Středoškolák Flo (Tobias Schenke) přestál pohnutou pubertu a pomalu začíná tušit, že ani v další části svého sexuálního života nebude mít na ňadrech ustláno. Jeho penis se nevybíravě dožaduje pozornosti a Flo sice velmi dobře ví co by měl a chtěl dělat, zato vůbec neví jak na to. Každá jeho sebepromyšlenější snaha končí v lepším případě trapasem a přátelské rady spolužáka Red Bulla (Axel Stein), který si dokáže bezproblémově užívat nad tatínkovým pornofilmem či erotickým časopisem z 50. let, spadají do kategorie "Udělej si sám!". Z frustrovaného Floa se stává ideální pacient zkušené psychoterapeutky. Její rada je jednoduchá - Flo musí najít dívku, která pro něj nebude pouhým sexuálním objektem. Tento požadavek beze zbytku splňuje hezká spolužačka Maja Paradisová (Diana Amft). Flo už pár příležitostí sblížit se s ní beznadějně trapně zazdil, ale teprve nápad proniknout do domu dívčiných rodičů jako dobrovolný pečovatel o senilní babičku Paradisovou roztáčí kolotoč bláznivých a neodolatelně komických situací... (oficiální text distributora)

Axlle odpad!

A já myslela, že po holkách který to chtěj už nemůže následovat nic horšího..spletla jsme se, jelikož se na scéně objevili kluci. A jestli něco chci já a to pořád..tak aby se přestali natáčet filmy podobného charakteru. ()

JARDAHONDA odpad!

Středoškolská "nadržená " komedie ??? ,,, sračka všech sraček,stupidní děj,otravní herci...Dál se tento film nedá komentovat = 0% ()

luukaas odpad!

Tohle je totálně ujeté a nesmyslné......Doporučuji poradit se s psychologem před shlédnutím tohoto veledíla...!!!!!! ()

ouf odpad!

Z částečného donucení přišla povinnost sledovat tu verbež a opravdu - nečekal sem to až natolik skandální. Němci uměj odjaktěživa auta a výrobu filmů by jim konečně mohli zakázat. Mluvící pták ?? co to kurva je ? zasraně imfatilní přehlídka prostoty kdy se nesmějete těm rafinovanejm vtípkům ale skopčáckejm tvůrcům hovínek. Hlavní postava aneb majitel mluvícího ptáčka - no to byla taková tragédie , ukazatel neschopnosti. Když se vydá nějaká mamina pro synka do družiny ,kde ji hodná paní učitelka kladla za vinu synkovo nechutenství a cestou zpátky čirou náhodou narazí na cigána co vykonává veřejně prospěšný úklid hoven , neměla by dávat svému talentovanému synkovi duševní vklad v podobě asi takové - ,,synu estli se nebudeš dobře učit , takle dopadneš , no to myslim vážně " !!!!§ ale měla by okamžitě naběhnout , spustit nelegálně stáhlou kopii hovínka Kluci to taky chtěj... a pořád! a bezprostředně synkovi ukázat na hlavní postavu ,protože to je dokonalý příklad toho jak špatně se dá v životě dopadnout. Myslim ,oblíbený film vojty dyka ,ááááááhaa sršim vtipem. ()

hujerita odpad!

Prcičky nemusím, ale toto je KRAVINA najhrubšieho zrna, ešteže som pri tom strávil len 20min preklikávaním.Zavrite všetkých ktorý toto dielo spáchali ()

Lucisek odpad!

Už jen ten popis filmu mě měl odradit od shlédnutí, ale bohužel jsem tomu dala šanci. Nějak jsem nepostřehla neodolatelně komické situace, které v popisu slibují. Prostě ztracená hodina a půl. ()

Masinfira

Lidi co dávaj odpad by se podle mě měli podívat na Disaster movie... teda alespoň pro mě je odpad něco nekoukatelného, což výše uvedené zcela splňuje a tento film rozhodně ne. Má děj, má zápletku... ()

Marty1905

Tak tento film byl super, fakt sem se bavil, jediné co musím vytknout je, že takovou smůlu jako měl ten kluk, nejprve teta pak babička zničený Ferrari zmrzlina a mnoho dalšího, to je trošku moc přehnaný na jednoho člověka. A Mája je prostě super ;) ()