Liška, Jana Oľhová, Zuzana Tlučková, Vladimír Jedľovský, Táňa Kulíšková, Milan Šteindler, Renáta Ryníková, Zuzana Haasová, Ivan Predmerský, Ivana Grófiková, Michal Noga, Ivana Kubáčková, Marek Majeský, Michal Ďuriš st., Ľubo Roman, Martin Horňák, Tomáš Mischura, Ján Kováčik
  • Tosim

Dobrá, tvůrci čerpají inspiraci všude možně. Když už takhle ukradli námět, měli vypilovat ten zbytek. Pokud se ale člověk dívá na díl seriálu, postavený na jednom nápadu, dvou vtípcích, třech mátožných dospělých hercích a bandě dětí, nefunguje to. Nepřiměřeně trhlé, takže i obyčejné situace řeší hrdinové jako blázni, pak člověk přemýšlí, jestli tvůrci zamýšleli seriál udělat pro rozumně, logicky uvažující neretardované lidi.(21.8.2017)

• Nessak

Měl jsem vysoké očekávání a jsem vysoce zklamaný. Skvělý námět zprasen do podoby představení na skautském táboře s 2x zajiskřením skorovtipu na díl. Z humoru nic víc. Finance na dětský casting nebyly žádné - takovou nesympatickou skvadru, aby jeden pohledal. Ženská linka - maminy... proč? Zbytečné. K hořkému pousmání je jen marná snaha zamaskovat otylou Norisovou. Proč na to koukám dál? Moje děti si ještě nevšimli, jak je to nudné a Pixar si dává s novým animákem na čas.(16.8.2017)

Seriál, který zpestří prázdninové večery. Je léto a bratranci spolu se svými dětmi vyrážejí na chalupu. Mi osobně se hodně líbila náplň pobytu a různorodost charakterů, ten Matonoha, mě upřímně dostal. Každý díl má něco do sebe a každý je něčím originální, i když musím přiznat, že třeba poslední nebyl úplně podle mého gusta. Každopádně není nic co bych mu jako celku vytkla, byl vtipný, plynul jak měl, postavy byly taktéž sympatické a April se strýčkem sousedem, ti tomu jenom dodali šmrnc. Proto dávám hodnocení, jaké dávám a doufám, že tenhle seriál nesklouzne mezi nejhorší.(3.9.2017)

• blackrain

Takhle zase jednou vezmeme slušné herecké obsazení se slušným námětem a za stálého míchání lejeme do záchodové mísy a řádně to spláchneme. Tohle je trestuhodně zahozený potenciál. Co pak tvůrci nikdy nejeli jako děcka někam na prázdniny? Nejeli na chalupu nebo za babičkou a dědou na venkov nebo byli rovnou dospělí? Snažila jsem se dát jednotlivým epizodám šanci, ale vždycky mě po pár minutách uspaly.(11.7.2017)

• Kanibal39

Sú veci, ktoré ma vždy šokujú. Napríklad natočenie druhej série tejto nudy. Vtipné to nie je, dej to nemá. Celé je to len niečo na štýl sondy do fiktívnych životov ústrednej trojice. Od odpadu zachránil túto scenáristickú pohromu len fakt, že tí traja nie sú Miezga, Kemka a Jakab. Áno, aj to je dnes pozitívum našom televíznom nebi, resp. pekle.(3.2.2018)

• - Tomáš Matonoha spieva na konci každej epizódy prvej série. V druhej sérii na konci epizód vidno, ako boli natáčané. (ExpertRaptor)