Prázdniny (TV seriál)

Prázdniny

Komedie / Rodinný

Slovensko, 2017–2020

Tomáš Matonoha, Ľuboš Kostelný, Marko Igonda, Lucia Siposová, Zuzana Norisová, Kristína Palonder Greppelová, Samuel Kennedy, Karolína Kubánková, Andy Kummer, Markus Filipko, Michaela Rovňáková, Adela Heftyová, Mária Kalmárová, Ľubomír Paulovič, Eva Sakálová, Kamil Kollárik, Viktória Predanociová, Jana Labajová, Henrieta Jančišinová, Lucia Fričová, Marcel Ochránek, Martin Šalacha, Miroslav Málek, Jana Wágnerová, Jozef Vajda, Táňa Radeva, Eva Landlová, Lucia Vráblicová, Oľga Belešová, Masahiko Shiraki, Kristína Tóthová, Gregor Hološka, Lukáš Frlajs, Dominika Kavaschová, Juraj Rašla, Juraj Predmerský, Anton Eliáš, Petra Millerová, Mária Breinerová-Mačáková, Romana Ondrejkovičová, David Uzsák, Dušan Kaprálik, Rastislav Halász, Lukáš Dóza, Barbora Žilecká, Pavel Liška, Jana Oľhová, Zuzana Tlučková, Vladimír Jedľovský, Táňa Kulíšková, Milan Šteindler, Renáta Ryníková, Zuzana Haasová, Ivan Predmerský, Ivana Grófiková, Michal Noga, Ivana Kubáčková, Marek Majeský, Michal Ďuriš st., Ľubo Roman, Martin Horňák, Tomáš Mischura, Ján Kováčik, Tomáš Magát, Martin Lev, Martin Bednár, Noemi Vyhlídalová, Milo Kráľ, Ján Greššo, Pavol Topoľský, Eva Pavlíková, Tomáš Palonder, Renáta Rundová, Zoro Laurinc st., Pavol Plevčík, Ondrej Hraška, Martin Nahálka, Štefan Richtárech, Tibor Vokoun, Natália Puklušová, Kamil Mikulčík, Dominika Richterová, Ivan Šándor, Ivo Gogál, Matej Landl, František Kovár
  • blackrain

Takhle zase jednou vezmeme slušné herecké obsazení se slušným námětem a za stálého míchání lejeme do záchodové mísy a řádně to spláchneme. Tohle je trestuhodně zahozený potenciál. Co pak tvůrci nikdy nejeli jako děcka někam na prázdniny? Nejeli na chalupu nebo za babičkou a dědou na venkov nebo byli rovnou dospělí? Snažila jsem se dát jednotlivým epizodám šanci, ale vždycky mě po pár minutách uspaly.(11.7.2017)

• Murrro

Už som z toho unavený, ako často si u nás televízni scenáristi namiesto písania vytierajú zadky papierom. V tomto prípade na myjavskej latríne počas letného víkendu. Výstavba scenára žiadna, len zle opajcnutá Poledňákovej mustra, nesúdržné epizódy bez jedinej pointy, žiadny konflikt, žiadny gag... Pol hviezdičky za to, že zatiaľ aspoň bez vulgárnosti. Toto ale naozaj nemuselo opúšťať latrínu.(25.1.2017)

• Tosim

Dobrá, tvůrci čerpají inspiraci všude možně. Když už takhle ukradli námět, měli vypilovat ten zbytek. Pokud se ale člověk dívá na díl seriálu, postavený na jednom nápadu, dvou vtípcích, třech mátožných dospělých hercích a bandě dětí, nefunguje to. Nepřiměřeně trhlé, takže i obyčejné situace řeší hrdinové jako blázni, pak člověk přemýšlí, jestli tvůrci zamýšleli seriál udělat pro rozumně, logicky uvažující neretardované lidi.(21.8.2017)

• carl.oesch

Ještě zase o třídu horší než Vinaři, snad taky díky "hercům" (mám na mysli mužskou část dospělých), ale hlavně díky trapnému scénáři, šíleným dialogům a neumětelskou režií. Když si vezmu ještě ten "nápad" s tvůrcem Matonohou, je mi z toho opravdu lehce zle. Nepatřím k obdivovatelům Poledňákové S tebou mně baví svět, ale tam to bylo aspoň zručné řemeslo ve všech směrech. Tady tragédie....(12.8.2017)

V dnešní době, kdy už neví co by se natočilo a všude je to samá pistole a vražda nebo loupež je tohle opravdu příjemná změna. A i když je leccos trapné, pořád to stojí za to. Ale ty ženský bych vynechal a vůbec by to sneslo buď víc nápadů a děje a nebo možná trochu méně stopáže. Ale co se režisérovi povedlo opravdu skvěle, je napasování herců k postavám. Neuvěřitelně jim to sedí, všem do jednoho. Casting byl zřejmě velmi úspěšný. Matonohu už neuvidím jako postavu z Ozáka, nýbrž z prázdnin :-).(27.8.2017)

• - Tomáš Matonoha spieva na konci každej epizódy prvej série. V druhej sérii na konci epizód vidno, ako boli natáčané. (ExpertRaptor)