Johnny English znovu zasahuje

• Velká Británie Johnny English Strikes Again (více)

Abychom si rozuměli, Johnnyho Englishe (Rowan Atkinson), penzionovaného tajného agenta, který se na stará kolena stal učitelem, by do služeb vlasti za normálních okolností nepovolal ani ten největší šílenec. Jenže jistý geniální počítačový hacker odhalil identitu všech aktivních agentů britské tajné služby a premiérka (Emma Thompson) rázem připomíná pověstného tonoucího, který by se rád chytnul i stébla. Shodou jemu vlastních nešťastných náhod je Johnny English tím jediným, kdo svou zemi může právě teď zachránit. Co na tom, že si absolutně netyká s nejnovějšími technologickými hračkami. Jak sám říká: „Digitálního padoucha můžete dopadnout jedině s analogovým přístupem.“ English se navíc vydává do akce vybaven věrným asistentem Boughem (Ben Miller), který po něm obvykle uklízí následky jeho činů. První kroky obou mužů míří na Azurové pobřeží, kde se tajemný padouch vyskytoval naposledy. Zde se odehraje první kapitola souboje digitálního génia s analogovým blbcem, souboje, který zdaleka nemusí být tak jednostranný, jak se na první pohled zdá. Na straně Johnnyho Englishe jsou totiž nejen věrný Bough a Spravedlnost, ale i schopnost udělat vždy to nejhorší možné rozhodnutí a vyjít z takové situace bez ztráty kytičky. (CinemArt)

surprise

No tak samozřejmě jsem chtěl opět vidět Atkinsona a jeho kousky 10-letého nešikovného kluka. Tentokrát to však asi bylo opravdu pro 10-leté. Intelektuální náročnost mizivá, kousky předvídatelné, ale imitace Bonda a nové nápady s kafem nebo virtuální realitou mírně pobavily. Jo a dobrý úvodní hudební téma a Olga taky. ()

Feacher

I zde zůstanu na 4*. Všechny 3 filmy jsou v mých očích naprosto srovnatelné a pouze s odlišným dějem téměř stejné - ostatně trochu jako originální James Bond. Příjemná zábava na příjemný večer! ()

feho312

Dobre jassne ze to nieje ako jednotka ale ma kopu vtipnych momentov. A aj Lacy ako zaporak ma bavil. Uzil som si to absolutne... oddychovka skvela aj s tym britskym humorom. ()

mullerad

Ďalšia absurdná komédia s Mr,Beanom, plná trápnych ale i veľmi originálnych scén. Ak to hodnotím ako komédiu, poriadne som sa nasmial, pasáž s naspídovaným Johnnym Englishom, alebo Johnny English a virtuálna realita boli na popukanie. Ako agent je absolútne nemehlo, na druhú stranu ako učiteľ je jednoducho boží.... ()

teekanee

Pro mě spíš zklamání. Na vynikající jedničku se to opravdu nechytá. Nevím, jestli to bylo způsobeno, že jsem byl nucen podřídit se skupině a jít na dabing, což jsem byl naposled asi před pěti lety. Změna dabéra hlavní postavy tomu moc nepřidala, ale nakonec se to dalo vcelku zvládnout. První půlka spíše trapná než vtipný, pak ale příjde scéna s diskotékou u který jsem se málem udusil smíchy. Zvolená hudba a poskoky Atkinsona jsou prostě geniální. Od týhle chvíle začíná film poměrně dobře bavit, jen aby zase v závěru ztratil trochu dech. Pár procent bych přidal za Olgu Kurylenko, jelikož ta vypadá prostě božsky. Nemůžu tedy říct, že bych se za tu necelou hodinu a půl nudil, ale jednička byla prostě někde jinde. 60% ()

Thundeus

Jakožto fanoušek Johnnyho Englishe jsem naprosto spokojen. Skvělý, jednoduchý humor, vtipné situace a taky nádherné auta. Prostě boží. ()

HSGID

Nič extra nič výnimočne film pobaví ale bohužiaľ je to skoro to samé ako predchádzajúce časti. Človek pri niektorých scénkach dokáže úplne predpovedať čo bude nasledovať a preto podaktoré scény prichádzajúcu o tu humornú čast.Tato čast sa podobá skôr prvému dielu čo sa tyká charakteru Englisha. Myslím si že je to skôr film na pozretie doma ako isť naňho do kina. ()

Ricky.Bobby

No ty Koky !!! To jsem opravdu nečekal !! po vlažnějším úvodu kdy jsem si říkal že to bude nuda se to rozjelo a já se opravdu bavil a myslím že scéna s virtuální realitou by si zasloužila vstoupit do nějakého zlatého fondu, líbilo se mi to snad více než předchůdci...Za mě 8/10 a klidně bych na to šel do kina znovu. ()

PanIncognito

Splácanina, která však dokáže zpacifikovat. Milý humor a působivý Rowan Atkinson se zasluhují o svéráznou a sympatickou podívanou. :) (viděno s dabingem) ()

Postal2

Prima film na nedělní odpoledne a dobrou náladu. Nehledejte nic jiného než pobavení. Příběh je sice "trochu" okopírovaný z předešlých filmů a některé scény/situace snadno a přímo předvídatelné, ale nudit se určitě nebudete. Nepřemýšlejte "Kde se to vzalo?", "Proč zrovna tady?" a "Jak je to možné?", to vše je pouze licence k pobavení diváka. A tak to je! Dohromady s dobrou režií a kamerou, odvedeno na výtečnou. Docela bych i řekl že použili "vyškrtané" scény z předešlých filmů, ale to je jen spekulace. Tři hvězdy bez problémů, na čtyři a víc tomu bohužel ještě chybí ten nový příběh. Běžte a pobavíte se. :-) ()

Jimbanga

Úplně stejnej vzorec jako v předchozích filmech. Nástup hrdiny, zábavná část, deprimující neúspěch hrdiny, kterému nikdo nevěří a následně slavný konec s oslavou hrdiny. Scéna s virtuální realitou se nepovedla a celkově film působí divně. ()

Ajbell

Nebudem klamať, keď sa priznám, že moje očakávania boli väčšie než dojmy po zhliadnutí. Neočakávajte veľa a nebudete sklamaní ako v mojom prípade. Samozrejme, momenty ako na začiatku zaseknutie nohavíc, či neskôr reálna virtuálna realita pobavili, ale u mňa stále víťazí druhá časť Johnnyho Englisha. ()

princeznaaur

Hodnotila bych za 3☆ ale uz jsem se tak dlouho od srdce nezasmala nad povedenou scenou s virtualni realitou vlozenou do Londynskeho prostredi.za to pridavam dalsi hvezdu. ()

goauld

Tak tu máme JE3 a opět je to skvělá podívaná, ikdyž.,... ikdyž se jedná ve většině případů o kopírku JE1+2. Pouze tak 10% filmu bylo "nové" a pouze u dvou případů se člověk vesele zasmál ("kšandy" v hradu, VR test). Jinak je tu mnoho věcí/variací věcí, které už známe budto z dílů minulých, nebo ze skečů Mr.Bean. Spíše mě přijde, že Atkinsonovi docházeli prašule za JE2 a tak "rychlou jehlou" spíchnul JE3. Sice Atkinson v JE3 svou pomyslnou latku nesnížil, ale doproručil bych jej sledovat pouze těm, kteří předešlé díly neviděli. ()

majorzeman13

Solidní,slušná,oddechová komedie...........třetí štace agenta -nešiky,že?Pobaví,neurazí,ale i nenadchne!? Další díly radši už néééééééééé !! ()

Johnny English se znovu vrátí do akce

Johnny English se znovu vrátí do akce