Johnny English znovu zasahuje

• Velká Británie Johnny English Strikes Again (více)

Abychom si rozuměli, Johnnyho Englishe (Rowan Atkinson), penzionovaného tajného agenta, který se na stará kolena stal učitelem, by do služeb vlasti za normálních okolností nepovolal ani ten největší šílenec. Jenže jistý geniální počítačový hacker odhalil identitu všech aktivních agentů britské tajné služby a premiérka (Emma Thompson) rázem připomíná pověstného tonoucího, který by se rád chytnul i stébla. Shodou jemu vlastních nešťastných náhod je Johnny English tím jediným, kdo svou zemi může právě teď zachránit. Co na tom, že si absolutně netyká s nejnovějšími technologickými hračkami. Jak sám říká: „Digitálního padoucha můžete dopadnout jedině s analogovým přístupem.“ English se navíc vydává do akce vybaven věrným asistentem Boughem (Ben Miller), který po něm obvykle uklízí následky jeho činů. První kroky obou mužů míří na Azurové pobřeží, kde se tajemný padouch vyskytoval naposledy. Zde se odehraje první kapitola souboje digitálního génia s analogovým blbcem, souboje, který zdaleka nemusí být tak jednostranný, jak se na první pohled zdá. Na straně Johnnyho Englishe jsou totiž nejen věrný Bough a Spravedlnost, ale i schopnost udělat vždy to nejhorší možné rozhodnutí a vyjít z takové situace bez ztráty kytičky. (CinemArt)

ilegal1983

Odjakziva zboznuji zelaky...hlaska pana riaditela na konci film perfektne uzavre.Samozrejme ze si stopaz neudrzi komickost a sceny trapneho razu sa dostavia relativne rychlo.Kazdopadne je ich ale menej nez tych ktore pobavia a preto je pre mna dalsi johny wick nadpriemerny. ()

FlyingCreep

Postupně od prvního dílu který už sám o sobě nebyl moc kvalitní, ale koukat se na něj dalo a aspoň občas pobavil je to čím dál horší. Dvojka měla aspoň vtipnou úvodní scénku ve výcvikovém táboře. Ale tohle? Letět vrtulníkem po silnici zařazenej v koloně aut, protože nemám navigaci... fakt hrozně vtipný. Bohužel. U Rowana Atkinsona víme, že umí hrát. Ať se toho ujme někdo jinej než Kerr a Davies. ()

melica

Analogový, tedy pardon, pre-pre-pre… analogový Johnny vítězí nad internetovým kouzelníkem. Viděno v letním kině v Koterově, publikum se sborově smálo, a to je přesně to, co člověk od tohohle filmu čeká. (Myšlenka, že padoušský hacker ochromí dvěma kliky infrastrukturu celého světa, už bohužel tak moc k smíchu není.) ()

mistr97

Třetí díl nebyl žádným velkým překvapením, což nevadí. Stále je to oddechovka s jednoduchým humorem. Někdy ale možná až moc, když je vtip vlastně prozrazen už předem. Děj byl někdy až přehnaně naivní, a to i ve srovnání s předchozími díly. Můžou za to i ne úplně vhodně zvolené charaktery hlavního záporáka a paní ministryně. Film na mě působil dost rozporuplně – některé scény se povedly a jiné se tam svou prostou trapností a tvůrčí nenápaditostí zase nehodily. Z prvních tří filmů je pro mě trojka nejslabší, ale myslím, že se k ní i přesto ještě někdy vrátím. ()

Honzyg

Kulhá to na obě nohy a to bohužel po celou dobu. Opravdu vtipné momenty to postrádá, zasmál jsem se všeho všudy jednou, jinak jsem se tak maximálně vnitřně pousmál a často ani to ne. Nápady konceptu přiblblého zmatkáře v roli tajného agenta už byly asi vyčerpány v předchozích dílech a trojku obyčejné pitvoření a groteskní prvky uspokojivým způsobem neutáhnou. Je to oddechovka, co se sice dá vydržet, ale s bránicí pohříchu nehne. A přitom Rowan Atkinson by na to pořád v pohodě měl, kdyby mu někdo napsal lepší scénář. Ale prachobyčejné lepení primitivních a předvídatelných skečů do linky slaboduchého příběhu dobrou komedii holt neudělá. ()

zdendyss93

Tento díl by na diváka nikterak nepůsobil, nebýt dokonalého Rowana Atkinsona, který celý film táhne na svých bedrech. Ovšem oproti druhému dílu zde vidím posun dopředu. Už návrat Bena Miller v podání Bougha je dobrý tah a funguje jako dobrý nahrávač Johnnymu. Od děje se nedá čekat nic převratného, což ale ani nemá být doména série Johnny English. Za mě poctivé tři hvězdy, pravda totiž je, že jsem se sledováním nenudil, ale není to nic, o čem byste psali domů :) ()

Martas80

Rowan Atkinson je pravděpodobně nejlepší komediální herec současnosti, což potvrzuje i v tomto filmu. Třetí Johnny English je svižná komedie plná gagů a vtipných momentů. ()

Cacorka_eliz

Skoro se mi tento díl líbil více, než ten druhý. Na první to ale rozhodně nemá. Ale viděla jsem i mnohem horší třetí pokračování velkého hitu. ()

Ivana09

Tak tenhle film ze série Johnny English mě bavil nejvíc! Hodně jsem se u něj nasmála. Přijde mi i nejvíce oddechový ze všech filmů. Koukala jsem, jak se Rowan Atkinson stále umí hýbat (scéna na parketu). Pobavila jsem se, jak byl ve virtuální realitě. Johnny English nám stále dokazuje a trochu i motivuje, jak "sebešikovnější" člověk dokáže zachránit svět. ()

Kelinej

Už od malička mám rád atkinsonovský humor, takže filmu, který sám o sobě není žádný zázrak, leccos odpustím. Vtipné situace, špičkoví herci, dobrá kamera..., prostě ideální jednohubka. ()

Vaud

Těšil jsem se a docela mě překvapuje relativně vysoké hodnocení ostatních, protože to byla dost nuda. Vtipy nebyly moc originální a asi jediná fajn část bylo působení na internátní škole. ()

Johnny English se znovu vrátí do akce

Johnny English se znovu vrátí do akce