Prázdniny (TV seriál)

Prázdniny

Komedie / Rodinný

Slovensko, 2017 - 2018, 20x45 min

• Arsenal83

Neuveriteľné, že sa toto niekomu páči. Nejakého pisálka napadlo pri pozeraní S tebou mě baví svět, že to pretransformuje do slovenského letného prostredia a bude to náramne vtipné. Katastrofálny výber hercov je len začiatkom utrpenia. Retardované nesympatické deti, ktoré ledva vedieť vysloviť text. Kásting totálne zlyhal. Hnusne nevtipný Matonoha, Kostelný stále hrajúci akoby v Profesionáloch, no chýba mu vtipný scenár. Siposová by to mala definitívne zabaliť, pán minister hovoril, že na Slovensku je stále veľa voľných pracovných miest, viem si ju dokonale predstaviť s tým ksichtom niekde za pokladňou. Za jednu časť sa pripravte maximálne tak na jeden trápny úškrn a sám sa divím, prečo nedávam odpad.(27.1.2017)

• hygienik

Ten námet by mal slušný potenciál. keby ho nezabila druhotriedna réžia a treťotriedne dialógy. Vyhadzovať peniaze na natočenie tohto, mi príde smiešne, keď si uvedomím, že na to, aby to dopadlo oveľa lepšie, stačilo urobiť málo - vstúpiť do koprodukcie s ČT (alebo inou štátnou TV vrámci V4), ktorá v inom projekte funguje dobre.(25.1.2017)

• MilujemSex

Mám to práve zapnuté popri práci na notebooku, a je to niečo strašné. Tomuto sa nedá dať ani ODPAD, lebo to urazí iné filmy a seriály, ktoré majú hodnotenia ODPAD, no oproti tomuto sú to zlaté klenoty. Tento tragi-komicko-trápny seriál nemá absolútne žiadnu myšlienku ani výpovednú hodnotu. MEGASRAČKA. Nepochopím, ako niekto vôbec niečo takéto môže natočiť.(18.1.2017)

• Kanibal39

Sú veci, ktoré ma vždy šokujú. Napríklad natočenie druhej série tejto nudy. Vtipné to nie je, dej to nemá. Celé je to len niečo na štýl sondy do fiktívnych životov ústrednej trojice. Od odpadu zachránil túto scenáristickú pohromu len fakt, že tí traja nie sú Miezga, Kemka a Jakab. Áno, aj to je dnes pozitívum našom televíznom nebi, resp. pekle.(3.2.2018)

• Tosim

Dobrá, tvůrci čerpají inspiraci všude možně. Když už takhle ukradli námět, měli vypilovat ten zbytek. Pokud se ale člověk dívá na díl seriálu, postavený na jednom nápadu, dvou vtípcích, třech mátožných dospělých hercích a bandě dětí, nefunguje to. Nepřiměřeně trhlé, takže i obyčejné situace řeší hrdinové jako blázni, pak člověk přemýšlí, jestli tvůrci zamýšleli seriál udělat pro rozumně, logicky uvažující neretardované lidi.(21.8.2017)

• - Tomáš Matonoha spieva na konci každej epizódy prvej série. V druhej sérii na konci epizód vidno, ako boli natáčané. (ExpertRaptor)