Johnny English znovu zasahuje

• Velká Británie Johnny English Strikes Again (více)

Abychom si rozuměli, Johnnyho Englishe (Rowan Atkinson), penzionovaného tajného agenta, který se na stará kolena stal učitelem, by do služeb vlasti za normálních okolností nepovolal ani ten největší šílenec. Jenže jistý geniální počítačový hacker odhalil identitu všech aktivních agentů britské tajné služby a premiérka (Emma Thompson) rázem připomíná pověstného tonoucího, který by se rád chytnul i stébla. Shodou jemu vlastních nešťastných náhod je Johnny English tím jediným, kdo svou zemi může právě teď zachránit. Co na tom, že si absolutně netyká s nejnovějšími technologickými hračkami. Jak sám říká: „Digitálního padoucha můžete dopadnout jedině s analogovým přístupem.“ English se navíc vydává do akce vybaven věrným asistentem Boughem (Ben Miller), který po něm obvykle uklízí následky jeho činů. První kroky obou mužů míří na Azurové pobřeží, kde se tajemný padouch vyskytoval naposledy. Zde se odehraje první kapitola souboje digitálního génia s analogovým blbcem, souboje, který zdaleka nemusí být tak jednostranný, jak se na první pohled zdá. Na straně Johnnyho Englishe jsou totiž nejen věrný Bough a Spravedlnost, ale i schopnost udělat vždy to nejhorší možné rozhodnutí a vyjít z takové situace bez ztráty kytičky. (Cinemart)

kacacze

Určitě lepší než druhý díl, řekl bych že na úrovni toho prvního a z komedické stránky je možná i lepší. Co ovšem zamrzí je opakovaná zápletka z prvního dílu a tak tomu chybí nádech originality. Pokud se ale chcete pobavit, tak tančící Johnny English na hitovky, jako je Darude Sandstorm, Vás určitě dostane a celkově to hezky naladí. Oprávněné 4 hvězdy, u kterých jsem se nenudil a bylo se na co koukat. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Pánové, mám tady aktivační balíček pro agenty. Erární smartphone. 580 megapixelů, HD retina displej 4,7 palců." - "Vymakané. A co to střílí? Otrávené šipky?" - "Nic to nestřílí, je to telefon. Napojení na Twitter, Instagram a zabezpečené přihlášení k Uberu." - "O čem to mluví, Boughe? Potřebuju zbraň, ne chrastítko." Rowan Atkinson v boji proti kyberterorismu. Během filmu podpálí restauraci, napadne 82 letou stařenku v bistru, zaútočí na prodavače biobezlepkovými bagetami, pořádně zatrsá na tanečním parketu, odpálí raketu s plynem na cyklisty. Do toho všeho pronese nějaký ten vtípek. "Dám si londýnského lumíka." - "Prosím? Nějak nevím... co že?" - "To je džin, vodka, armagnac, cherry a navrch špetku parmezánu." A o zábavu je postaráno. I když se smějete třeba, jen když okusí ostré chilli. Olga Kurylenko předvede svoje kůzlátka, takže také upoutá vaši pozornost. - 100%. P.S: Jednoznačně nejlepší komedie roku 2018! ()

calleboy

Pan Atkinson jak se zdá má nejlepší asi za sebou.Opravdu jenom pár úsměvných scén jinak nic nového pod sluncem. ()

Vestor

Je to už takový slabší odvar využívající slavnou značku, scénář je místy až dětinský. Ale stejně je tam hromada scén, kde se Atkinsonovým vylomeninám dosyta nasmějete. Jednorázová oddechovka bez přemýšlení. Plusem je poměrně pompézní výprava a Olze Kurylenko to zatraceně sekne. ()

Chovis

Podle mého názoru jednoznačně nejslabší film Rowana Atkinsona. Už tak se mi nelíbily všechny filmy, kde neztvárňuje Mr. Beana, na kterém jsem vyrůstal už jako dítě, nicméně tohle překročilo všechny meze. Děj v podstatě o ničem, herecké výkony taky. A pokud jdu na komedii a zasměju se pouze jednou (scéna s brýlemi na virtuální realitu), tak je to dost slabé. Za mě max jedna hvězda. ()

Kinepa

Nebylo to špatné na zimní zatažené sobotní odpoledne s nemocným synem (7 let), který se s pětiletým synem u toho překvapivě docela bavili. Pár slušných fórků, ale jinak průměrná oddychovka. ()

dieWildeK

Na komedie moc nekoukám, tohle bylo z nouze, ale - příjemné překvapení, bavila jsem se. R. Atkinson super, scény možná předvídatelné, pro někoho okoukané, ale já byla naprosto spokojená. A E. Thompson mě fakt rozesmála. ()

PinkButterfl

Rowan Atkinson opäť nesklamal. Johnny English patrí k mojim obľúbeným filmom a jeho tretie pokračovanie bolo tiež výborné, kľudne by som zniesla, keby film trval dlhšie. Vôbec som sa nenudila, práve naopak, veľmi sme sa nasmiali na množstve vtipných scénok. ()

PowPow

Oproti druhému dílu, který úsměvně parodoval bondovské scény, se třetí Johnny vrátil k lacinému třaskavému humoru. Některé momenty mi přišly opravdu vtipné a nahlas jsem se zasmál, jiné vtipy ale zase byly dost předvídatelné a opakované posté (přesně víte, kdy hlavní hrdina zakopne, udělá trapas nebo se mu něco stane). Celá trilogie tak nakonec nedokázala najít správný styl a intenzitu humoru, která by stvořila opravdu dobrý film. Což je škoda, protože některé nápady a záběry byly velmi nadějné a neopakovatelného, ale stárnoucího Rowana už si zřejmě na plátně moc neužijeme. ()

hujerita

Celkom som sa zabavil, istotne lepšie ako jedna a dva, respektíve o kúsok malinkatý. Štvrtá hviezda je za to ako sa žena zopárkrát s chuti smiala, hoci ja som sa len usmieval. Pohoda na ktorú zabudnete a či to bola jednotka alebo trojka, či päťka to je vám úplne jedno. ()

Johnny English se znovu vrátí do akce

Johnny English se znovu vrátí do akce